0
clear
  • ПЛАНИНАТА МАЖИТЕ Мулти-Цел Вежба Битови Алатки 11mm M35 Кобалт Вежба Битови во Собата,ХСС-КО Вежба Малку Сет, за Дупчење на Најтврдокорните Челик, од Леано Железо Нерѓо
  • -20%
  • -20%
ПЛАНИНАТА МАЖИТЕ Мулти-Цел Вежба Битови Алатки 11mm M35 Кобалт Вежба Битови во Собата,ХСС-КО Вежба Малку Сет, за Дупчење на Најтврдокорните Челик, од Леано Железо Нерѓо

ПЛАНИНАТА МАЖИТЕ Мулти-Цел Вежба Битови Алатки 11mm M35 Кобалт Вежба Битови во Собата,ХСС-КО Вежба Малку Сет,

DEN 2471.28

Износ
Това е достапна

Професионални Индустриски Вежба Делови , Изработени Од Квалитетни Материјали, Одлична Изработка И Издржливи.M35 материјал,вклучува 5% кобалт, најдобра вежба малку сет имаш , со врвен квалитет ,стабилни перформанси и издржливи.Идеален за дупчење на најтврдокорните челик, нерѓосувачки челик, од леано железо.Кобалт челик се протега на сечење на работ на животот и одржува сечење живот по resharpening.Екстра напорно вежба за поголема носат.Професионални Алатки Во Индустрискиот Сектор.За Професионална Употреба Само.M35 Кобалт Вежба Малку Сет, 11 MM, за Дупчење на Најтврдокорните Челик, Леано Железо и Нерѓосувачки Steel Package Вклучува : 10 PCS x 11 MMFeatures : M35 материјал,вклучува 5% кобалт, најдобра вежба малку сет имаш , со врвен квалитет ,стабилни перформанси и издржливи.Идеален за дупчење на најтврдокорните челик, нерѓосувачки челик, од леано железо.135-степен сплит-точка совет започнува дупчење веднаш со помалку сила и да се елиминира "прошетка" низ работа површина.Кобалт челик се протега на сечење на работ на животот и одржува сечење живот по resharpening.Екстра напорно вежба за поголема носат.Материјал : Кобалт Челик Alloys Use : Метал Дупчење.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Стандард Геометрија Вежби Цврсти Карбид.DC150 Изврши солидна карбид вежба без внатрешни coolant.Одделение : W

PVD слој WP20 PD за челик апликации.Оптимизиран површина обезбедува слободен чип евакуација.Дизајниран за м

Произведено во Кина.Супер тешко злато боја на титаниум нитрид слој обезбедува поголема подмачкување за

? Направени од M35 материјал, вклучува 5% кобалт, висока цврстина, стабилни перформанси ?Направени од M35 мат

Стандард Геометрија Вежби Цврсти Карбид.DC150 Изврши солидна карбид вежба со внатрешна coolant.Одделение : WJ3

Highspeed челик алатки се добри за повеќето општа намена апликации, нуди комбинација на цврстина и жилавост

Перница Блок Лежишта.Лагери.Моќта На Пренос.ЛАГЕРИ.Перница Блок Имајќи Топката Имајќи го Вметнете Тип 10

Стандард Геометрија Вежби Цврсти Карбид.DC150 Изврши солидна карбид вежба со внатрешна coolant.Одделение : WJ3

* Материјал : М2 High Speed Челик.Известување : * ве Молиме имајте кул и нежни користење, работниот век на пресв

М35 Кобалт Конструкција за Издржливост во абразивни материјали.Jobber вежба битови функција 135Степен Сплит

Серија / Листа SD230 A, Вежба Малку Големина на (mm) 10.00, Вежба Малку Големина (Децимална Инчи) 0.3937, Вежба Малку

Вежба Малку Групирање : Вежба Малку, Flute Должина : 2 во, Вежба Малку Големина : 7 / 32 во.Механика Должина Вежб

Брзина Совет Го Намалува Одење.Идеален за дупчење во метал, дрво и пластика.Не се вртат shanks.Вклучува теш

Име на производ : Countersink Вежба Малку;се Користи за : Дограма;Димензии : 3.5 х 10мм.Материјал : ХСС;месо тело со

Посветеност за постојано обезбедување на највисок квалитет.Решенија за производителите, fabricators, екрано

Кливленд C00902 Jobber Вежба Малку Сет 29 Парчиња КОЧАН.Пареа Стапица, Макс.Оперативен PSI 15 psi, Макс.Темп 450 Степ

Посветеност за постојано обезбедување на највисок квалитет.Решенија за производителите, fabricators, екрано

Премиум Квалитет битови.Совршен кога ви треба повеќе од еден од иста големина, или треба да се замени ск

【Параметар】 Малку Дијаметар : 1 Дизајн за дупчење во мали и средни затегнувачка цврстина материјали ка

Please wait...