0
clear
  • Bettomshin 3Pcs E22 да E27 Сијалица Носителот, PBT Светлина, Крушка Светилка Носителот Приклучок Адаптер Отпорни на Топлина за LED Флуоресцентни Сијалица Замени Lampholder Бела
  • -20%
  • -20%
Bettomshin 3Pcs E22 да E27 Сијалица Носителот, PBT Светлина, Крушка Светилка Носителот Приклучок Адаптер Отпорни на Топлина за LED Флуоресцентни Сијалица Замени Lampholder Бела

Bettomshin 3Pcs E22 да E27 Сијалица Носителот, PBT Светлина, Крушка Светилка Носителот Приклучок Адаптер Отпорни

DEN 181.92

Износ
Това е достапна

Димензии : Напон : AC 90-240 V; Тековните : 4А -; Отпорни на Топлина : 200 Степен.Примена : Овој адаптер може да се примени со повеќе напони(глобална напојување за AC100-240 V); Одговара за сите напони и најдобро за ЛЕР/CFL светилки(НЕ За Блескаво Светла) со широка база.Погодност : се Прошири и го промени правецот на вашата моментална постојните планината тела; те Спаси многу мака и пари за замена на вашата оригинална осветлување тела.Посебна Цел : Едноставен, но корисно, особено за tweaking цел насочен поплави или рефлектори од фиксен receptacle.Материјал : адаптер е направен на PBT(polybutylene терефталат) кои има одлична топлина стареење отпор, добра solubility отпор и лесно пламен retardant.Овој адаптер може да се примени со повеќе напони(AC90-240 V); Одговара за сите напони и најдобро за ЛЕР/CFL светилки(НЕ За Блескаво Светла) со широка база.Се прошири и да се промени правецот на вашата моментална постојните планината тела.Адаптерот е направен од PBT(polybutylene терефталат) кои има одлична топлина стареење отпор, добра solubility отпор и лесно пламен retardant.Се прошири и да се промени правецот на вашата моментална постојните планината тела; те Спаси многу мака и пари за замена на вашата оригинална осветлување тела.Спецификации : Светилка Тип : B22 да E27 Voltage : AC 90-240 VCurrent : 4 AHeat Отпорни : 200 Degree Color : White Material : PBTNumber на Пакет : 3pcs.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Име на производ : TNC Машки N Тип Машки Конектор;Тип : TNC Машки N Тип Машки.Материјал : Метал;Боја : Сребро На Ѕ

Келнерка 11oz или 15oz Кафе Кригла за Да се покаже дека лице како посебен тој / таа е, да се добие за него / неа

Производителот гаранција може да не се применува.Мајстор 3 Technic Конкретни Вежба Малку 3 големини.СДС+ Опа

Одговара Moldes : 2005 2006 2007 2008 2009 Ford Mustang 05 06 07 08 09 Ford Mustang Задните Висока Планината Запре 3 Трети Кочница Светли

Име на производ : UHFК да SMAJ Кабел;Приклучок Тип на : Женски за Машки.Машки Навој Дијаметар : 15.8 mm;Женски Нав

【Димензија】 Надворешниот Дијаметар : 195mm / 7.61" ; Внатрешен Дијаметар : 38.5 mm / 1.5"; Длабочина : 35mm / 1.37"; Мате

ЛЕСНО ДА се НОСАТ : Прилагодлив брзо ослободување neoprene нога рака.ПРЕДНОСТИ : се Изгради нога сила, зголем

Совршено компатибилни за Fitbit Инспирира 2 Повеќе боја се достапни.Ви обезбеди со повеќе опции за бои за д

Премиум храна одделение TPR и PP материјал, мека, нетоксични и безбедно.Специјални тесен млазницата за под

Налепница големина е 4 X 1,5 Инчи Розова Боја.Винил на прилично добар квалитет, само лепило, водоотпорен.Т

Цена по 1 Парчиња Уметности и Занаети Складирање Јасно Монистра се Справи со Кутија Организаторите Мали

Материјал : Хром Челик.Возен лежишта употреба возен елементи за одржување на поделба помеѓу подвижни де

Безбедност на Квалитет : Светло светилка кабелот кабел направени од оганотпорни материјали, безбедно е

Железона дизајни.За ткаенина, сликарство, везови, и повеќе.Вез инструкции и боја водич е овозможен за да

Традиционален медиум тежина дополнителните за ивица завеси, перници, фрла и valances.Должина : 2.5".Мека сјај.

Топката совет на крајот спречува солзи во облека.Се зацврсти во студ или во base со ѕид подлога (не се вклу

Мерењето е дозволено грешка е + / 13cm.Големина : Прибл.☞ Совршено се вклопуваат : Ова лесно за чување водни

Кука големина на : 5.9*4*2.5 СМ, материјал : не ' рѓосувачки челик.Лесно да се инсталира, погоден за бања врати,

GYMENIST AB ТРКАЛА : Ова е Одличен Сет на AB ТРКАЛА AB РОЛЕРИ Да се Изгради вашите СТОМАЧНИ И да Добиете Убав ШЕС

Смело се прикаже инструкциите и предупредувањата со притисок чувствителни етикети.Табела врвот точење

Келнерка 11oz или 15oz Кафе Кригла за Да се покаже дека лице како посебен тој / таа е, да се добие за него / неа

Не и да ги вашите деца зафатен со часови.Мала тежина и лесен за носење, совршен за патување, образование,

Природни обоени клип се справува со снопови до 3 / 8" (10 mm) дијаметар.Лесни пластична конструкција обезбед

Центрирање совет спречува лизгање за полесно место дупчење.Заострените Рамената намали триењето и зго

Земја на Производство : КИНА.Материјал : Plastic.Net Тежина : 30g.Пакет Содржина : 1 x Стискаш Шише(Пакет Содржина

Длабоко ритам геометрија за високи брзини и поддршка на двете радијална и axial товари.Хром челик за трајн

Please wait...