0
clear
  • ПЛАНИНАТА МАЖИТЕ Мулти-Цел Вежба Битови Алатки 11mm M35 Кобалт Вежба Битови во Собата,ХСС-КО Вежба Малку Сет, за Дупчење на Најтврдокорните Челик, од Леано Железо Нерѓо
  • -20%
  • -20%
ПЛАНИНАТА МАЖИТЕ Мулти-Цел Вежба Битови Алатки 11mm M35 Кобалт Вежба Битови во Собата,ХСС-КО Вежба Малку Сет, за Дупчење на Најтврдокорните Челик, од Леано Железо Нерѓо

ПЛАНИНАТА МАЖИТЕ Мулти-Цел Вежба Битови Алатки 11mm M35 Кобалт Вежба Битови во Собата,ХСС-КО Вежба Малку Сет,

DEN 2471.28

Износ
Това е достапна

Професионални Индустриски Вежба Делови , Изработени Од Квалитетни Материјали, Одлична Изработка И Издржливи.M35 материјал,вклучува 5% кобалт, најдобра вежба малку сет имаш , со врвен квалитет ,стабилни перформанси и издржливи.Идеален за дупчење на најтврдокорните челик, нерѓосувачки челик, од леано железо.Кобалт челик се протега на сечење на работ на животот и одржува сечење живот по resharpening.Екстра напорно вежба за поголема носат.Професионални Алатки Во Индустрискиот Сектор.За Професионална Употреба Само.M35 Кобалт Вежба Малку Сет, 11 MM, за Дупчење на Најтврдокорните Челик, Леано Железо и Нерѓосувачки Steel Package Вклучува : 10 PCS x 11 MMFeatures : M35 материјал,вклучува 5% кобалт, најдобра вежба малку сет имаш , со врвен квалитет ,стабилни перформанси и издржливи.Идеален за дупчење на најтврдокорните челик, нерѓосувачки челик, од леано железо.135-степен сплит-точка совет започнува дупчење веднаш со помалку сила и да се елиминира "прошетка" низ работа површина.Кобалт челик се протега на сечење на работ на животот и одржува сечење живот по resharpening.Екстра напорно вежба за поголема носат.Материјал : Кобалт Челик Alloys Use : Метал Дупчење.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Посветеност за постојано обезбедување на највисок квалитет.Решенија за производителите, fabricators, екрано

Докажано сигурен Sealey технологија.Лесни изградба на само 0.03 Килограми.Висок performace за дома или трговци.ко

Посветеност за постојано обезбедување на највисок квалитет.Решенија за производителите, fabricators, екрано

За апликации кои вклучуваат позиционирање, ние препорачуваме користење на овие вежба bushings со GN 771 лоцир�

9 / 64", Кобалт Малку, 135 Степен Сплит Точка За Да Се Минимизира Прошетка 27 / 8" Стандард Jobber Должина.Тешки Веб

Стандард Геометрија Вежби Цврсти Карбид.DC150 Изврши солидна карбид вежба без внатрешни coolant.Одделение : W

OSG Jobber Должина Малку Вежба, Вежба Малку Големина 26.50 мм, Вежба Малку Точка Агол Од 120, High Speed Челик 62765...

Highspeed челик алатки се добри за повеќето општа намена апликации, нуди комбинација на цврстина и жилавост

Подобрена оштетени отстранување, особено во длабоко дупчење апликации.Направени од највисок квалитет �

Име на производ : Countersink Вежба Малку;се Користи за : Дограма;Димензии : 3.5 х 10мм.Материјал : ХСС;месо тело со

Серија / Листа SD207 A, Ударна Точка Малку Type StraightFlute Ударна Точка Малку, Ударна Точка Малку Големина (Децима

Материјал : High Speed Челик.Премиум high speed челик за издржливост на дупчење во тешки материјали.Заострените в

Стандард Геометрија Вежби Цврсти Карбид.DC150 Изврши солидна карбид вежба со внатрешна coolant.Одделение : WJ3

? Направени од M35 материјал, вклучува 5% кобалт, висока цврстина, стабилни перформанси ?Направени од M35 мат

* Материјал : М2 High Speed Челик.Известување : * ве Молиме имајте кул и нежни користење, работниот век на пресв�

Квалитетот ХСС М2 обезбедува нагло и брзо извршување на било каков материјал за чистење на резултатите.M

Премиум Квалитет битови.Совршен кога ви треба повеќе од еден од иста големина, или треба да се замени ск�

Вежба Малку Групирање : Вежба Малку, Flute Должина : 2 во, Вежба Малку Големина : 7 / 32 во.Механика Должина Вежб

Стандард Геометрија Вежби Цврсти Карбид.DC150 Изврши солидна карбид вежба со внатрешна coolant.Одделение : WJ3

Please wait...