0
clear
  • DAWEIF 60ML Нов Транспарентен Пластични Спреј Шише Предизвика Спреј со Carabiner Кука Патување Преносни Refillable Сад Шминка(Б)
  • -20%
  • -20%
DAWEIF 60ML Нов Транспарентен Пластични Спреј Шише Предизвика Спреј со Carabiner Кука Патување Преносни Refillable Сад Шминка(Б)

DAWEIF 60ML Нов Транспарентен Пластични Спреј Шише Предизвика Спреј со Carabiner Кука Патување Преносни Refillable

DEN 193.68

Износ
Това е достапна

Тип на производ : Спреј Шише.Материјал : Пластика.Боја : Спреј шише, Како што е прикажано /(Случаен Боја keychain).Големина : 14*3cm.Пакет содржи : 1*Спреј Шише.Материјал : Plastic Color : Спреј шише, Како што е прикажано /(Случаен Боја keychain)тип на Производ : Спреј Bottle Package содржи : 1*Спреј Bottle Size : 14*3cm Notes : 1.Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи разликата на 1-2 cm. 2.Се должи на многу фактори како што се прикаже осветленост и интензитет на светлина, вистински боја на овој производ може да биде малку поинаков од слика не се прикажува на веб страната.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Тоа е добра шанса да се испрати одличен подарок за вашите пријатели и семејства потреби етерични масла 1

Капацитет : 10ml / 20 ML / 30 ML за вашиот избор.Големина : 10g : Дијаметар : 35mm (1.4"во) Х Висина : 30мм(1.2"во) 20g : Дијамета

[Не се лизга дизајн] : На силиконски ракав може да се спречи стакло спреј шише од кршење на плочки , и згол

Црна полиетилен пластична случај, 8надворешни браници, пенаисполнет, АТАноминална хардвер, 42" telescoping рач

Пакет : 2 парчиња.Капацитет : 50мл.Големина : 1.92" x 2.32" / 49mm x 59mm(вкупно heigh x tdiameter).Лесно да се чисти и обновлив

Широк Апликации : 300ml капацитет за дизајн, се обновливи, погоден за рака сапун, лосион, шампон, туш гел, ит

【СОВРШЕН ПОСТАВИТЕ】 : пакетот вклучува 36 празни пластични шишиња (2 унци) со флип капи, кои можат да ги з

Тоа е многу погоден за чанта додатоци.Тоа е погоден за ширина 0.25"0.4" belting.Тоа е D прстен со hummer clasps комбинац

Боја на стакло, исто така, им помага на заштита на содржината од УВ светлина штета за подолг рок на траењ

Материјал Безбедноста На : шупливи усна цевка е направен од висококвалитетни PP материјал,кои не избледу

КОМПАКТЕН И ЛЕСЕН Овие компактен килибар пластични спреј шише ќе се вклопи во било каде, во било која го

Димензии : 24 х 1.5 x 30 Врамени.Подготвен да се Откажам Без Инсталација или Хардвер Потребни.Се создаде уба

Спреј Парфем Atomizer за Етерични Масла Ароматерапијата Келн трговија на Големо 12 ml Пакување од 100 Злато.Диз

ОБНОВЛИВИ : Driew пумпа шишиња се направени од високо квалитетни пластични, трајни и еднократно.СПЕЦИФИКА

Печат во внатрешноста на капакот гарантира дека тоа нема да излегуваат во јавноста, и вие не мора да се г

1 Различни спецификации, мултицел пакување 2 Лесно да се чисти и да се рециклира 3 Пренослив, може да се пр

Фина Магла Спреј Шише со Капа.Пластика.ПИТ 1 Refillable Спреј Шишиња 2 унца 6Пакет.Разноврсна Лесни Кристално

ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ, ТЕСТИРАНИ ВО КАНАДА празни усна сјај цевки со срна нога четка совет стапче апликатори

Please wait...