0
clear
  • SUPVOX Пластични Медиокритет urinals Спалната соба Писоар Комора садови со капак за да се Спречи Смрдеата од Бегство (Сина)
  • -20%
  • -20%
SUPVOX Пластични Медиокритет urinals Спалната соба Писоар Комора садови со капак за да се Спречи Смрдеата од Бегство (Сина)

SUPVOX Пластични Медиокритет urinals Спалната соба Писоар Комора садови со капак за да се Спречи Смрдеата од

DEN 600.96

Износ
Това е достапна

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Дизајн за да заштедите простор, лесно да се носат во bag,Unique дизајн на производот, се збогати вашето семејство потреби.Со капак и капак, па тие целосно да се елиминира мирисот на урината.Унисекс за возрасни деца, Голем Капацитет за Деца возрасни патување итна употреба.Потреби за долги автомобил возење, отворено кампување активности, Патување, и др.Пластични материјали, супер мазна површина, многу лесно да се чисти по употреба.Функција - Боја : Сина.- Материјал : Пластика.- Големина : Прибл. 21x21x13.5cm.- Пластични материјали, супер мазна површина, многу лесно да се чисти по употреба.Пакет Including1 x Урина Тенџере.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Не заборавајте да го додадете налепница на релевантни работен ден, секој пат кога тие употреба на тоале�

Единствена contoured форма на Dreambaby Мека на Допир Медиокритет Седиште со неговото високо моделирана назад и

* Оваа медиокритет обука чекор е погоден од подот до висина на тоалетот седиште од 1560cm тоалет.Исто така м

Please wait...