0
clear
  • DIY Боја со Броеви Колекции за Деца и Возрасни, Навремено-Слободен Валани Платно Масла,Акрилна Боја 16 X 20 Инчи-Голема Сива Був, Був, Предатор, Шума, Трупецот
  • -20%
  • -20%
DIY Боја со Броеви Колекции за Деца и Возрасни, Навремено-Слободен Валани Платно Масла,Акрилна Боја 16 X 20 Инчи-Голема Сива Був, Був, Предатор, Шума, Трупецот

DIY Боја со Броеви Колекции за Деца и Возрасни, Навремено-Слободен Валани Платно Масла,Акрилна Боја 16 X 20

DEN 787.20

Износ
Това е достапна

【Пакување】:Нашите дигитални DIY сликарство платно комплетот содржи се што е потребно за да се заврши оваа слика, вклучува 1 парче 16" x 20" preprinted текстура платно (frameless), 1 сет на акрилна боја, 1 сет на четки (3 групи), 2 групи на куки и ноктите.【Одлично за почетници】 : Боја со број со висока густина платно кои се трајни и лесни да се во боја и читање; Тоа е одличен стартер сликарство ако се заинтересирани во сликарството може да се најдат извори на одличен, прекрасен, уникатен идеи од сликарството .Четка за полнење : поделени во 3 различни големина колекции, погоден за големи и мали области, лесно може да се подготви ултра-фини линии и детали немаат пенетрација и без набори.Ако бојата е премногу сува, додадете 1 или 2 капки на вода и добро се меша. 【Сигурен и високо-квалитетни производи】: Ние нудиме висок квалитет не-токсични акрилна боја, професионални платно со униформа текстура и надгради четка сетови.Ако ви се сликам со нив, ќе се чувствувате повеќе забава. 【Подобри односи】:Тоа им овозможува на луѓето да го подобрат односот помеѓу родители и деца, пријатели, сопруг и сопруга.Тоа е исто така одличен подарок за себе, ќе уживаат во боја процес и гордост на готов објект.Пакет се Вклучени : 1 16 x 20 инчи претходно печатени текстура уметност платно (frameless)2 акрилик сет на paint3 четка (вклучувајќи и 3)други Додатоци : кука + дигитална слика + renderings.око-фаќање сликарство секој може да го направи.Ве молиме покрие капакот кога не е во употреба.Не заборавајте да прекумерна употреба.2 Можете да железо платно на пониска температура.Тоа ќе создаде уникатна и слатка меморија помеѓу вас и продлабочување на вашите врски.Обезбеди добра боја покриеност за да се покријат линии и броеви; висока густина платно е издржлив и лесен за боја.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Железона дизајни.За ткаенина, сликарство, везови, и повеќе.Вез инструкции и боја водич е овозможен за да

(Батерија, не се вклучени) Тоа може да се користи како дополнителен извор на енергија за камерата.Посто�

Земја на Производство : КИНА.Материјал : Plastic.Net Тежина : 30g.Пакет Содржина : 1 x Стискаш Шише(Пакет Содржина

【Димензија】 надворешен Дијаметар : 245 mm / 9.56"; Надворешниот Балон со Дијаметар : 220 mm / 8.58"; Внатрешните Бал

земја на потекло : Кина.пакет тежина : 1.0 lbs.Тип на производ : ПИШУВАЊЕ на ИНСТРУМЕНТ.пакет димензии : 2.997 cm L

【E27 / E26 Светилка Штекер】Стандард E27 / E26 светлина приклучок, погоден за 90 260 V,погоден за декоративни DIY pe

Цена по 1 Парчиња Уметности и Занаети Складирање Јасно Монистра се Справи со Кутија Организаторите Мали

GYMENIST AB ТРКАЛА : Ова е Одличен Сет на AB ТРКАЛА AB РОЛЕРИ Да се Изгради вашите СТОМАЧНИ И да Добиете Убав ШЕС�

Совршено компатибилни за Fitbit Инспирира 2 Повеќе боја се достапни.Ви обезбеди со повеќе опции за бои за д�

Налепница големина е 2 X ,8 Инчи Црна Боја.Ако купувате 1 производ во 2 инчи ќе добиете вкупно 3 decals (идентич

Пакет се Вклучени : 1pc Проектор Факел+3pcs Картички (8 модели за секоја) (Копчето Батерии Вклучени).Тоа може �

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.IP65 Водоотпорен : произ�

Материјал : Хром Челик.Возен лежишта употреба возен елементи за одржување на поделба помеѓу подвижни де

Име на производ : TNC Машки N Тип Машки Конектор;Тип : TNC Машки N Тип Машки.Материјал : Метал;Боја : Сребро На Ѕ

Смело се прикаже инструкциите и предупредувањата со притисок чувствителни етикети.Табела врвот точење

Име на производ : UHFК да SMAJ Кабел;Приклучок Тип на : Женски за Машки.Машки Навој Дијаметар : 15.8 mm;Женски Нав

Оваа формула не само да се исчисти по домашни миленици, тоа ви помага да ги зачувате, премногу!BISSELL со гор

Производителот гаранција може да не се применува.Мајстор 3 Technic Конкретни Вежба Малку 3 големини.СДС+ Опа

Кука големина на : 5.9*4*2.5 СМ, материјал : не ' рѓосувачки челик.Лесно да се инсталира, погоден за бања врати,

Топката совет на крајот спречува солзи во облека.Се зацврсти во студ или во base со ѕид подлога (не се вклу�

Природни обоени клип се справува со снопови до 3 / 8" (10 mm) дијаметар.Лесни пластична конструкција обезбед�

Длабоко ритам геометрија за високи брзини и поддршка на двете радијална и axial товари.Хром челик за трајн

Материјал : Храна одделение силиконски (пумпа главата) + ПП смола (шише).Боја : Бела.Капацитет : 60 / 180 / 480ml.Г�

Премиум храна одделение TPR и PP материјал, мека, нетоксични и безбедно.Специјални тесен млазницата за под

Здрав т загрижени дека вашиот копчињата се лизга надвор од keyrings.Цврсти доволно да се одржи многу клучев�

Please wait...