0
clear
  • CYHO Не-Stroboscopic Блескаво Сијалица, Додаток за Полнење во Ресторан;Хотел;ученичкиот Дом;Училиштето;Сместување;Вила, 100x55(MM), Светло Жолта, 3 Парчиња Блескаво Светло Свети
  • -20%
  • -20%
CYHO Не-Stroboscopic Блескаво Сијалица, Додаток за Полнење во Ресторан;Хотел;ученичкиот Дом;Училиштето;Сместување;Вила, 100x55(MM), Светло Жолта, 3 Парчиња Блескаво Светло Свети

CYHO Не-Stroboscopic Блескаво Сијалица, Додаток за Полнење во Ресторан;Хотел;ученичкиот Дом;Училиштето;Сместување;Вила,

DEN 165.12

Износ
Това е достапна

Светилка сопственикот е тесно поврзан и цврсто се должи на високо квалитетни материјали.Тоа е долгорочна услугата живот и потрајни.Тоа е долгорочна услуга живот поради силна топлина дисипација и стабилни перформанси.Прецизност производство, лесна инсталација.Направени од високо квалитетни материјали.Применливи Прилики : Ресторан;Хотел;ученичкиот Дом;Училиштето;Сместување;Вила;Куќи;Тоалет;Чај Соба;Изнајмување на Соба Боја : Светло Жолта Материјал : Стакло Облик : Неправилни Форма Вкупно Нето Тежина : 120(G) Висина : 100(MM) Дијаметар : 55(MM) Напон(V) : 12 Моќност(W) : 25 Услуга-Живот(H) : 1000 Прозрачна-Флукс (LM) : 800 Пакет се Вклучени : 3 парчиња Блескаво Светло Светилка Светилки Карактеристики : Светилка сопственикот е тесно поврзан и цврсто се должи на високо квалитетни материјали.Тоа е долгорочна услугата живот и потрајни.Тоа е долгорочна услуга живот поради силна топлина дисипација и стабилни перформанси.Прецизност производство, лесна инсталација.Направени од високо квалитетни материјали.Производот има широка употреба на светлина со висок степен на осветл.Производот се користи пламен retardant и голема температура отпорни материјали за да се спречи безбедност опасности.Производот е ниско-клуч луксуз, и тоа е и око за заштита и заштита на животната средина.Производот е светлината е единствен и мека без да му наштети на очите.Едноставност дизајн со убави и исклучителен изглед.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Смело се прикаже инструкциите и предупредувањата со притисок чувствителни етикети.Табела врвот точење

Конектор Тип : / ; Отпорност : / ; Жица Должина : / .Земја на Производство : КИНА; Материјал : Бакар; Нето Тежи

Тоа се користи за да се одржи прелив за салата или сос, и да се притисне на сос кога го користите.Use in home ку

【E27 / E26 Светилка Штекер】Стандард E27 / E26 светлина приклучок, погоден за 90 260 V,погоден за декоративни DIY pe

ЛЕСНО ДА се НОСАТ : Прилагодлив брзо ослободување neoprene нога рака.ПРЕДНОСТИ : се Изгради нога сила, зголем

Направена од акрилик, овие закачалки се гарантира да застане повторна употреба.ВРВНА КВАЛИТЕТ на ДИЗАЈ

Цена по 1 Парчиња Уметности и Занаети Складирање Јасно Монистра се Справи со Кутија Организаторите Мали

Здрав т загрижени дека вашиот копчињата се лизга надвор од keyrings.Цврсти доволно да се одржи многу клучев

Налепница големина е 2 X ,8 Инчи Црна Боја.Ако купувате 1 производ во 2 инчи ќе добиете вкупно 3 decals (идентич

Топката совет на крајот спречува солзи во облека.Се зацврсти во студ или во base со ѕид подлога (не се вклу

Совршено компатибилни за Fitbit Инспирира 2 Повеќе боја се достапни.Ви обезбеди со повеќе опции за бои за д

Кука големина на : 5.9*4*2.5 СМ, материјал : не ' рѓосувачки челик.Лесно да се инсталира, погоден за бања врати,

Пакет од 8 хартиените чаши.Секоја чаша мерки 9 оз.Совршен допир за вашата прослава Божиќ.По партија исчис

Силна practicability, широк спектар на примена : Може да се широко се користи во автовозење патување, отворено,

Материјал : Храна одделение силиконски (пумпа главата) + ПП смола (шише).Боја : Бела.Капацитет : 60 / 180 / 480ml.Г

【Димензија】 Надворешниот Дијаметар : 195mm / 7.61" ; Внатрешен Дијаметар : 38.5 mm / 1.5"; Длабочина : 35mm / 1.37"; Мате

Категорија : Машинска Прецизност На Мерење Зголемување Инструменти.Осветлени Џеб Зголемувачот, Моќ 4 X,

четка за заби и водата flosser комбо,четка за заби и сапун носителот сет,четка за заби и паста,четка за заби a

Келнерка 11oz или 15oz Кафе Кригла за Да се покаже дека лице како посебен тој / таа е, да се добие за него / неа

Длабоко ритам геометрија за високи брзини и поддршка на двете радијална и axial товари.Хром челик за трајн

【Издржлив Материјал 15*22cm (11.8*14.2 во 5.9*8.7 во).Големите кеси може да се користи како простор за пелени, кости

Оваа формула не само да се исчисти по домашни миленици, тоа ви помага да ги зачувате, премногу!BISSELL со гор

Светилка сопственикот е тесно поврзан и цврсто се должи на високо квалитетни материјали.Тоа е долгороч

1inch (20x13cm) Производ Functionals : Двојно Двострано Chalkboard : Една страна печатење, на друга страна е за вас да се на

Please wait...