0
clear
  • Мобилен Телефон Ѕвони на Носителот Прст Прстен Стојат,Потпирач Метал Зафат Држач за iPhone 12/11 Про Max/SE 2020 и Други паметни телефони,Цртан филм Средновековен Замок на
  • -20%
  • -20%
Мобилен Телефон Ѕвони на Носителот Прст Прстен Стојат,Потпирач Метал Зафат Држач за iPhone 12/11 Про Max/SE 2020 и Други паметни телефони,Цртан филм Средновековен Замок на

Мобилен Телефон Ѕвони на Носителот Прст Прстен Стојат,Потпирач Метал Зафат Држач за iPhone 12/11 Про Max/SE

DEN 1392.00

Износ
Това е достапна

【Висок Квалитет на Материјалите】телефонот ѕвони носител е направен од висок квалитет на цинк, алуминиум и нерѓосувачки челик.Hands-freeСлободни вашите раце да уживате во гледањето видеа како потпирач.Анти се лизга и падСпречи вашиот телефон на лизгање од вашите раце, како на прстот.Потполно бесплатно вашите раце.360° на ротација и 180° флиплесно да се прилагоди за да се обезбеди удобен агол за прстите. 【Без Грижи Со Нас】 Сите мобилен телефон ѕвони на носителите на продава од сад биле 100% КК тестирани, ние и ветуваме на 30-ден парите назад и 180-ден слободна замена.Поддржува телефони во 5kg.Исто така, совршено решение за да поставите вашиот паметен телефон на канцеларијата за маса, кујна контра или ноќни табела кога гледате видео, слушање музика, остварување на видео повик или дури и играње игри како потпирач.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Телефонот прст прстен може совршено да се прилагодат за различни прилики, со цел да ви остане мирна кога

Како да се Отстрани Употребата на тешко картичка вметнете ја во цвест на случајот и поминувајте нежно.М�

Резултатот е зголемување на влијанието и вибрации амортизацијата над натпреваруваат цврсто јадро диза

Одликувајќи се целосно вафли дизајн, Радијалната зафат нуди сигурен чувствуваат многу врвот тркачи ги �

【ГОЛЕМА КОМПАТИБИЛНОСТ】Погоден за паметни телефони и мобилен телефон случаи од која било големина.Пр�

ОСВЕТЛЕНОСТ : Карактеристики на 5m W врв, 620670nm, Класа 3Р видливи црвени ласерски најсветлиот зрак дозволе�

【Висока Јачина на Adhesiveness】Со моќни и леплива лента, телефонот ѕвони стојат може да биде прикачена на ва�

Поп, навалите, заврши, проп, колапс, притисокот, Повторете Pop Sockets се одлични за подобрување на сила и мож�

Pop Grip со swappable врвот; префрлате од вашиот Pop Top за уште еден дизајн или да го отстраните целосно за безжичн�

Потполно Бесплатно Вашите Раце.Боја : Twister Polka Точки Мобилен Телефон Holder The Прст Прстен Потпирачот Е Напр�

ШИРОК КОМПАТИБИЛНОСТ : Ова проширување со потпора за телефонот е компатибилен со повеќето паметни теле�

Slidable Маг Безбедно Прстен Носителот : Многу клиенти повратни информации дека тие не можат да се користат

【Ексклузивен дизајн за i Phone 13 / 12 Серија】 : Овој Пренослив и преносни Маг Безбедно диск База е специјалн�

Со користење на најнова во зафат технологија и калапи техники, Pro Tapers МенгемеЗа Контрола на Системот нуд

Pop Grip Скривам функционира како потпора дека има мали предмети.Pop Grip со swappable Pop Top; Само ја затворите зафат

Висок Квалитет на Телефон да Ѕвони Носителот : мобилен телефон да ѕвони носителот користи добра Пластик

【Висок Квалитет на Материјалите】телефонот ѕвони носител е направен од висок квалитет на цинк, алумини

【Контрола На Брзината Лесно】Обезбедување на стабилна и чувствителни за контрола на брзината, работи д

【Слободни Ротација】 : 360 степен ротација и 180 степен пати ви помогне да го прилагодите вашиот телефон со

Големина : лево(бар страна) дупка : 22mm (7 / 8"); право(гас страна) дупка : 25mm (1"); вкупна Должина : 5 3 / 8" (13.5 cm).Не с�

【ЛЕСНО Да се ИНСТАЛИРА】 Едноставен чекор 3 апликација користејќи индустриски лепило загарантирана да

)Со Својот Атрактивен Дизајн,Корисни Функции, Универзална Компатибилност И Мали Димензии,Телефонот Ѕво

Телефонот ѕвони зафат поддршка за безжично полнење,вие само треба да лизгате со прстен носителот дел по

360° Ротација И 180° Флип се Направи Повеќе Флексибилен И Лесен за Да Ви овозможи Со Прилагодливи Агол на

Паралелно дизајн има униформа долната страна профил за да се минимизира притисокот притисок и одржувањ

ОСВЕТЛЕНОСТ : Карактеристики на 5m W врв, 620670nm, Класа 3Р видливи црвени ласерски најсветлиот зрак дозволе�

【Висок Квалитет на Материјалите】телефонот ѕвони носител е направен од висок квалитет на цинк, алумини

Please wait...