0
clear
  • DÉCOPRO 2.5 Инчен Шипки Дополнителните Украси/Стил# EF25 Боја: Ultramarine/Кралска Сина - J4 / Продава од Дворот
  • -20%
  • -20%
DÉCOPRO 2.5 Инчен Шипки Дополнителните Украси/Стил# EF25 Боја: Ultramarine/Кралска Сина - J4 / Продава од Дворот

DÉCOPRO 2.5 Инчен Шипки Дополнителните Украси/Стил EF25 Боја: Ultramarine/Кралска Сина - J4 / Продава од Дворот

DEN 311.76

Износ
Това е достапна

Традиционален медиум тежина дополнителните за ивица завеси, перници, фрла и valances.Должина : 2.5".Мека сјај.Направени од Полиестер Предиво со Памук Додатен.Плетени Насловот.Овој медиум тежина од 2.5" (6.3 cm) Шипки дополнителните е традиционален дополнителните совршен за ивица завеси, перници, фрла и valances.Може да се користи врз основа на лабава опфаќа, Перници и тапациран мебел.Овој стил се достапни во различни бои и големини.За пребарување "Deco Pro Шипки Fringe" за да ги видите и да најде дополнителни боја и должина options Yarn Содржина : 51% Полиестер (Надворешноста Предиво)Додатен : 49% Памук Препорачува за Нега Инструкции : Измијте се со ладна вода со слични бои, висат dry Sold од Дворот (91cm / 3ft / 36").

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Конектор Тип : / ; Отпорност : / ; Жица Должина : / .Земја на Производство : КИНА; Материјал : Бакар; Нето Тежи

GYMENIST AB ТРКАЛА : Ова е Одличен Сет на AB ТРКАЛА AB РОЛЕРИ Да се Изгради вашите СТОМАЧНИ И да Добиете Убав ШЕС

Светилка сопственикот е тесно поврзан и цврсто се должи на високо квалитетни материјали.Тоа е долгороч

Земја на Производство : КИНА.Материјал : Plastic.Net Тежина : 30g.Пакет Содржина : 1 x Стискаш Шише(Пакет Содржина

Длабоко ритам геометрија за високи брзини и поддршка на двете радијална и axial товари.Хром челик за трајн

【Издржлив Материјал 15*22cm (11.8*14.2 во 5.9*8.7 во).Големите кеси може да се користи како простор за пелени, кости

Се справи во умре фрлија цинк ДИН 1743 Челик делови квалитет класа 5.8 Се справи со правобложени, освен висо

четка за заби и водата flosser комбо,четка за заби и сапун носителот сет,четка за заби и паста,четка за заби a

Материјал : Хром Челик.Возен лежишта употреба возен елементи за одржување на поделба помеѓу подвижни де

【Димензија】 Надворешниот Дијаметар : 195mm / 7.61" ; Внатрешен Дијаметар : 38.5 mm / 1.5"; Длабочина : 35mm / 1.37"; Мате

ЖенскиЏек Конектор.Никел Позлатен Месинг Тело.Злато Позлатен Месинг Pin.Crimp Стил Ferrule.Центар Pin Crimp или за

Што ве инспирира да насмевка во огледало, да се смее преку вашата пот и да уживаат секој момент ЗА ZUMBA : Zumb

Природни обоени клип се справува со снопови до 3 / 8" (10 mm) дијаметар.Лесни пластична конструкција обезбед

Цена по 1 Парчиња Уметности и Занаети Складирање Јасно Монистра се Справи со Кутија Организаторите Мали

Удобно прст почива, отстранете ја сина прст прстен, прстен големина ќе бидат поголеми за да одговара на

Пакет Димензии : 16 L x 4 H x 16 W (инчи).Пакет Тежина : 0.87 фунти.Земја на Потекло : сад.Дел Број : 603 / 8CU10 Лесен за у

Налепница големина е 4 X 1,5 Инчи Розова Боја.Винил на прилично добар квалитет, само лепило, водоотпорен.Т

Не и да ги вашите деца зафатен со часови.Мала тежина и лесен за носење, совршен за патување, образование,

Тоа се користи за да се одржи прелив за салата или сос, и да се притисне на сос кога го користите.Use in home ку

【Димензија】 надворешен Дијаметар : 245 mm / 9.56"; Надворешниот Балон со Дијаметар : 220 mm / 8.58"; Внатрешните Бал

Има бар сапун, сунѓерот, перење подлога или одводнување затка.Отворен дизајн им овозможува на водата да

Please wait...