0
clear
  • Aexit UHF-К Женски Аудио Кабли за SMA-J Машки RG316 Коаксијален Кабел Коаксијален Дигитален Кабли Pigtail 20cm
  • -20%
  • -20%
Aexit UHF-К Женски Аудио Кабли за SMA-J Машки RG316 Коаксијален Кабел Коаксијален Дигитален Кабли Pigtail 20cm

Aexit UHF-К Женски Аудио Кабли за SMA-J Машки RG316 Коаксијален Кабел Коаксијален Дигитален Кабли Pigtail 20cm

DEN 1202.40

Износ
Това е достапна

Име на производ : UHF-К да SMA-J Кабел;Приклучок Тип на : Женски за Машки.Машки Навој Дијаметар : 15.8 mm;Женски Навој Дијаметар : 5.6 mm.Надворешен Материјал : Пластика, Метал;Должина на Кабел : 20cm/8".Кабел со Дијаметар : 2.4 mm/0.09";Боја : Црна, Тон Злато,Сребро. Tone.Net Тежина : 26g;Пакет Содржина : 1 x UHF-К да SMA-J Кабел.Антенски адаптер ќе се поврзете вашата антена за да се обезбеди подобар прием во никој сигнал области.UHF-К Женски Рамен Агол да SMA-J RG316 Директно Конектор Adapter Female UHF-К да SMA-J Машки RG316 конектор АНТЕНСКИ адаптер кабел.SMA-J RG316 Кабел,Најдобар Квалитет,20cm 8 инчи Долго за Продолжување.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Светилка сопственикот е тесно поврзан и цврсто се должи на високо квалитетни материјали.Тоа е долгороч�

Производителот гаранција може да не се применува.Мајстор 3 Technic Конкретни Вежба Малку...

(Батерија, не се вклучени) Тоа може да се користи како дополнителен извор на енергија за камерата.Посто�

Име на производ : TNC Машки N Тип Машки Конектор;Тип : TNC Машки N Тип Машки.Материјал : Метал;Боја : Сребро На Ѕ

Низата на обезбедени џебови сместени на двете страни и повеќе џеб слотови на предната страна, ви овозмо�

Конектор Тип : / ; Отпорност : / ; Жица Должина : / .Земја на Производство : КИНА; Материјал : Бакар; Нето Тежи

Силна practicability, широк спектар на примена : Може да се широко се користи во автовозење патување, отворено, �

Налепница големина е 2 X ,8 Инчи Црна Боја.Ако купувате 1 производ во 2 инчи ќе добиете вкупно 3 decals (идентич

GYMENIST AB ТРКАЛА : Ова е Одличен Сет на AB ТРКАЛА AB РОЛЕРИ Да се Изгради вашите СТОМАЧНИ И да Добиете Убав ШЕС�

Келнерка 11oz или 15oz Кафе Кригла за Да се покаже дека лице како посебен тој / таа е, да се добие за него / неа

Железона дизајни.За ткаенина, сликарство, везови, и повеќе.Вез инструкции и боја водич е овозможен за да

четка за заби и водата flosser комбо,четка за заби и сапун носителот сет,четка за заби и паста,четка за заби a

Пакет се Вклучени : 1pc Проектор Факел+3pcs Картички (8 модели за секоја) (Копчето Батерии Вклучени).Тоа може �

【E27 / E26 Светилка Штекер】Стандард E27 / E26 светлина приклучок, погоден за 90 260 V,погоден за декоративни DIY pe

Земја на Производство : КИНА.Материјал : Plastic.Net Тежина : 30g.Пакет Содржина : 1 x Стискаш Шише(Пакет Содржина

Мерењето е дозволено грешка е + / 13cm.Големина : Прибл.☞ Совршено се вклопуваат : Ова лесно за чување водни

Длабоко ритам геометрија за високи брзини и поддршка на двете радијална и axial товари.Хром челик за трајн

Центрирање совет спречува лизгање за полесно место дупчење.Заострените Рамената намали триењето и зго�

Тоа се користи за да се одржи прелив за салата или сос, и да се притисне на сос кога го користите.Use in home ку

Категорија : Машинска Прецизност На Мерење Зголемување Инструменти.Осветлени Џеб Зголемувачот, Моќ 4 X,

Please wait...