0
clear
  • Рачно Кревање Алатка Џек Силна Поддршка Дрво Одбор Стакло Lifter Нога Тока Вратата Плочка Анти Лизга Легура Lifter Base Гипс Лист Работат На Подигање На Алатка За Подигање
  • -20%
  • -20%
Рачно Кревање Алатка Џек Силна Поддршка Дрво Одбор Стакло Lifter Нога Тока Вратата Плочка Анти Лизга Легура Lifter Base Гипс Лист Работат На Подигање На Алатка За Подигање

Рачно Кревање Алатка Џек Силна Поддршка Дрво Одбор Стакло Lifter Нога Тока Вратата Плочка Анти Лизга Легура

DEN 548.16

Износ
Това е достапна

Материјал : Алуминиум Големина : стан. 300x55x110mm / 11.81x2.17x4.33inch.Боја : Сребро.Направени од алуминиумски материјал, кој е издржлив и здрав.Анти-соголување нога тока може да се заштити површината на нога, што го прави безбеден за употреба.Сето ова и многу повеќе може лесно да се направи со контролирана прецизност благодарение на уникатен изградба на кревање рака алатка џек.Тоа е исто така идеална алатка за почетна укинување на други тешки предмети.Карактеристики : Материјал : Алуминиум Големина : стан. 300x55x110mm / 11.81x2.17x4.33inch Боја : Silver Features : Изработени од алуминиумски материјал, кој е издржлив и здрав.Анти-соголување нога тока може да се заштити површината на нога, што го прави безбеден за употреба.Со силна поддршка, градежни материјали може да бидат лесно се транспортира, па како да се постигне бариера-слободен изградба.Анти-за одвојување дизајн граници позицијата на градежен материјал и го спречува тоа од на лизгање, што го прави побезбеден да се носат.Одборот Lifter само, други додатоци демо на сликата не е вклучена.100% сосема нов и висок квалитет.Пакетот вклучува : 1 x Одбор Lifter Note : ве Молиме овозможи 0-1mm грешка поради прирачник за мерење, pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Поради разликата помеѓу набљудувачите, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Целиот е изработен од легура материјал и е integrally моделирани.Отпорен на корозија, силни и издржливи.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

【Мултифункционален Кревање Рака Алатка Џек】На Труд Заштеда на Рака се врши на закорави од не ' рѓосува�

Опис : Материјал : Појачани нерѓосувачки челик / алуминиум Капацитет : до 120 кг / 330 lb Операција спектар mm :

Сето ова и многу повеќе може лесно да се направи со контролирана прецизност благодарение на уникатен из

Издржливи и практични.Стабилна конструкција, долг животен век.Направен од алуминиум оксид, отпорност н�

Иновативниот дизајниновативен универзална алатка за кревање, пресување, прецизни прицврстување и конт

Посебен труд заштеда дизајн направи да се носат тешки плоча повеќе лесно, вие не треба да носат ги дожив�

⁂【Трајни Meterial】дршката се направени од издржлив антистареењето и антивлијание гума, , кој може да рабо�

Антисоголување нога тока може да се заштити површината на нога, не е лесно да се повредам и да е безбедно

Please wait...