0
clear
  • Tabpole Стискаш Келеш Condiment Шише Стискаш Condiment Шише Condiment Фармацевт облекување Сенф Маслиново Масло
  • -20%
  • -20%
Tabpole Стискаш Келеш Condiment Шише Стискаш Condiment Шише Condiment Фармацевт облекување Сенф Маслиново Масло

Tabpole Стискаш Келеш Condiment Шише Стискаш Condiment Шише Condiment Фармацевт облекување Сенф Маслиново Масло

DEN 444.00

Износ
Това е достапна

Премиум храна одделение TPR и PP материјал, мека, не-токсични и безбедно.Специјални тесен млазницата за подобра контрола на condiment на јачината на звукот и да се избегне backflow.Совршениот сос за диспензерот за да се задржи на нафта, ketchup, соја сос, салата и други течни сос.Монтажни капак, лесно да се чисти и рефил; Мека текстура, стискаш и сакајте се надвор форма.Идеална за дома, ресторан за брза храна заеднички, угостителство, buffets и повеќе.Премиум храна одделение TPR и PP материјал, мека, не-токсични и безбедно.Специјални тесен млазницата за подобра контрола на condiment на јачината на звукот и да се избегне backflow.Монтажни капак, лесно да се чисти и рефил; Мека текстура, стискаш и нема да биде од облик.Совршениот сос за диспензерот за да се задржи на нафта, ketchup, соја сос, салата и други течни сос.Идеална за дома, ресторан за брза храна заеднички, угостителство, buffets и повеќе.

Повеќе информации

Material:
Food Grade TPR + PP
Capacity:
450Ml
Product Size:
6.4x6.4x21cm / 2.5x2.5x8.3
Color:
Red, Orange, Purple, Blue, Green, Rosy (Optional)
Please allow 1-3cm (0.4-1.18) difference due to manual measurement and slight color variation for different display setting. :
Package Includes:
1 x Squeeze Squirt Condiment Bottle :

Најдобрите понуди во категоријата

ЛЕСНО ДА се НОСАТ : Прилагодлив брзо ослободување neoprene нога рака.ПРЕДНОСТИ : се Изгради нога сила, зголем

【E27 / E26 Светилка Штекер】Стандард E27 / E26 светлина приклучок, погоден за 90 260 V,погоден за декоративни DIY pe

Цена по 1 Парчиња Уметности и Занаети Складирање Јасно Монистра се Справи со Кутија Организаторите Мали

Не и да ги вашите деца зафатен со часови.Мала тежина и лесен за носење, совршен за патување, образование,

Пакет од 8 хартиените чаши.Секоја чаша мерки 9 оз.Совршен допир за вашата прослава Божиќ.По партија исчис

ЖенскиЏек Конектор.Никел Позлатен Месинг Тело.Злато Позлатен Месинг Pin.Crimp Стил Ferrule.Центар Pin Crimp или за

Совршено компатибилни за Fitbit Инспирира 2 Повеќе боја се достапни.Ви обезбеди со повеќе опции за бои за д

Име на производ : TNC Машки N Тип Машки Конектор;Тип : TNC Машки N Тип Машки.Материјал : Метал;Боја : Сребро На Ѕ

Материјал : Хром Челик.Возен лежишта употреба возен елементи за одржување на поделба помеѓу подвижни де

【Димензија】 надворешен Дијаметар : 245 mm / 9.56"; Надворешниот Балон со Дијаметар : 220 mm / 8.58"; Внатрешните Бал

Има бар сапун, сунѓерот, перење подлога или одводнување затка.Отворен дизајн им овозможува на водата да

【Издржлив Материјал 15*22cm (11.8*14.2 во 5.9*8.7 во).Големите кеси може да се користи како простор за пелени, кости

Светилка сопственикот е тесно поврзан и цврсто се должи на високо квалитетни материјали.Тоа е долгороч

Име на производ : UHFК да SMAJ Кабел;Приклучок Тип на : Женски за Машки.Машки Навој Дијаметар : 15.8 mm;Женски Нав

Центрирање совет спречува лизгање за полесно место дупчење.Заострените Рамената намали триењето и зго

Што ве инспирира да насмевка во огледало, да се смее преку вашата пот и да уживаат секој момент ЗА ZUMBA : Zumb

Традиционален медиум тежина дополнителните за ивица завеси, перници, фрла и valances.Должина : 2.5".Мека сјај.

Категорија : Машинска Прецизност На Мерење Зголемување Инструменти.Осветлени Џеб Зголемувачот, Моќ 4 X,

Здрав т загрижени дека вашиот копчињата се лизга надвор од keyrings.Цврсти доволно да се одржи многу клучев

Одговара Moldes : 2005 2006 2007 2008 2009 Ford Mustang 05 06 07 08 09 Ford Mustang Задните Висока Планината Запре 3 Трети Кочница Светли

Традиционален медиум тежина дополнителните за ивица завеси, перници, фрла и valances.Должина : 2.5".Мека сјај.

Силна practicability, широк спектар на примена : Може да се широко се користи во автовозење патување, отворено,

Светилка сопственикот е тесно поврзан и цврсто се должи на високо квалитетни материјали.Тоа е долгороч

Производителот гаранција може да не се применува.Мајстор 3 Technic Конкретни Вежба Малку...

Материјал : Храна одделение силиконски (пумпа главата) + ПП смола (шише).Боја : Бела.Капацитет : 60 / 180 / 480ml.Г

【Димензија】 Надворешниот Дијаметар : 195mm / 7.61" ; Внатрешен Дијаметар : 38.5 mm / 1.5"; Длабочина : 35mm / 1.37"; Мате

Земја на Производство : КИНА.Материјал : Plastic.Net Тежина : 30g.Пакет Содржина : 1 x Стискаш Шише(Пакет Содржина

Кука големина на : 5.9*4*2.5 СМ, материјал : не ' рѓосувачки челик.Лесно да се инсталира, погоден за бања врати,

Please wait...