0
clear
  • Еластичен Бебе столче Крошна - Азбуката на Младата Шетач Покрие Мулти Употреба Carseat Крошна Старечки Покритие за Висок Стол
  • -20%
  • -20%
Еластичен Бебе столче Крошна - Азбуката на Младата Шетач Покрие Мулти Употреба Carseat Крошна Старечки Покритие за Висок Стол

Еластичен Бебе столче Крошна - Азбуката на Младата Шетач Покрие Мулти Употреба Carseat Крошна Старечки Покритие

DEN 1156.80

Износ
Това е достапна

Голема & Пространа 28.Задржи вашето бебе далеку од ветерот, сончевата светлина, грешки и странец очи.Обезбедување на квалитет на Различни бои и симпатична модели, ова е мода мултифункционален бебе столче крошна дека секоја нова мајка ќе љубов. ❤ Целосна Заштита : нега покрие уникатен отворање дизајн го прават можете лесно да пристапите до вашето бебе, исто така, ги споделите со некои воздухот во и без сонцето, обезбедување на 360° заштита за вашето бебе од сончева светлина, ветер, песок, инсекти.Па тоа е многу мека, дише, флексибилни, издржливи.Лесно Заштита На микрофибер површината не остава никакви дамки, кои ја покриваат многу лесно да се чисти.Зошто Да Изберете Нашето Бебе Столче Маска?Висок Квалитет на Материјалите 80% високо-квалитетни полиестер и 20% spandex, високо водат ткаенина, многу мека, дише, еластична, издржливи.38 инчен (34 см) со врвот отворање.Тоа обезбедува 360° покриеност за мајката на доењето кога ќе одат надвор да се заштити приватноста. ❤ Мулти Употреба : Нашите старечки покрие, исто така, може да се користи како бебешко столче маска, пелена табела капак, се грижи poncho, висок стол маска, негување на доењето маска, шопинг количка корица, Тоа дури и може да се користи како бесконечност шамија.Обезбедуваат максимална удобност за мама и бебе.Ние само обезбедуваме на клиентите со најдобар квалитет на производи и услуги на клиентите.34 инчен (72 см) долго * 27.И обезбедува топол, темно, тивко и безбедно спиење средина за бебето.Измијте нежни, се постават рамен да се исуши.55 инчен (70 cm) во широк * 13.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.3во / 34x70x72cm (Горниот отворање x Пониски отворањ�

Задржи вашето бебе далеку од ветерот, сончевата светлина, грешки и странец очи ❤ Целосна Заштита : На carse

Arnzion бебе столче покрие нуди екстра торбичка.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема �

❤ Удобно & Трајни : Овој старечки капакот е изработен од 80% висококвалитетни полиестер и 20% spandex која не е

38 инчен (34 см), на долниот отвор е 28.Лесно Заштита На микрофибер површината не остава никакви дамки, кои ј�

Печати на враќање превозот етикета.Високо водат универзална одговара за сите големина typy младата автом

55 инчен (70 cm) во широк * 13.Задржи вашето бебе далеку од ветерот, сончевата светлина, грешки и странец очи.И�

ЗОШТО ДА СЕ ОДБЕРЕ ОВАА БЕБЕ СТОЛЧЕ КРОШНА МАСКА?Тоа е подобар квалитетот, многу мека, мултифункционале�

Печати на враќање превозот етикета.Како Бебе Ќебе : бебето нега маска може да се користи како старечки ќ�

Големина : 35.Направени со намали отпорни ткаенини.Донесување на модата и удобноста на вашиот секојдневе

Количина : Вклучува 2 парчиња пред седиштето маска,потпирач НЕ е вклучена.Материјал : Полиестер ткаенини

УНИКАТЕН : Останете на вашето бебе пријатна и топла со вашата како стил.Користете го ПРИЛАГОДИТЕ СЕГА ко

Одговара за жените во сите векови.Железо на ниска температура.Печати на враќање превозот етикета.Ако са

Еластичен Материјал : Направен од 80% полиестер + 20% spandex.Тоа е мека и кожата пријателски за babys,на дише ткае

Еластичен Материјал : Направен од 80% полиестер + 20% spandex.Тоа е мека и кожата пријателски за babys,на дише ткае

Капакот е доволно топло за студен зимски месеци и лесен доволно за жешките летни месеци.Бакар Бисер мул�

Please wait...