0
clear
  • Aexit Електрична Енергија Моќ Алатка Алатка Резервни Делови Метал Внатрешна Надворешниот Прирабница за Агол Мелница Модел:48as195qo47
  • -20%
  • -20%
Aexit Електрична Енергија Моќ Алатка Алатка Резервни Делови Метал Внатрешна Надворешниот Прирабница за Агол Мелница Модел:48as195qo47

Aexit Електрична Енергија Моќ Алатка Алатка Резервни Делови Метал Внатрешна Надворешниот Прирабница за Агол

DEN 1831.20

Износ
Това е достапна

Главната Боја : Црна, Сребрена На Ѕвонење.Име на производ : Внатрешно Надворешно Прирабница; Пакет Содржина : 1pair x Внатрешна Надворешниот Страната.Тежина : 57g.Материјал : Метал.Внатрешниот Кол : 10мм / 0.39", 9mm/ 0.35"(871484ewet804888y Ud R471539).Посебно за H-ITA-C-ЗДРАВО Агол Мелница Машина.1 Пар да се користи заедно, сребрен тон како еден од една, црна еден е внатрешниот еден.(615uiyh3112sedt4206) Enviamos ел envío desde Кина por он período де 10 30 días.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

★Ние ви обезбеди разновидност на висококвалитетни производи, кои се достојни на вашата доверба и да го

Моќен мотор : трајни, ниско ниво на бучава, погоден за агол брусилки, лесно за ракување.Овозможи брзо мат�

Направен од висок квалитет на задебелена челик, силен ритам и многу издржливи во употреба.Прилагодливи

Име на производ : Бунари;Одговара за : makkita 9523 Агол Мелница.Материјал : Метал;Боја : Темно Сива, Сребрена На

Внатрешниот Прирабница (2243991).Заклучување Орев Клуч (7824249).Страна Рачка (1534892).Заштитна цикцак лак штити а�

RYOBI воведува ЕДЕН+ HP 18 V Компактен Brushless CutOff Алатка (Алатка Само).Моќен brushless мотор произведува до 19,500 ВРТЕ�

Лесно да се инсталира.За Рачно Вежба Променлива Агол Мелница.Остатоци Baffles заштита на внатрешните комп�

Направени од висококвалитетни материјали, трајни и практични.Променете го вашиот агол мелница во burnishing

➤【Применливи】Погоден за Големи брендови 4.5" / 5" агол мелница како Бош, Makita ,Dewalt, Kress, Милвоки.со итн ➤【Ч�

Агол мелница има 13amp моторни рамномерна.Кочница на DEWALT агол мелница ангажира кога активирањето е пуштен

7 amp AC / DC, 12,000 вртежи во минута мотор на аголот мелница е дизајниран за побрзо материјал отстранување и по

За време на работата, заштитната маска на преносни мелница може да се спречи искри и метални струготини

1020 W моќни движење, висока температура отпорни на бакар емајлирани жица, антипреоптоварување, антигорењ

Овој производ (издржливи во употреба) е компатибилен со HITACЗДРАВО G10 SF3 (најновата технологија) агол мелн�

100% Сосема нов и Висок квалитет.Електрична Опрема & Материјали, Алатка вклучува : Рака, Алатки, Светло & Ос�

Тежина : 45g; Модел : за makkita 9523 NB.Име на производ : Агол Мелница Фитинг Дел Поставите; Пакет Содржина : 1 x Аго�

Одговара за бош G10 SF3 Агол Мелница.Направен од метал материјал.Надворешниот Страната Големина : 30 х 8мм /

Please wait...