0
clear
  • WNSC Buttock Тренер, Задник Тренингот Опрема Хип Клип Exerciser 3 Хип Тренер со Меморија Еластична Челик за Мускулите Обука
  • -20%
  • -20%
WNSC Buttock Тренер, Задник Тренингот Опрема Хип Клип Exerciser 3 Хип Тренер со Меморија Еластична Челик за Мускулите Обука

WNSC Buttock Тренер, Задник Тренингот Опрема Хип Клип Exerciser 3 Хип Тренер со Меморија Еластична Челик за

DEN 592.80

Износ
Това е достапна

Производот е лесен во тежина, во согласност со силата на секој корисник, а исто така може да се намали влијанието на авто-тежина на вежба ефект.Помага да се подобри на задникот крива, обликот на задникот линија, одржување на слика и да ги зголеми самодовербата. 3 различни бои за да го изберете, ќе ги задоволат вашите различни потреби.Користење на меморија еластична челик како отпор јадро, тоа нема да се деформира по повторна употреба, и секогаш се одржи оригиналниот еластичност.Задникот клипот има насочени мускулите обука, таргетирање на препоните и нозете се цврста и еластична, со силно чувство на линија.Функција : 1. Користење на меморија еластична челик како отпор јадро, тоа нема да се деформира по повторна употреба, и секогаш се одржи оригиналниот еластичност.2. Задникот клипот има насочени мускулите обука, таргетирање на препоните и нозете се цврста и еластична, со силно чувство на линија.3. Помага да се подобри на задникот крива, обликот на задникот линија, одржување на слика и да ги зголеми самодовербата.4. Производот е лесен во тежина, во согласност со силата на секој корисник, а исто така може да се намали влијанието на авто-тежина на вежба ефект.5. 3 различни бои за да го изберете, ќе ги задоволат вашите различни потреби.Спецификација : Предмет тип : Хип Тренер Clip Material : ABS+steel Size : Прибл. 21x20.5x9.5cm/8.3x8.1x3.7in Weight : Прибл. 282g Пакет Листа : 1 x Buttock Trainer1 x Instruction Note : Прирачник за мерење, дозволи грешка во рок од 1cm.

Повеќе информации

Item type:
 Hip Trainer Clip
Material:
 ABS+steel
Size:
Approx. 21x20.5x9.5cm/8.3x8.1x3.7in
Weight:
Approx. 282g 
Package List:
1 xButtock Trainer1 x Instruction :
Manual measurement, allow error within 1cm. :

Најдобрите понуди во категоријата

Плус напредни безбедносни карактеристики, значи дека често сакајте треба ловец за тешкидолжност трени�

Екстра цврсти, отпорни на абење durafirm.Перница блок и запечатени топката лежишта.Со 310lb тежина оџакот 2" x 4"

Високо еластична еластичен Lycra ткаенина со лепило fastener рака им овозможува на сопствени стегање на вредн

Plantar Fasciitis може да биде доста болен, па со ова на ум беше донесена одлука да додадете некои дополнителни у

Тоа е Најдобро за целото тело се грижи промовира циркулацијата на крвта, ги релаксираат мускулите, болк�

Се ПРОТЕГА : Одлична за одржување и подобрување на вашиот флексибилност.Подобрување на флексибилноста,

АНТИ‑ПРОПАДНА ПОДЛОГА : Анти‑пропадна подлога на фитнес опрема е инсталирана на дното за полесно кори�

459inch Максимум Тежина : 300kg / 660lbs Прилика : во затворени простории и на Отворено за Фитнес★ Пакет содржина

ШИРОКО се КОРИСТИ : Бедрото, Рака, Грбот и Задникот вежба се достапни со овој малку бедрото господар, лес�

Тенка телото, подобрување на дојка, убави нозе, пластични задникот, убава назад, на еден чекор во место.З�

6 оз Пакет Листа : 1 x Педалата уред(кој се одвојува : 1 x Долго Челични Цевки, 2 x на Возилото, 2 x Педалата Прик

★ ФЛЕКСИБИЛНИ : Со пролетта тока, на висина од седиштето до машина е прилагодлив во 3 брзини, што е повеќе

Висок квалитет на челик, површината, анти ' рѓа електростатско прскање процес.Задебелена пена, дише, мек�

Карактеристики : 1.6" (може да се водат околу 120cm / 47.Совршен за крстот fitters водечките повлечеup, мускулите и

⑥ Заврши 15 до 20 повторувања.Можете лесно може да се обучуваат дома како и било каде.④ Заврши 15 до 20 повто

Ве молиме игнорира 's проценува време на испорака, ние ќе го избере најдобриот и најбрз логистика за клие

Здрав Материјал : Направен од висококвалитетна ABS и нерѓосувачки челик, материјалот е лесен за чистење, �

Можете да постават назад во текот на поддршка бар за седат прозорци за да работат на вашиот јадро додека

1.Материјал : АБС Боја : Сина, Розова 2.Наменет за обука на карличните мускули, придонесувајќи за карличен

Оваа нозе тренер е Направена од Еколошки пена + NBR цевка, здрави вежби тренингот опрема.Совршен Дом канце

Квалитет на материјалот : Усвојување на Здрави природен материјал, задебелена силикони морон.Морон диј�

Погодна за двете возрасни и деца употреба.совршен за useing во пријатно време како во процесот на учење, гл�

Please wait...