0
clear
  • Pendant Светлина Приклучок,Продолжување Виси Фенер Кабелот Кабел 9.8 Ft E26/E27 Виси Светилка Штекер Светлина Кабелот за Полнење со On/Off Прекинувач за Кујна, Спална соба или
  • -20%
  • -20%
Pendant Светлина Приклучок,Продолжување Виси Фенер Кабелот Кабел 9.8 Ft E26/E27 Виси Светилка Штекер Светлина Кабелот за Полнење со On/Off Прекинувач за Кујна, Спална соба или

Pendant Светлина Приклучок,Продолжување Виси Фенер Кабелот Кабел 9.8 Ft E26/E27 Виси Светилка Штекер Светлина

DEN 182.16

Износ
Това е достапна

Безбедност на Квалитет : Светло светилка кабелот кабел направени од оган-отпорни материјали, безбедно експлозија-доказ, независна променлива.Само го користите копчето за вклучување на кабелот за лесно да се вклучи и исклучи.Анти-намалувањето дизајн : Продолжување Виси Фенер Кабелот Кабел има анти-се повлече фиксна заклучување тока, ефективни анти-намалувањето.Избегне паѓање и да предизвикува повреди на луѓе или предмети.Лесен за Користење : лесен и лесно да се инсталира на крушка без алатки.Само завртка на сијалицата во базата и да ја поврзете со приклучок адаптер, а потоа кликнете на кабел switch.Погоден Должина : 9.8 ft (3m) Долго виси светлина кабелот со E26/E27 штекер.Совршен користи за E26/E27 светилки, Хартија Фенери, Sconces.Работен напон спектар : 110 V-285 V.Погоден За : за Голема спална соба, дневна соба, кујна, студио и подрум.Совршен за надворешна декорација, како свадби, партии и двор скара, исто така, работи одлично за користење на лер растенијата светилки.Се создаде празнична атмосфера со виси фенер.Работи совршено за додавање на декоративни светлина сенка во вашето место.Едноставен и класичната гроздобер штекер.Тие се совршена декорација за кујни, спални соби, јадење соби, барови и ресторани, кафе продавница, хотели.Се лоцира во близина на било која локација со електрични штекер.Евтино решение за користење на LED расте-сијалица.Чувајте ги вашите влекачи или бебето пилиња топло.Напон : 110 V-285 V.Материјал : Пламен-отпорни на удари материјали.Приклучок : E26/E27. Прекинувач : On/Off Switch.Боја : Црна.Total Length : 9.8 ft(3m). 1-pack Продолжување Виси Фенер да се Користи Кабел. 2 таванот куки и 2 кабелот куки.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Конектор Тип : / ; Отпорност : / ; Жица Должина : / .Земја на Производство : КИНА; Материјал : Бакар; Нето Тежи

Што ве инспирира да насмевка во огледало, да се смее преку вашата пот и да уживаат секој момент ЗА ZUMBA : Zumb

Цена по 1 Парчиња Уметности и Занаети Складирање Јасно Монистра се Справи со Кутија Организаторите Мали

【Димензија】 надворешен Дијаметар : 245 mm / 9.56"; Надворешниот Балон со Дијаметар : 220 mm / 8.58"; Внатрешните Бал

Удобно прст почива, отстранете ја сина прст прстен, прстен големина ќе бидат поголеми за да одговара на �

Материјал : Хром Челик.Возен лежишта употреба возен елементи за одржување на поделба помеѓу подвижни де

Земја на Производство : КИНА.Материјал : Plastic.Net Тежина : 30g.Пакет Содржина : 1 x Стискаш Шише(Пакет Содржина

Овој флексибилен притисок сензор е врз основа на нови нанометри притисокчувствителни материјали надоп

Кука големина на : 5.9*4*2.5 СМ, материјал : не ' рѓосувачки челик.Лесно да се инсталира, погоден за бања врати,

Материјал : Храна одделение силиконски (пумпа главата) + ПП смола (шише).Боја : Бела.Капацитет : 60 / 180 / 480ml.Г�

1inch (20x13cm) Производ Functionals : Двојно Двострано Chalkboard : Една страна печатење, на друга страна е за вас да се на

【E27 / E26 Светилка Штекер】Стандард E27 / E26 светлина приклучок, погоден за 90 260 V,погоден за декоративни DIY pe

Домашно милениче Безбедно Brilliant Pad е КрзноRESH Милениче Мирис Смена е безбедно за употреба директно на ва�

Доаѓа со Сертификат за Автентичност и Џејмс Spence Автентикација.Категорија; Autographed MLB Уметност.Joe Di Maggio Пот

Смело се прикаже инструкциите и предупредувањата со притисок чувствителни етикети.Табела врвот точење

Центрирање совет спречува лизгање за полесно место дупчење.Заострените Рамената намали триењето и зго�

【Димензија】 Надворешниот Дијаметар : 195mm / 7.61" ; Внатрешен Дијаметар : 38.5 mm / 1.5"; Длабочина : 35mm / 1.37"; Мате

четка за заби и водата flosser комбо,четка за заби и сапун носителот сет,четка за заби и паста,четка за заби a

Оваа формула не само да се исчисти по домашни миленици, тоа ви помага да ги зачувате, премногу!BISSELL со гор

Налепница големина е 4 X 1,5 Инчи Розова Боја.Винил на прилично добар квалитет, само лепило, водоотпорен.Т�

Длабоко ритам геометрија за високи брзини и поддршка на двете радијална и axial товари.Хром челик за трајн

Природни обоени клип се справува со снопови до 3 / 8" (10 mm) дијаметар.Лесни пластична конструкција обезбед�

земја на потекло : Кина.пакет тежина : 1.0 lbs.Тип на производ : ПИШУВАЊЕ на ИНСТРУМЕНТ.пакет димензии : 2.997 cm L

Please wait...