0
clear
  • PowerNet I-Екран со Рамка и торбичката | Преносни Бејзбол Стомна Заштита | Инстант Играч и Тренер Заштитник од Линија Дискови Grounders |
  • -20%
  • -20%
PowerNet I-Екран со Рамка и торбичката | Преносни Бејзбол Стомна Заштита | Инстант Играч и Тренер Заштитник од Линија Дискови Grounders |

PowerNet I-Екран со Рамка и торбичката | Преносни Бејзбол Стомна Заштита | Инстант Играч и Тренер Заштитник

DEN 1466.40

Износ
Това е достапна

7 ft x 4 ft I-РАМКА PITCHING ЕКРАН - Инстант преносни бејзбол pitching екранот е 7 метри висок од 4 метри широк и може да се користи од страна на десната или левата рака стомна.Вклучува 1 I-Екран 7'x4' Pitching Екран, земјата удели и тешки патент носи торба со рамо ремени.ТЕШКИ - Трајни Црна СТП Обложени Полиестер ќе биде подготвен по сезона season.Net е направен од 420 D Полиестер.ДВОЈНО STITCHED ШЕВОВИТЕ - Секоја жица е двојно stitched за дополнителна сила.ЗДРАВ & ПРЕНОСНИ - го Заменува тешки тежок L-Екран и го прави да биде лесно за вас да го преместите овој пренослив I-Екран од станица до станица со леснотија.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

7 "X 7' ТЕШКИДОЛЖНОСТ СПОРТСКИ НЕТО 7ply knotless спортски пребивање е дебела, трајни и тешкидолжност.Не дозвол

ВКЛУЧУВА : Morvat Бејзбол Опрема вклучува 7' x 7' бејзбол и софтбол притискање нето, на прилагодливи бејзбол te

Please wait...