0
clear
  • Воини Orochi 3 - Xbox 360
  • -20%
  • -20%
Воини Orochi 3 - Xbox 360

Воини Orochi 3 - Xbox 360

DEN 912.72

Износ
Това е достапна

TECMO KOEI 00225 ВОИНИ OROCHI 3 X360. Години по битката против Orochi, Змијата на Кралот, хероите на Три Кралства и Завојуваните Држави се борат да ја преземе контролата на новиот универзум тие беа фрлени во кога нова закана се јавува.Страшно и колосална чудовиште, личи на змија со осум глави, фрла својата сенка низ земјата и порази повеќето храбри воини.Оние кои преживеале, помогната од страна на мистериозната Kaguya, се патува назад низ времето за да се спаси паднатите воини и гради нови сојузи, собирање на моќно оружје и да се изгради армија, па тие можат да имаат шанса да го порази страшно Хидра.Но тоа не е сите помош тие ќе се добие овој пат, како вител создадена од страна Orochi влече неколку повеќе сојузници на нивните универзумот.Змеј Нинџа Рју Hayabusa, Ахил, Жан д'Arc, Nemea и Ayane се само неколку од новите дополнувања на 120 плус борци карактер списокот!.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Приклучи се J T и пријателите како тие живеат, работат, и да играат во Merriweather Фарма.Ора полињата, се грижи �

Доживеете последните 30 секунди на свиреп игра со размена на инстант replays!Звуци : Слушајте Сан Андреас, се

Ексклузивно Б А С С Содржина : Опремување и користење широк избор на лиценцирани содржини како што се Ја�

Dual протагонисти : Игра како две најпопуларните ликови на франшиза, Sora и Riku.Бесплатни flowa ction : Уживајте бр�

Маден МАК 22 е местото каде што gameday се случува.Сите нови карактеристики во Франшиза вклучуваат управува�

Официјално лиценцирани карти за играње.Дек вклучува 52 одговара картички и 2 jokers.Покер големина : картичк

Занает Вашиот Сон Olympian! – Се облекуваат за да ги импресионираат на најголемите фаза со над 50 костим диза

Се здружи со класичните ликови од десетици најпопуларните франшизи во видео игра историја.Неверојатни

Sammle умре coolsten Жешки Тркала und fahre Rennen auf den verrücktesten Strecken.Beweise dich gegen deine Freunde im 2ЕмилиSplitscreenМодус oder fahre im 12Еми�

Со Nintendo Switch Онлајн членство, вие исто така може да се справи со Бескрајни Предизвик, да се спаси онлајн к�

ПОВЕЌЕТО НЕВЕРОЈАТНИ СЛИКА ЗА БОРБА против COLLECTOR ' S EDITION : динамички претставуваат на Kazuya само се потпира

ИСКУСТВО НА РАБОТ НА нашата ГАЛАКСИЈА Сим ќе биде опкружен со исконски место и звуци на Star Wars.КРЕИРАЈТЕ

Dragon Age Потекло Вие сте Сива Шефе, еден од последните на овој легендарен цел на старатели.Со враќањето на

Франшиза без разлика Дали се свири соло или со онлајн пријателите, вашата потрага да се изгради МАК дин�

Новата епизода на кој Yuffie е сосема нова авантура во светот на FINAL FANTASY VII РИМЕЈК INTERGRADE.Игра како Wutai нинџа Y

Во живо на вашиот сон да во потполност, како Возач на Камион со Возач на Камион Premium Edition.По наследување к�

Надвор од Челик Небото : Надвор убава книга челик Издание Вклучува : База на Игра, Limited Edition убава книга че

Повеќе Луѓе, Повеќе Осакатување : Смешен Мултиплеер, на играта збег режим има играчи смеење гласно.Соврш

Повеќе од 20 борци.Мини игри, вклучувајќи Кралот на Ридот, Последниот Човек Стои и повеќе.Натпреваруваат

Оваа конзола плоча decal е најдобро да се применуваат на возилата со рокер switch FNR.Таа има вертикална stateofпо�

Се изгради идеален карактер на најинтензивна борба, избор од безброј комбинации на вештини, способност�

Маден МАК 22 е местото каде што gameday се случува.Сите нови карактеристики во Франшиза вклучуваат управува�

8Битна, Еволуирале : Со Лопата Витез, рачно изработени пиксели уметност ги исполнува техника на денес : д�

Byrl Baker Pros : Атмосферата дава одредена тензија во Близина на совршена симулација на хит ТВ шоу Lifelines се спр

Откривањето на тајните.Може да се справи бирото е темни тајни?Се одвиваат епска натприродни борба, испо�

Голем Terraformer дека снабдувањето на Марс со своите Земјатакако воздух и вода е уништена, предизвикувајќи �

Бренднова игра во Виновен Опрема серија, посветен на сите борбена игра навивачите и сите играта играчи.�

Hyper Motion игра технологија воздигнува секој натпревар низ секој режим.Напредни fullтим mocap податоци и машин�

Please wait...