0
clear
  • 2-Pack - Дупка Декоративни Полица,Различни Ѕид Полица,Едноставен Стил Лебди Полица,Собранието Дома Декор Полиците ,Пластични Shelving,Виси Полици,може да биде Поставен во
  • -20%
  • -20%
2-Pack - Дупка Декоративни Полица,Различни Ѕид Полица,Едноставен Стил Лебди Полица,Собранието Дома Декор Полиците ,Пластични Shelving,Виси Полици,може да биде Поставен во

2-Pack - Дупка Декоративни Полица,Различни Ѕид Полица,Едноставен Стил Лебди Полица,Собранието Дома Декор Полиците

DEN 479.76

Износ
Това е достапна

Дупка декорација полица има едноставен и модерен облик, ја подобрува боја на почетниот изглед, ја подобрува простор користење стапка, и лесно да се интегрира во домашната живот. - Како да се користи дупка декорација полица? Чекор 1 : Ставете на четири бразди на задниот дел на таблата со силна селотејп ние обезбеди.ПОВЕЌЕ ПРИЛИКИ : Овој ѕид полиците се шарени и лесно да се совпаѓаат.Спецификации -Име на : Дупка Декоративни Полица -Материјал : Високо-квалитетна пластика -Инсталација : Wall-Mount(Без дупчење и Не nailing) -Точка Пакет Количина : 2 -Тежина : 490g -Производ Димензии : 8.ПРОМЕНЛИВА ФОРМА : Нашите полици може да се состави и се става по желба во зависност од вашите потреби.ДОМА ЖИВОТ : дупка декоративни полица има едноставен и модерен облик, ја подобрува боја на почетниот изглед, ја подобрува простор користење стапка, и лесно да се интегрира во домашната живот.90 во - Пакетот вклучува -2 x Панел -4 x Долго слој одбор -4 x Краток слој одбор -8 x силна селотејп -12 x Круг стапови додатоци може да се соберат два дупка декорација полици.УСЛУГА : Една година штета услуга за замена.Answer : ___________________________ Note : Дупка Декоративни Полица треба да се инсталира на рамна и мазна ѕид.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Ве молиме да се однесуваат на вистинскиот производ, ви благодарам.за долг животен пат,Идеален за употре�

Материјал : сите бакар.Боја : месинг.Занает : гроздобер бранеа.Силен капацитет на носивост : стабилен и зд

Дизајн : Едно парче заштитна ограда шупливи дизајн, вентилација не продавница вода, плус крпа решетката

Направена од најдобрите солидна месинг материјали.Направени со 3 / 8во дебела калено стакло за безбеднос

Погоден за чиста, сува, и на ѕид мазни површини, како што се керамички плочки, мермер, камен, итн.Бидете си

❤ Задебелена калено стакло нуди елегантна место за ставање на вашата четка за заби, лицето чистење, пер�

Направена од најдобрите солидна месинг материјали.Сокриени шраф за монтирање хардвер инсталира лесно.�

[Простор за Заштеда на енергија] Спаси повеќе простор и да ја задржите вашата бања / кујна останете орга�

Направена од најдобрите солидна месинг материјали.Направени со 3 / 8во дебела калено стакло за безбеднос

Боја на производ ќе имаат одредена боја разликата се должи на снимање сцена и екранот ефект на мониторо�

100% сосема нов и висок квалитет.Тоа е погоден за кујна, бања, спална соба, дневна соба, итн.Тоа може да биде

ОДБРАНИОТ МАТЕРИЈАЛ : Направена од трајни природни fiberboards за долгорочна употреба, боја за да се обезбеди

Направена од најдобрите солидна месинг материјали.Сокриени шраф за монтирање хардвер инсталира лесно.�

[Материјал] ПВЦ дрво пластични одбор, без боја, без формалдехид, здрава и еколошки, исто така, може да се к

Направена од најдобрите солидна месинг материјали.Сокриени шраф за монтирање хардвер инсталира лесно..

Ventile y drene y almacene las cosas secas.Soporte де carga duradero, soporte де carga fuerte.Almacenamiento clasificado resistente ал desgaste y duradero.Materiales seleccionados де

, и мобилни телефони, за нега на кожата производи, итн.Добредојдовте на продавницата, се надевам дека ќе �

100% Сосема Нов и Висок Квалитет.Може Да Се Помешани.Пакувањето На Производот : Само Една.Материјал : Желез

◆Чисти и стилски дизајн е многу погодна за дома или за комерцијална употреба.ПОЕДНОСТАВУВАЊЕ НА КОМПЛЕ

Please wait...