0
clear
  • Healifty Протеза Кутија Заби Држачот за Патување (Случаен Боја)
  • -20%
  • -20%
Healifty Протеза Кутија Заби Држачот за Патување (Случаен Боја)

Healifty Протеза Кутија Заби Држачот за Патување (Случаен Боја)

DEN 184.56

Износ
Това е достапна

Може да се користи за чување на протези или чистење на протезата.Тоа може да бидете сигурни дека имате лажни заби безбедно и hygeian.Издржлив и лесен, устата guard случај е лесен и лесно да се носат.Погоден за секојдневна употреба, на работа, забава, колега обединување, свадба, фото преземање итн.Направени од високо квалитетен материјал, издржлив да ја користите.Description Do сакате да го зачувате лажни заби во безбедна и hygeian начин?Дали сакате да се даде слатко и практичен подарок за вашите родители или баби и дедовци?Зошто ниту се обиде оваа?Тоа може да донесе удобноста на вашиот живот.Направени од компактен отпорна пластика, нашите протези кутија е многу цврсти и издржливи.Карактеристики - Боја : Случајни Боја.- Материјал : Пластика.- Големина : 9.6x9.4x6.8cm.- Направени од високо квалитетен материјал, издржлив да ја користите.- Издржлив и лесен, лесен и лесно да се носат.- Тоа може да бидете сигурни дека имате лажни заби безбедно и hygeian.- Може да се користи за чување на протези или чистење на протезата.- Погоден за секојдневна употреба, на работа, забава, колега обединување, свадба, фото преземање итн.Пакет Including1 x устата guard случај.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Изработени од ПОЛИПРОПИЛЕН материјал.Заштита на животната средина, не токсични и издржливи.Големите д�

Материјали : ABS, пластични.Носат удобно, лесно да се користи.Пакет : 100pcs протеза кутија.Дизајниран за забн

Кутијата е мал и водоотпорен, лесно да се носат.Дизајниран со огледало внатре што може да ви помогне да с

Кутијата е мал и водоотпорен, лесно да се носат.Со дише interlayer, сушење брзо, намалување на бактериски раст

Материјал : Пластични Големина : 1", 2" Боја : Сина.Пластични, издржлив и не ќе попуштат или да се прекине.Ма�

Малата големина дизајн го прави полесно за вас да се носат кога сте надвор.Со капак дизајн, дише и без ми�

Со мрежа слив, можете лесно може да го подигнете протези без да се допира вашиот чистење решение.Лесен и

★ Висок Квалитет : Ортодонтски retainer случај е направен од голема ABS пластика, силни и издржливи...

Преносни : 3pcs на протеза кутија се на располагање, се исполнат вашите замена потреби, мала тежина и компа

Двојно куки се закачени на случајот, да им овозможи на протеза решение да тече лесно во кутија, филтер и �

2 протеза кутии, лесен за носење, погоден за дом, канцеларија, автомобил, патување, кампување.Двојно куки

Направени од високо‑квалитетни материјали, здрав и цврст, не е лесно да се скрши, лесен за чистење.Обезб

На retainer случај е направена со високо квалитетни пластични материјали кои нема да попуштат или лесно да �

ЛЕСНО РАКУВАЊЕ : Притиснете тип на горниот капак, може да се отвори со светлината притиснете, лесно раку�

Компактни димензии и мала тежина се направи тоа лесно да се носат кога сте надвор.Огледало внатре е пого

Издржливи и практични, компактен и издржливи, може да се сместат џеб чанти.Шарки капак, со snap одговара, в�

Брзата потрошувачка кошница, сега ажурирани и подобрени со лесна контрола јазичиња за едноставни цедил

Направени од високо‑квалитетни материјали, здрав и цврст, не е лесно да се скрши, лесен за чистење.Обезб

Одлично за чување на протези, чистење на протезата и накит, чистење pacifiers, или чување на мали објекти.Тие

Одлично за чување на протези, чистење на протезата и накит, чистење pacifiers, или чување на мали објекти 2 пр�

1 110 ЧИСТЕЊЕ : ТМЈ MOUTHGUARDS : Било Устата Чувари biteplate направени за брусење заби, за олеснување на симптомите

Компактни димензии и мала тежина се направи тоа лесно да се носат кога сте надвор.Огледало внатре е пого

????Висок Квалитет : Нашата протеза бања кутии се направени од храна одделение, нетоксични PP материјал ко�

Please wait...