0
clear
  • Еже Шема Бебе Bibs Водоотпорен, Перат, Дамка и Мирис Отпорни за Момчиња Девојчиња
  • -20%
  • -20%
Еже Шема Бебе Bibs Водоотпорен, Перат, Дамка и Мирис Отпорни за Момчиња Девојчиња

Еже Шема Бебе Bibs Водоотпорен, Перат, Дамка и Мирис Отпорни за Момчиња Девојчиња

DEN 119.76

Износ
Това е достапна

Кука и Јамка затворање.Големина : 38 x 30cm (15 x 11,8 во).Материјал : Водоотпорен крпа.Нема лошо напишан лепенка која предизвикува осип и паѓа надвор со бебе tugging и влечење.Машина за миење со ладна вода, подалеку од темни бои. 100% Задоволството На Клиентите Загарантирани!Ние сме убедени дека ќе падне во љубов со нашите симпатична bibs, туку ако на било кој начин не сте 100% задоволни со овој лигавче сет, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ayouran Бебе Bib Product Име : Деца Плунка Pocket Material : 230 twill tarpaulin Size : 38 x 30cm•Лесни, водоотпорни, лесно да се избрише, дамка и мирис за отпорни ткаенини.Еден ply изградба значи дека нема да се грижиш за icky работи расте помеѓу слоевите на ткаенината. •Без памук слој, дамките и мириса не држи.Wipeable и машина перат за лесно чистење, па можете да ја користите таа одново и одново!Плус, тоа е безбедно да се користи. •Нашите bibs се BPA-free, ПВЦ-бесплатно, винил-бесплатно, phthalate-слободни и олово-слободни.Големина за да одговара на возраст од 6 до 24 месеци.Мерки околу 10" среќаваме и 9" од вратот надолу.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Обоена кадифен ткаенина бебе лигавче со Велкро затворање.Направена од ултрамазна микроmink полиестер.за

СтресСлободен Радост – Радост во бебе е самостојно хранење со твоите ширум лигавче од Grabease!Нашите водо

100% Памук.Направен во САД.Ултра абсорбента турски Памук Тери Velour лигавче со сатен намали и предвремени з

100% Полиестер.Предвремени затворање.Машина За Миење.Цртан филм Шема Пакет доаѓа со 5pcs долги ракави бебе

Кука и Јамка затворање.Големина : 38 x 30cm (15 x 11,8 во).Материјал : Водоотпорен крпа.Нема лошо напишан лепенка

100% Силикон.Копче затворање.Машина За Миење.ГАРАНЦИЈАНашите производи се со добар квалитет и ниска цена.

Кука и Јамка затворање.Големина : 38 x 30cm (15 x 11,8 во).Материјал : Водоотпорен крпа.Нема лошо напишан лепенка

Големина : 38 x 30cm (15 x 11,8 во).Материјал : Водоотпорен крпа.Нема лошо напишан лепенка која предизвикува осип

Подарок За Бебето Му Дадете На Вашето Бебе Да Го Носат Овој Лигавче, Да Биде Симпатична Бебе, Па На Вашет

Обоена кадифен ткаенина бебе лигавче со Велкро затворање.Направена од ултрамазна микроmink полиестер.за

Полиестер.Направен во САД.Фото реалистични обоена ткаенина нема да избледи, пукнатина или кора.Влага wick

Шестпарче оброк Сет со зелена зеле snap и да одат избришеоф bibs (3 парчиња), учење на сад направен од силикон

Машина За Миење.Сега ние двајцата да уживате оброк време и да се исчисти е sooo лесно.Нашето Бебе led weaning ли

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Вратоврска затворање.Здрав Џеб?Нашите лигавче доаѓа со длабоки и цврсти течењедоказ кеса што може да се

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

100% Полиестер.Кука и Јамка затворање.Машина За Миење.Направени со меки, лесни, водаотвратителен Repeltex тка

Големина : 38 x 30cm (15 x 11,8 во).Материјал : Водоотпорен крпа.Нема лошо напишан лепенка која предизвикува осип

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

100% Полиестер.Рака Мие Само.Користење На Висока Густина ВисокоКвалитетни Водоотпорен Крпа, Меки, Силни,

【Целосно Водоотпорен】 Состави од премиум лесни PUL ткаенина, целиот ракав лигавче е водоотпорен.Покрај

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Please wait...