0
clear
  • ДТ Налепници Decals Decal Кралот Круна Империјалното Семејство Домот Карибите Аристократски 2 X,8
  • -20%
  • -20%
ДТ Налепници Decals Decal Кралот Круна Империјалното Семејство Домот Карибите Аристократски 2 X,8

ДТ Налепници Decals Decal Кралот Круна Империјалното Семејство Домот Карибите Аристократски 2 X,8

DEN 36.72

Износ
Това е достапна

Налепница големина е 2 X ,8 Инчи. - Црна Боја.Ако купувате 1 производ во 2 инчи ќе добиете вкупно 3 decals (идентични).Винил на прилично добар квалитет, само лепило, водоотпорен.Трајност до 6-8 години во внатрешни и надворешни услови.На налепница може да се примени за да не porous, мазни и чисти површини, како што се windows, автомобили, мотоцикли, шлемови, чамци, лап-топ компјутери, и др.Ако боја опција или големината не е достапна пратете ни порака и ние може да видиме дали можеме да се приспособат на вашето барање.Откако се применува, винил е пренослив, но не и за обновливи!.Налепница големина е 2 X ,8 Инчи. - Боја Црна Откако decal се применува можете да очекувате долго-траен квалитет на било тешко мазна површина од внатре и од надвор.Најдобар пласман на стакло, метал и мазна пластика-тип на површини.Тоа не ќе се држи до силикон и може да биде тешко да се одржи на текстура предмети без истражување, техники. -Ние не сме одговорни за било decals, кои се уништени за време на спроведувањето на процесот. -6 Година Отворено Винил . -Водоотпорен. -Кога се применуваат decal на возило, ве молиме почекајте најмалку 48 часа пред миењето. ***Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид ДЕКА БОИТЕ МОЖАТ да се РАЗЛИКУВААТ врз ОСНОВА НА ЕКРАНОТ ГЛЕДАТЕ НА НИВ, јас го НАПРАВИТЕ МОЈОТ НАЈДОБАР ДА се ОБЕЗБЕДИ БОЈА ДИРЕКТНО ОД ИЗВОРОТ ДА СЕ онолку ТОЧНИ колку ШТО е МОЖНО**** Нова Налепница.Ние не чувајте налепници во парк.Ние се намали (или печатење & cut) секој налепница веднаш по ред е ставен.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Се справи во умре фрлија цинк ДИН 1743 Челик делови квалитет класа 5.8 Се справи со правобложени, освен висо

Категорија : Машинска Прецизност На Мерење Зголемување Инструменти.Осветлени Џеб Зголемувачот, Моќ 4 X,

Здрав т загрижени дека вашиот копчињата се лизга надвор од keyrings.Цврсти доволно да се одржи многу клучев

Направена од акрилик, овие закачалки се гарантира да застане повторна употреба.ВРВНА КВАЛИТЕТ на ДИЗАЈ

Налепница големина е 4 X 1,5 Инчи Розова Боја.Винил на прилично добар квалитет, само лепило, водоотпорен.Т

Мерењето е дозволено грешка е + / 13cm.Големина : Прибл.☞ Совршено се вклопуваат : Ова лесно за чување водни

Кука големина на : 5.9*4*2.5 СМ, материјал : не ' рѓосувачки челик.Лесно да се инсталира, погоден за бања врати,

Тоа се користи за да се одржи прелив за салата или сос, и да се притисне на сос кога го користите.Use in home ку

Има бар сапун, сунѓерот, перење подлога или одводнување затка.Отворен дизајн им овозможува на водата да

Пакет Димензии : 16 L x 4 H x 16 W (инчи).Пакет Тежина : 0.87 фунти.Земја на Потекло : сад.Дел Број : 603 / 8CU10 Лесен за у

Топката совет на крајот спречува солзи во облека.Се зацврсти во студ или во base со ѕид подлога (не се вклу

【Димензија】 Надворешниот Дијаметар : 195mm / 7.61" ; Внатрешен Дијаметар : 38.5 mm / 1.5"; Длабочина : 35mm / 1.37"; Мате

(Батерија, не се вклучени) Тоа може да се користи како дополнителен извор на енергија за камерата.Посто

ЖенскиЏек Конектор.Никел Позлатен Месинг Тело.Злато Позлатен Месинг Pin.Crimp Стил Ferrule.Центар Pin Crimp или за

Материјал : Хром Челик.Возен лежишта употреба возен елементи за одржување на поделба помеѓу подвижни де

【E27 / E26 Светилка Штекер】Стандард E27 / E26 светлина приклучок, погоден за 90 260 V,погоден за декоративни DIY pe

Што ве инспирира да насмевка во огледало, да се смее преку вашата пот и да уживаат секој момент ЗА ZUMBA : Zumb

Овој флексибилен притисок сензор е врз основа на нови нанометри притисокчувствителни материјали надоп

ЛЕСНО ДА се НОСАТ : Прилагодлив брзо ослободување neoprene нога рака.ПРЕДНОСТИ : се Изгради нога сила, зголем

Низата на обезбедени џебови сместени на двете страни и повеќе џеб слотови на предната страна, ви овозмо

Земја на Производство : КИНА.Материјал : Plastic.Net Тежина : 30g.Пакет Содржина : 1 x Стискаш Шише(Пакет Содржина

ЈАЗИК И ЖЛЕБОТ PLIER : На прилагодливи plier е идеален за вклучување и задржување на ореви и завртки, да зафат

Длабоко ритам геометрија за високи брзини и поддршка на двете радијална и axial товари.Хром челик за трајн

Цена по 1 Парчиња Уметности и Занаети Складирање Јасно Монистра се Справи со Кутија Организаторите Мали

Please wait...