0
clear
  • KATUR 3157 3155 3157A 3457A LED Сијалица Висока Моќност 3030 Чипови Екстремно Светла 2700 Lumens Замени за Кочница Светлина се Претвори Сигнали Светилки Обратна Опашка Светла,6500K Xenon Бе
  • -20%
  • -20%
KATUR 3157 3155 3157A 3457A LED Сијалица Висока Моќност 3030 Чипови Екстремно Светла 2700 Lumens Замени за Кочница Светлина се Претвори Сигнали Светилки Обратна Опашка Светла,6500K Xenon Бе

KATUR 3157 3155 3157A 3457A LED Сијалица Висока Моќност 3030 Чипови Екстремно Светла 2700 Lumens Замени за

DEN 407.76

Износ
Това е достапна

Plug and play, многу лесно да се работи во рамките на кратко време. ★【Купи со Доверба】Ние нудиме на 24-месечно неограничена гаранција за да се направи вашето враќање или размена на кавга-бесплатно. ★【Широк Спектар на Апликации】Одговара : 3047 3057 3057 A 3155 3157 3157 A 3157 NA 3357 3357 A 3454 NA 3457 3457 A 3457 NA 3757 A 4057 4114 4157 4157 NA 5702 A 5702 AK 3156 3156 A 3456.Флип на сијалицата хоризонтално ако не светне за да одговара на + и - поларитетот.★【3157 3155 LED Светилки】Секоја сијалица има 27pcs висока моќност 3030 led чипови,80 W максимален капацитет,работи на 10 W,6500 K Xenon Бела,Долг животен век : 60,000 Часа,погонски Напон : од 12-24 V.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Содржина : T15 13 LED SMD 5050 Бело Пар.Боја : Бела.Димензија : 43x12mm.Важно : Проверете димензија за да бидете сигур�

Ултра Сјајна LED, уникатен и повеќе живописни бои.Ниска Потрошувачка на Енергија и Ниска Температура.Дол�

Енергетски ефикасни со нова LED технологија ја намалува потрошувачката на енергија.Далеку помалку од ха�

Пакет Содржина : 2 висока моќност LED светилки.Предност : Неполаритетот дизајн,Компатибилен за двете CK / SRCK

Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако не сте сигурни за КОМПАТИБИЛНОСТ ЗАМЕНА.Точ

Пакување од 2 1157 LED светилки, секоја сијалица има 30 парчиња 3030 Чип СМД.Може да произведе до 450 lumens.Работа Н�

СПЕЦИФИКАЦИИ:Контактот големина : 0.6 во Должина : 1.77 во, Напон : 12v, Боја : 6000 K Бела, Моќност : 2.4 W, Светлина �

★MASO Супер бела Автоматско Сопирање Светлина : Секоја Сијалица Wite 20 Кри висока моќност LED,100 W Висока Моќн�

1157 Тип LED Сијалица 4014 SMD (48 Led диоди количество) Висока Моќност Led диоди, Посветла Од Нормално Блескаво Све�

Зелена и животната срединапријателски производи, безбеден и сигурен.Лесна инсталација, само приклучет�

Содржина : T15 9 LED SMD 5050 Сино Пар.Боја : Сина.Димензија : 35x10mm.Важно : Проверете димензија за да бидете сигурн

Please wait...