0
clear
  • За 2005-2009 Ford Mustang LED 3 Трети Опашка Кочница Светлина Задните Висока Планината Запре Светилка (Хром Домување Јасно Леќа)
  • -20%
  • -20%
За 2005-2009 Ford Mustang LED 3 Трети Опашка Кочница Светлина Задните Висока Планината Запре Светилка (Хром Домување Јасно Леќа)

За 2005-2009 Ford Mustang LED 3 Трети Опашка Кочница Светлина Задните Висока Планината Запре Светилка (Хром

DEN 479.76

Износ
Това е достапна

Одговара Moldes : 2005 2006 2007 2008 2009 Ford Mustang. 05 06 07 08 09 Ford Mustang Задните Висока Планината Запре 3 Трети Кочница Светлина.Најновата Технологија 3 Кочница Светлина со Светли Предизвика Led диоди, обезбедува и блескави изглед и исклучителни осветлување на задниот дел на вашиот автомобил.Безбедност и перформанси во странство.Ова ДОВЕДЕ 3 Кочница Light изработени од АБС материјали со висока густина пена монтирани назад, спречување на вода, снег или поројниот дожд протекување во.Оваа 3 Кочница Light изработени од високо квалитетен OE споредливи материјали да го издржат груб патот носат и тестот на времето. 1 година гаранција за дефекти во материјалот и 30days. заменете, за било какви проблеми ,pls контакт преку е-маил.Пакет содржи : 1 x ПРЕДВОДЕНА од Трети Кочница Light Fits за : 05-09 Ford Mustang, 1 x Gasket Specifics и Features Plug-n-Игра Операција, Ниска Потрошувачка на Енергија, Супер Светла LED светла се Спореди со ОЕМ Халоген Носи Различен Изглед на Возилото, Тоа е Одлично за Покажуваат Користете ги Користи Постоечките Топ Дупки за монтажа 100% Сосема Нов Професионална Инсталација е Препорачливо Инсталација Настава НЕ е Included Please answer : ___________________________ Note : Ние се препорачува да се користи рака screwer алатка за инсталација.Електронска алатка за лесно се нарезници премногу тесни и случајот разбиена.Проверете назад коло и жица конекции Потврди коло е заштитена од изложен метал и жици, при инсталирање во возило Бидете сигурни следниве жици се случува на нивните точни локации.а.Црна е Земјата б.Црвено е Кочница Светлина (+12v) c.Бело е Обратна Светлина (+12v) d.Жолта е Помошни или Извршување на Светлината (+12v).

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Што ве инспирира да насмевка во огледало, да се смее преку вашата пот и да уживаат секој момент ЗА ZUMBA : Zumb

Пакет од 8 хартиените чаши.Секоја чаша мерки 9 оз.Совршен допир за вашата прослава Божиќ.По партија исчис

Производителот гаранција може да не се применува.Мајстор 3 Technic Конкретни Вежба Малку 3 големини.СДС+ Опа

Светилка сопственикот е тесно поврзан и цврсто се должи на високо квалитетни материјали.Тоа е долгороч

【Димензија】 Надворешниот Дијаметар : 195mm / 7.61" ; Внатрешен Дијаметар : 38.5 mm / 1.5"; Длабочина : 35mm / 1.37"; Мате

Железона дизајни.За ткаенина, сликарство, везови, и повеќе.Вез инструкции и боја водич е овозможен за да

Пакет се Вклучени : 1pc Проектор Факел+3pcs Картички (8 модели за секоја) (Копчето Батерии Вклучени).Тоа може

Име на производ : TNC Машки N Тип Машки Конектор;Тип : TNC Машки N Тип Машки.Материјал : Метал;Боја : Сребро На Ѕ

【Димензија】 надворешен Дијаметар : 245 mm / 9.56"; Надворешниот Балон со Дијаметар : 220 mm / 8.58"; Внатрешните Бал

Традиционален медиум тежина дополнителните за ивица завеси, перници, фрла и valances.Должина : 2.5".Мека сјај.

【E27 / E26 Светилка Штекер】Стандард E27 / E26 светлина приклучок, погоден за 90 260 V,погоден за декоративни DIY pe

1inch (20x13cm) Производ Functionals : Двојно Двострано Chalkboard : Една страна печатење, на друга страна е за вас да се на

【Издржлив Материјал 15*22cm (11.8*14.2 во 5.9*8.7 во).Големите кеси може да се користи како простор за пелени, кости

земја на потекло : Кина.пакет тежина : 1.0 lbs.Тип на производ : ПИШУВАЊЕ на ИНСТРУМЕНТ.пакет димензии : 2.997 cm L

Длабоко ритам геометрија за високи брзини и поддршка на двете радијална и axial товари.Хром челик за трајн

Направена од акрилик, овие закачалки се гарантира да застане повторна употреба.ВРВНА КВАЛИТЕТ на ДИЗАЈ

ЖенскиЏек Конектор.Никел Позлатен Месинг Тело.Злато Позлатен Месинг Pin.Crimp Стил Ferrule.Центар Pin Crimp или за

(Батерија, не се вклучени) Тоа може да се користи како дополнителен извор на енергија за камерата.Посто

GYMENIST AB ТРКАЛА : Ова е Одличен Сет на AB ТРКАЛА AB РОЛЕРИ Да се Изгради вашите СТОМАЧНИ И да Добиете Убав ШЕС

Материјал : Хром Челик.Возен лежишта употреба возен елементи за одржување на поделба помеѓу подвижни де

Безбедност на Квалитет : Светло светилка кабелот кабел направени од оганотпорни материјали, безбедно е

Центрирање совет спречува лизгање за полесно место дупчење.Заострените Рамената намали триењето и зго

Топката совет на крајот спречува солзи во облека.Се зацврсти во студ или во base со ѕид подлога (не се вклу

Оваа формула не само да се исчисти по домашни миленици, тоа ви помага да ги зачувате, премногу!BISSELL со гор

Please wait...