0
clear
  • 1PCS 100W Рефлектори Кул Бело НАС Регулатива со Plug 110V 2835 Светилка Монистра
  • -20%
  • -20%
1PCS 100W Рефлектори Кул Бело НАС Регулатива со Plug 110V 2835 Светилка Монистра

1PCS 100W Рефлектори Кул Бело НАС Регулатива со Plug 110V 2835 Светилка Монистра

DEN 1001.52

Износ
Това е достапна

Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.IP65 Водоотпорен : производот печат е совршен.Спецификации : Име : 100 W ПРЕДВОДЕНА од Поплави Светлина Влезен Напон : 110 V Производ во боја : сребро сива задниот поклопец + црна маска Материјал : алуминиумски + стаклениот Боја температура : 6000-6600 K Водоотпорен оценка : IP65 Најдобро осветлување на далечина : 35 метри Прифатливо зрачењето растојание : 30-35 метри Зрачењето област : 45-50 метри квадратни ПРЕДВОДЕНА од просечниот живот : повеќе од 30. Ве молиме овозможи 1-2 см разлики поради прирачник за мерење.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Безбедност на Квалитет : Светло светилка кабелот кабел направени од оганотпорни материјали, безбедно е�

Топката совет на крајот спречува солзи во облека.Се зацврсти во студ или во base со ѕид подлога (не се вклу�

Пакет се Вклучени : 1pc Проектор Факел+3pcs Картички (8 модели за секоја) (Копчето Батерии Вклучени).Тоа може �

Димензии : Напон : AC 90240 V; Тековните : 4А ; Отпорни на Топлина : 200 Степен.Примена : Овој адаптер може да се пр�

Светилка сопственикот е тесно поврзан и цврсто се должи на високо квалитетни материјали.Тоа е долгороч�

Природни обоени клип се справува со снопови до 3 / 8" (10 mm) дијаметар.Лесни пластична конструкција обезбед�

ЖенскиЏек Конектор.Никел Позлатен Месинг Тело.Злато Позлатен Месинг Pin.Crimp Стил Ferrule.Центар Pin Crimp или за �

Оваа формула не само да се исчисти по домашни миленици, тоа ви помага да ги зачувате, премногу!BISSELL со гор

Совршено компатибилни за Fitbit Инспирира 2 Повеќе боја се достапни.Ви обезбеди со повеќе опции за бои за д�

Келнерка 11oz или 15oz Кафе Кригла за Да се покаже дека лице како посебен тој / таа е, да се добие за него / неа

Силна practicability, широк спектар на примена : Може да се широко се користи во автовозење патување, отворено, �

Домашно милениче Безбедно Brilliant Pad е КрзноRESH Милениче Мирис Смена е безбедно за употреба директно на ва�

Доаѓа со Сертификат за Автентичност и Џејмс Spence Автентикација.Категорија; Autographed MLB Уметност.Joe Di Maggio Пот

(Батерија, не се вклучени) Тоа може да се користи како дополнителен извор на енергија за камерата.Посто�

Производителот гаранција може да не се применува.Мајстор 3 Technic Конкретни Вежба Малку 3 големини.СДС+ Опа

Please wait...