0
clear
  • Holibanna Крстот Grillz Една Капа Еден Заб Хип Хоп Скара Лажни Fang за Приклучок Заби Декорација Додатоци 3pcs
  • -20%
  • -20%
Holibanna Крстот Grillz Една Капа Еден Заб Хип Хоп Скара Лажни Fang за Приклучок Заби Декорација Додатоци 3pcs

Holibanna Крстот Grillz Една Капа Еден Заб Хип Хоп Скара Лажни Fang за Приклучок Заби Декорација Додатоци 3pcs

DEN 184.56

Износ
Това е достапна

Крстот во Облик на Хип-Хоп Заби Заграда : Направен од чисто бакар и обложено златна и не е лесно да исчезнат.бакар се користи како база метал да ги одржуваме нашите трајни и не е лесно да се скрши.Лажни Кучешки Заби Декоративни има се што ви треба, да блесне и да се забавуваат со вашите златни заби, без да се прекрши на банка!.Крстот заби декорација - Може да биде совршен за секоја прилика, како ноќта на вештерките костим, костим партија, музички концерт и роденден итн.Хип хоп заб капа - го Носат за фото снимањето, видео пука, да клуб, или само за секојдневна употреба.Оваа стоматолошки материјал дава забите надградена изгледаат тие заслужуваат! - Исто така, можете да го купите, како подарок или изненадување за вашиот пријател, кој ќе биде толку многу забавно.Description Cross Во Облик На Хип-Хоп Заби Се Подготвуваат Лажни Кучешки Заби Декоративни Заб Штекер Заби Додатоци Карактеристики - Материјал : Бакар.- Боја : Златна, Сребрена, Розово Злато.- Големина на : 1.1x0.7x1cm.Пакет Including3 x Заби Заграда.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Лесно да се грижи за вашето орално здравје дома преку употреба на нашите производи.Електрични заб калку

Feautres : *Убав нов дизајн; *Со 7 инчен допир скрин Четири LED извори на светло : Сина, Црвена, Сина&Red, Blue & Пурпур

#За споредување на забите нијанси пред & после белење # 20 нијанси со ласерски гравирани нумерација за под

Средство за учење во лабораторија или во училница, за наставниците да им помогне на студентите да науча�

Ако обликувањето ефект не е добар, може да го повтори обликувањето додека сте задоволни.Употреба : 1.Особ

Тоа е нежна и безбедно за глеѓ, gurms, фурнири и протези.Овој докажан белење на гел формула обезбедува знач�

Кога ќе се залак на отворот, тоа совршено ќе се вклопат и да го покрие вашите заби.Додадете нашите инстан

Кристал Заб Украси Направете вашите заби поубаво, направете ја вашата насмевка со повеќе сјајна, ќе бид�

На гингивата заштита бариера за стоматолошка употреба.Лесензакористење шприц за прецизноста на аплика

Live Coco е активиран јаглен во прав majorly помага со штетни орален thrush 100% Природни Она што ќе добиете?✸ 80g / 2.✸

Филм Квалитет Ефект.Реални Дизајн.Лесно Да Се Примени!.Најдобар Костим Додаток.Голем Ноќта На Вештеркит

[9 начини] : 9 Прилагодливи сила режим е погодна за различни лепак чувствителност.Лесно да се започне од н�

Количина 20 Заби Белење на Гел 3ml Шприцеви во 22% Carbamide Насмевка на сила, исто професионални формула која ст

Не Насмевка на Забот Whitener Комплет = Лесен за Употреба и Безбедни за Белење на Забите 10 Шприцеви (3cc / секој

НОВО!LED светло технологија што е слободни раце и обезбедува побрзо белење LED светло приклучок директно �

Ако се стави на правилно, тоа ќе не е лесно да се падне за долго време.Одлични алатки за DIY аматерски на но

Уверение 35% намалена на 12% Храна Одделение Водород Пероксид плус 2 преисполнет dropper шишиња испраќаат брз�

Светлината го активира белење на гел и oxidizes пигмент на забите преку дентин цевки во најкусо време, за disco

ПРИРОДНИТЕ СОСТОЈКИ : Нечистотија четки за заби се посилно и Посилно, како тие се направени од Moso Бамбус

Едноставна светлина, лесно да се инсталира и преносни базирани со тркала дизајн.Слободно да се прилагод

бренд : vicco.големина : 100g.Јас сум не благослови со pearly бели заби.Infact, моите заби понекогаш изгледаше толку

Please wait...