0
clear
  • HEALLILY 1 Сет на 8pcs Стоматолошки Алатки Преносни Ортодонтски Четка за заби Четка за заби Комплет Кутија Орална Нега за Полнење Стоматолошки Патување за Полнење (Зелен)
  • -20%
  • -20%
HEALLILY 1 Сет на 8pcs Стоматолошки Алатки Преносни Ортодонтски Четка за заби Четка за заби Комплет Кутија Орална Нега за Полнење Стоматолошки Патување за Полнење (Зелен)

HEALLILY 1 Сет на 8pcs Стоматолошки Алатки Преносни Ортодонтски Четка за заби Четка за заби Комплет Кутија

DEN 184.56

Износ
Това е достапна

V облик и U-форма четка глави дизајниран за тешко да се постигне места.Преносни и удобен, погоден за дом, канцеларија и патување.Направени од високо квалитетни материјали, еко-пријателски и безбедно да се користи.Цврсти и меки влакна чисти забите површини меѓу ортодонтски протези и околу фиксна загради и жици.Вклучува 1 U-форма четка за заби, 1 V-форма четка за заби, 1 забниот конец го гајтанот, 1 стоматолошки устата огледало, 1 ортодонтски восок, 1 јазот четка, 1 hourglass тајмер и 1 забен конец threaders.Description This забен конец threaders комплет е специјално дизајниран за ортодонтски пациенти, комплетен сет алатки за заби третман.Сите предмети се од голема помош за вас, удобен за носење.Тоа е потребните алатки сет за чистење на забите, темелно, се задржи здрав орален средина.Карактеристики - Боја : Зелена.- Материјал : Пластика.- Пакување Големина : Околу 21 x 5 x 3cm.- Направени од високо квалитетни материјали, еко-пријателски и безбедно да се користи.- Вклучува 1 U-форма четка за заби, 1 V-форма четка за заби, 1 забниот конец го гајтанот, 1 стоматолошки устата огледало, 1 ортодонтски восок, 1 јазот четка, 1 hourglass тајмер и 1 забен конец threaders.- V облик и U-форма четка глави дизајниран за тешко да се постигне места.- Цврсти и меки влакна чисти забите површини меѓу ортодонтски протези и околу фиксна загради и жици.- Преносни и удобен, погоден за дом, канцеларија и патување.Пакет Including1 x U-форма toothbrush1 x V-форма toothbrush1 x забен конец spool1 x стоматолошки устата mirror1 x ортодонтски wax1 x јазот brush1 x hourglass timer1 x забен конец threaders.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Ако тоа е тешко да се отстрани тврдоглави дамки, можете да го користите четка натопена во течноста за чи

Добро опремени и ефективни.Содржи 8pcs коњ cleaning tool, на состанокот на повеќето барања на чистење коњи.Овие

повеќе од 300 мека чешел заби.не боли вашиот кожен пријатели.целата коса парче може да солза.совршен ефек

【Заменливи Перење Подлога Сунѓерот】На перење подлога сунѓерот не е само лесен за инсталација и отстра

Физичко, Хемискобесплатно Чистење се Отстрани тврдоглави дамки како магија со нашите Pumice Камен Тоалет

◆руно leggings разгореа leggings tiktok задник leggings жените leggings компресија leggings жени со висок појас од кожа leggings д

Замените стариот или оштетени делови.Внатрешниот четка може да се отстрани и Чиста.Лесно да се постигне

100% Нови.Објектот пакетот вклучува : 1 buc Кат Четка (вклучува 1pcs се тркалаат четка).Објектот компатибилен

ДЕДО VISTA Природни Tampico Влакна Чистење со Четка за Чистење со Дрво се Справи со (7.5 Инчи) / Cepillo де Lechuguilla.На

Сите коса видови Кучиња & Мачки Четка Совршен Пролевање и Чешлање четка за кратка и долга коса домашни м

Нашата цел е 100% задоволството на клиентите.Масажа на кожата и да се обезбеди подобра циркулацијата на к

СОВРШЕН ЧЕШЛАЊЕ АЛАТКА ДА ги ДОБИЕТЕ СИТЕ НЕПРИЈАТНИ ДУШЕЦИ НАДВОР ОД ВАШЕТО домашно МИЛЕНИЧЕ КРЗНО ,о

✅ НОВИ GOOSE ДЕКОЛТЕ АДАПТЕР ПРИДАВА ЧЕТКА И SQUEEGEE ✅ СЕ УРНА ВО ДОЛЖИНА ОД 7 МЕТРИ 6", ПРОДОЛЖИ ДОЛЖИНА ОД 30 М

Висок Квалитет Оваа четка е доволно издржливи за да ви помогне во чистење на кујнски садови и тави.Лесе

Наежвам Материјал : Бакар.Дијаметар : 17 MM.Наежвам Должина : 50 MM.Вкупна Должина : 100 MM.Хексагонална Месо Тел

ОДГОВАРА МОДЕЛИ – На замена на делови за полнење компатибилен за Ајкула ION Робот Правосмукалка R85(RV850 & RV8

Материјал?Метал / Nylun.Должина : 17cm.Карактеристики : Еднократно / Перат.Лесен за употреба и лесно да се чис

Стисокот е ергономски дизајниран и рацете не се склони кон замор за време на продолжена употреба.Опреме

Вклучени пет туш четки : пакет доаѓа со 3 парчиња на домашно милениче четки, вклучувајќи 2 парчиња силико

1 Ефикасно ја чисти порцелански тела, хардвода дамки, базен плочка, тоалет чинии, тврдоглав хардвода на д

МЛАДОЖЕНЕЦОТ КАКО ПРОФЕСИОНАЛЕЦ висок квалитет четка за оние кои побарувачка квалитет и совршенство.И

Отстрани нечистотијата без оштетување на протези.Врз основа на ергономски дизајн, тие се чувствуваат у

Практична чистење алатка за дом / канцеларија.Голема четка за чистење тастатури, ролетни, воздухсостојб

Заштита на животната средина материјал, безбедно , силни и издржливи 360° чисти без мртви краеви, може да

Имајте на ум 1.Ве молиме овозможи мало отстапување за мерење.Големина; 24 5cm.Материјал : PE + PP + фини влакна.

УДОБЕН ДИЗАЈН Добро направен, компактен миленичиња чешлање четка со јамка се справи со совршено се вкл

【Сребро Самолепливи Куки 【Триаголен прозорец јазот чистење со четка】:Тешко и тесен четка, лесно да с

На 20метар водовод лесно ги задоволува вашите потреби на било која висина и е лесен за користење.Поправи

Добро Костец специјални справи со дизајн овозможува удобност при користење.Мулти Должина 12, во екстра

МултиЦел : Нашата бамбус јадење четка е погоден за тави, тоне, шпорети, кујнски прибор, тоа е исто така се

Please wait...