0
clear
  • Heayzoki Радијатор Кулер Стојат,Лаптоп Ладење Подлога,USB Количка за Радијатор Светлина Преносни со Antiskid Планината,Dual Фанови, Побрзо Топлина Дисипација.(Жолт)
  • -20%
  • -20%
Heayzoki Радијатор Кулер Стојат,Лаптоп Ладење Подлога,USB Количка за Радијатор Светлина Преносни со Antiskid Планината,Dual Фанови, Побрзо Топлина Дисипација.(Жолт)

Heayzoki Радијатор Кулер Стојат,Лаптоп Ладење Подлога,USB Количка за Радијатор Светлина Преносни со Antiskid

DEN 270.96

Износ
Това е достапна

Едноставен изглед дизајн, нога позиција е природно скриени кога договорената, што го прави помал, а на четирите агли може да се продолжи до соодветен агол кога се одвиваат.Опремени со USB напојување со џек и безбедносен прекинувач, двојно се гарантира безбедно користење на компјутер.Четири нозе, 16pcs двострано анти-пропадна влошки, не само што може да се обезбеди анти-пропадна ефект, но, исто така, имаат убави бои.Има широк спектар на апликации и е погоден за ладење голем број на лаптоп компјутери со добри топлина дисипација ефекти.Dual фанови, побрзо топлина дисипација, и со LED сина светлина, за повеќе убави бои.Функција : 1. Едноставен изглед дизајн, нога позиција е природно скриени кога договорената, што го прави помал, а на четирите агли може да се продолжи до соодветен агол кога се одвиваат. 2. Опремени со USB напојување со џек и безбедносен прекинувач, двојно се гарантира безбедно користење на компјутер. 3. Четири нозе, 16pcs двострано анти-пропадна влошки, не само што може да се обезбеди анти-пропадна ефект, но, исто така, имаат убави бои. 4. Има широк спектар на апликации и е погоден за ладење голем број на лаптоп компјутери со добри топлина дисипација ефекти.Спецификација : Предмет Тип : Лаптоп Ладење Подлога Материјал : Пластични Моделот : д-р-S02 Воздушниот Волумен : 5.6 cfm-28cfm Бучава : 23dba Брзина : 500rpm-2500rpm Фан Големина : Прибл. 60x60x12mm/2.36x2.36x0.47in Напојување : USB 5.6 V напојување Пакет Листа : 1 x Лаптоп Подлога за Ладење 1 x Полнење преку USB Кабел.

Повеќе информации

Item Type:
Laptop Cooling Pad
Material:
Plastic
Model:
DR-S02
Air Volume:
5.6cfm-28cfm
Noise:
23dba
Speed:
500rpm-2500rpm
Fan Size:
Approx. 60x60x12mm/2.36x2.36x0.47in
Power Supply:
USB 5.6V power supply
Package List:
1 x Laptop Cooling Pad 1 x USB Charging Cable :

Најдобрите понуди во категоријата

Ултрапреносни : Свитлива и лесно да се носат, двојно фан, транспарентен фан со LED сина светлина.Голем Воз

Шест led фан, брзината на вентилаторот може да достигне максимум 2600±10%ВРТЕЖИ во минута...

Дизајниран со резервоар за Bitspower Dual / единствен D5 врвот.Само за Bitspower zмулти / zцевка / Z Серијата.Вертикал

* Тоа е мило дизајн, со значително зголемен дисипација област, 5°С 20°C ладење ефект (во зависност од живот

1 Топлина дисипација заградата на нов лаптоп, лаптоп компјутер додава заградата подлога, три височини, т

Голема метална површина да ги сноси речиси гејминг лаптопи од 14" да 17.Вашата оригинална симптоми на раме

Метал Mesh Surface Metal мрежа топлина спроводливост подобро,2.+ЗДРАВ & ПРЕНОСНИ канцеларија компјутер стојат, г

* Прилагодите Фан 4pin Splitter Кабел, поделени на 4 x 3pin за фан напојување 2x (црна + црвено) 5 V Ниска...

★ Различни опрема агли : ергономски дизајн високи и ниски мултиопсег можат да се прилагодат на различни

Едноставен изглед дизајн, нога позиција е природно скриени кога договорената, што го прави помал, а на ч

На оваа подлога за ладење усвојува ергономски квадрант кота дизајн, ви даваат оптимална пишување агол з

Количка Свитлива и лесно да се носат, двојно фан, транспарентен фан со LED сина светлина.Голем Воздухот Из

【2 Ултративка Турбо Фанови】лаптоп подлога за ладење е со вграденво 2 ултративка и бучаванамалување на

【Еден Голем Фан】лаптоп фан донесува најновите алуминиумска легура, работен напон : 5 V, тековни : 0.22 А, USB

Четири нозе, 16pcs двострано антипропадна влошки, не само што може да се обезбеди антипропадна ефект, но, и

Четири нозе, 16pcs двострано антипропадна влошки, не само што може да се обезбеди антипропадна ефект, но, и

Погоден за лаптопи, ефективна топлина дисипација, лесен за употреба и со добри перформанси.Постојат 5 бо

Please wait...