0
clear
  • Замена на Делови за iRobot Roomba I &E Серија E5 E6 E7 i7 i7+ i3 i3+ i4 i4+ i6 i6+ i8 Правосмукалка, 12 Пакет Замена Додатоци - 1 Гума Четки, 4 Вакуум Филтри, 4 Страна Четки
  • -20%
  • -20%
Замена на Делови за iRobot Roomba I &E Серија E5 E6 E7 i7 i7+ i3 i3+ i4 i4+ i6 i6+ i8 Правосмукалка, 12 Пакет Замена Додатоци - 1 Гума Четки, 4 Вакуум Филтри, 4 Страна Четки

Замена на Делови за iRobot Roomba I &E Серија E5 E6 E7 i7 i7+ i3 i3+ i4 i4+ i6 i6+ i8 Правосмукалка, 12 Пакет

DEN 405.60

Износ
Това е достапна

Мулти-површина гума четки треба да се заменуваат на секои 6 месеци.Тоа е лесно да се чистат и инсталирани на вашиот робот vacuums. 【Супер Вредни Пакет】Вклучува 1 наместен на двоен мулти-површина гума четки & 4 пакет на висока ефикасност вакуум филтри & 4 пакет работ-убедливо четки.HEPA Филтри Ефективни HEPA Филтер Лесно да се чистат и инсталирани на вашиот робот vacuums.Најлон четка, тоа нема да гребење на подот.Leadaybetter Замена на Делови за i Robot Roomba I &E Серија Компатибилен i Robot Roomba Правосмукалка модели : i Robot Roomba e5(5150) i Robot Roomba e6(6134, 6198) i Robot Roomba j7 j7 Плус j7+(7550) i Robot Roomba i3 i3 Плус i3+(3550) i Robot Roomba i4 i4 Плус i4+(4552) i Robot Roomba i6 i6 Плус i6+(6550) i Robot Roomba i7 i7 Плус i7+(7550) i Robot Roomba i8 i8 Плус i8+(8550) Страна Четка Страна четки се лесно да се отстрани и замени, како дел од рутинска одржување.На страна четка достигнува длабоко во аглите и рабовите да се отстрани повеќе нечистотија и остатоци.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

XI242 3 Пара Страна Четки K614 + 6 Филтри I208 КОМПЈУТЕРИ + Сет на Партали I201 3 ЕЕЗ За ILIFE V5 S Pro / V50 / V5 S 1 Тип : право

Премиум Централна Правосмукалка Гаража Прилог Комплет, содржи 1 crushproof 30 нога не електрични црево, праши�

Погоден за Сребро Полињата за плетење машина модел : SK280 SK272 SK270 SK218 Направени со висок квалитет пластични

Бренд Нови Суровини Работ Обичен Лента Врзивно Прилог за Индустриски Машини за Шиење.Оваа врзивно набо�

Идеален за детално чистење, Pro Team 103505 13инчен Криви Хром Стапче со Копчето за Заклучување работи беспреко

【Совршено се Вклопуваат】Компатибилен со Tineco i Floor 3 / i Floor Еден S3 Cordless Влажни Сува Правосмукалка...

100% Сосема Нов И Висок Квалитет 100% Сосема Нов И Висок Квалитет.Пукнатина алатка за прилози за Виножито пр

Замените стариот или оштетени делови.Таписерии и деликатна, се исти со опремата.Помага да се исчисти со

Ова е O д.м.Овластен дел.Одговара на различни Pro Team модели.ОЕМ дел Број 106343 Ова е Pro Team замена дел.Дел Број 10

Широка Примена : Погоден за домаќинство правосмукалки со внатрешен дијаметар на 11 / 4inch (32милиметри).Коњ �

На правосмукалка додатоци се од висок квалитет.Тоа е направен од високосила и еколошки материјали.Глав�

Често филтерот за да помогне да се направи затворен повеќе свеж воздух.Страна Четка : тоа ќе не гребење н

Детални функции : различна големина конец за шиење гајтанот капи се наменети за различни spools, средни и о�

Сет од 2, Гајтанот Retainer Држачот За Juki Пренослива Машина за Шиење.Дел # : A1120202000 (A1120202000).Вистински Juki Делови.

Тип на производ : Liion, Volts : 7.4 V, Капацитет : 3400m Ah / 25.16 Пот.Производ Големина : 70.50 x 38.30 x 20.10 mm, Тежина : 173g.Висо

Број на модел : HCDM1049 Vacuum Дел Тип : Filters Suitable : за Viomi V2 Про VRVCLM21 B за Mijia STYJ02 YM Правосмукалка 33pcs / Set Страна Рол�

Често филтерот за да помогне да се направи затворен повеќе свеж воздух.Страна Четка : тоа ќе не гребење н

Сосема нов и висок квалитет.Направени од високо квалитетен материјал, издржлив и лесен за употреба.Лесн

6 Генерички Замена Микрофибер Прашина Далеку Влошки компатибилен со Ајкула Ракета Вакуум.Околу 10" x 8.5 ин

Коњски влакна ГОЛЕМИНА на ЧЕТКАТА : Внатрешен дијаметар големина на прашина четката е стандардна 1.25" (32м

ВИСОК Квалитет DYS BRUSHROLL ЗА СПОЈКИ МОДЕЛИ DC07 DC04 & DC14 & DC33 & крајот капи.Спореди Дел #91196101, 91171001 За Dyson Правосму

????Погоден за Eufy Robo Vac : 【Компатибилни Модели】 Овој Комплет е за Eufy Robo Vac 11 S Тенок / 11 S Плус, Robo Vac 30 / 30 C, Rob

ОТСТРАНИ ПРАШИНА : Болни од прашина скриени во мали делови?Нашите Прашина Почиста е совршен за Прашина О

Оваа врзивно средство се користи за да вметнете пристрасност обврзувачки или лента по должината на раб�

Црево собранието за Евро Про Ајкула Rotator, Професионални, ЛифтДалеку модели NV500, NV501, NV502, NV500 W, 1179 FC500, NV520 QPR,

100% сосема нов и висок квалитет.Направени од високо квалитетни материјали, се повеќе издржливи.Таписери�

Ве молиме одберете ја вашата големина во зависност од тоа колку сакате да полите.Овој прилог се користи

1 Модел : Одговара за MOLISU V8 S ПРО 2 Вид на вакуум делови : четка 3 Тип : Правосмукалка делови...

На 18парче додаток за полнење е специјално curated да се изврши сите пескарење и мелење апликации.Додаток се

Тешко Кат Млазницата????parquet млазницата????Ламинатни млазницата дизајн на млазницата одговара за Бош Natura 2

Please wait...