0
clear
  • A2ZCare 15.75 инчен Прилагодливи Гира се Справува Одговара 1 инчен Стандард Тежина Плоча - се Продава во Пар и Стандард Леано Железо Плоча 1 инчен Центар Задржете 1.25 lbs - Се?
  • -20%
  • -20%
A2ZCare 15.75 инчен Прилагодливи Гира се Справува Одговара 1 инчен Стандард Тежина Плоча - се Продава во Пар и Стандард Леано Железо Плоча 1 инчен Центар Задржете 1.25 lbs - Се?

A2ZCare 15.75 инчен Прилагодливи Гира се Справува Одговара 1 инчен Стандард Тежина Плоча - се Продава во Пар

DEN 1185.12

Износ
Това е достапна

ФЛЕКСИБИЛНИ ТРЕНИНГОТ : Доколку е потребно вежбање со различни нивоа на тежина плочи, ќе треба A2zcare Тема гира се справи.Тоа е прекрасна опрема за различни гира вежби за зајакнување на мускулите.ГИРА се СПРАВИ со ДИМЕНЗИЈА : Две 15.75 inchs долги x 1 инчен дијаметар на цврсти хром челик рачки s прекрасен опрема за различни гира вежби за зајакнување на мускулите.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

▲ЛизгаОтпорни се Справи со : Висок Квалитет на Текстура ХромОбложено Рачка за да се Обезбеди Фирмата, Ф

91inch Package Вклучува : 1 Piece Dumbbell kettle Note : дозволете малку разлика поради manua l мерење Одличен подарок : Тоа е г

Солидна конектор е изграден на високаквалитет, текстура хром рачка за тренингот.На прилагодливи тегови

1 Пар на Тегови, Мерење 10 Kg.Идеален за Други Обуки.Продолжен Задебелена Пена за Удобно Декомпресија.Мека

■За попродажбата на : ве Молиме проверете на стоки по потпишувањето, ако најдете на квалитетот на произ

【Погодност】 им Даде на вашиот дом тренингот професионален изглед со овој Винил Гира сет.Овие тегови се

★Ултратенок челик гира е убава и практична, а на површината е мазна и проѕирен , мала големина и тешки те

Нашата тежина фитнес комплет овозможува да се обучуваат и да се стегне вашата квадрицепси, glutes, заднико

Направени од висококвалитет со силиконска материјал, мека текстура и солзаотпорни Направени од високо

Спецификации : 0.75 Kg (1.65 Lb), 1 Kg (2.2 Lb), 1.5 Kg (3.3 Lb), 2 Kg (4.4 Lb) (Секој).Мали Гира за Жени Практикуваат Јога : Мали Диме

Совршен за мажи & жени насловна фитнес, канцеларија, теретана,или рехабилитација објекти,итн.На ергоном

2 ВО 1 Гира Barbell Тежина Прилагодливи.Прилагодливи Гира Barbell Тежина Пар.Гира Barbell Тежина со Не се Лизга Neoprene

Гира бар може да се користи за да се создаде различни вежбање режими за да го прилагодите вежба интензив

❧Вежбање со тегови, не само што може да се вежба мускулите кои се реализираат, но, исто така, се бара внес

Ве молиме да се види јасно купените тежина, особено dumbbells3.5 кг тегови, со 90 дена непрашања, побара полити

Направен од висок квалитет со силиконска материјал, тоа е удобно да се зафат кога го прави спортот.Дизај

/ 66 LBS, 40 KG / 88 LBSGrip : Криви дијамант шема боја rod Nuts : задебелена солидна парична казна жито инженеринг прен

Толку малку време : Овие денови тоа е тешко да се најде време да се приклучат на една класа или .Тежина : 30l

【Тежина】 : сет од 2 тегови се користи за отпор обука; секој гира тежи 8 килограми 【Цврст стисок】 На : neopren

❥Вкупната тежина Ова леано железо гира група вкупната тежина е 30 lb.Една тежина 15 LB ❥Прилагодливи телес

пена.КВАЛИТЕТ на МАТЕРИЈАЛОТ : Оваа вода гира е донесување на квалитетот на ЕВА пена материјал, овој про

Не се лизга рачка, се чувствувам како да се допира кожата.Еден Гира.Прилагодливи тегови, противтежа вред

НЕ се ТРКАЛААТ ДИЗАЈН единствена apple форма чува оваа гира од тркалање подалеку и им овозможува на корис

Нов еколошки ПВЦ материјал : носатотпорни, и не се лизга, подобра заштита на подот.Слободен комбинација

★【Висок квалитет на железо】Овој тип на гира користи висококвалитетни железо, и користи легура позлат

Please wait...