0
clear
  • fitBAG Издржи Сива Обичај Прилагодени Ракав за Sony Xperia XA1 Плус. Парична казна Одговараат на Ткаенина Торбичка со Интегриран Microfibre Поставата за Чистење на Екранот
  • -20%
  • -20%
fitBAG Издржи Сива Обичај Прилагодени Ракав за Sony Xperia XA1 Плус. Парична казна Одговараат на Ткаенина Торбичка со Интегриран Microfibre Поставата за Чистење на Екранот

fitBAG Издржи Сива Обичај Прилагодени Ракав за Sony Xperia XA1 Плус. Парична казна Одговараат на Ткаенина Торбичка

DEN 143.76

Износ
Това е достапна

Handsewn за совршено се вклопуваат за Sony Xperia XA1 Плус.Оваа торба само ќе одговара Sony Xperia XA1 Плус, без никакви дополнителни Случај, Маска, Браник или слично.Многу фини и модерен ткаенина.Интегрирани hightech Micro Fibre поставата за екран и телефонот за чистење.Апсолутно врвен квалитет.Произведени во Германија.Гаранција 24 месеци.По повик, вашиот мобилен телефон може да изгледа доста непријатни : отпечатоци од прсти, пот, маснотии и прашина на екранот се само досадно!Најдобар начин да се ослободите од овој проблем е да се земе ткаенина за чистење на леќите и да се чисти вашиот телефон.Но, треба да се секогаш имаат ткаенина за чистење на леќите со него/неа?Не е тоа досадно?Сега, правото се најде решение : одвоивме најдобри микрофибер материјал и интегрирани во нашите кеси.На ѕидот на нашата fit BAGs исклучиво е направен од висок квалитет на microfibre, обезбедување вашиот телефон е секогаш чист!.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Големина : 10.2 cm x 19.5 cm (4 инчен x 8 инчен).Класификација : Виси Чанта, Мобилни Торбичка, Џеб.Функција : Трајни

Големина : 10.2 cm x 19.5 cm (4 инчен x 8 инчен).Класификација : Виси Чанта, Мобилни Торбичка, Џеб.Функција : Трајни

Големина : 10.2 cm x 19.5 cm (4 инчен x 8 инчен).Класификација : Виси Чанта, Мобилни Торбичка, Џеб.Функција : Трајни

Нашите лаптоп и таблет кеси се тенок торба дизајниран да ги заштити и транспорт електроника.Лесен, удоб

Димензии : 9.7 во 24 x 16.9 x 0.61 cm; компатибилен со Повеќето 9.7" таблети.Ве молиме проверете ја големината на ва

Лесен и издржливи, патент дизајн, лесен за употреба 6.5 Inch : 18cm13cm1.5 cm,7 Inch : 21cm13cm1.5 cm,8.3 Inch : 22cm15.5 cm1.5 cm,9.8 Inch : 26cm20

Etui Conque Уметност غطاء هاتف Carcasa Custodia Téléphone чехол для телефона.Hülle Уникатен дизајн и лесно да пристапите д

Екстра 1*патент џебови се погодни да се стави на вашиот мобилен телефон, лаптоп, таблет, картички, USB кабе

616 инчи на лаптоп компјутери или таблети, како на пример Apple / Леново / Microsoft / HP / AsAcer / Dell / Fujitsu / Samsung

Воскресна гума рабовите на екранот заштита.Пристап до сите порти со лесно притискање на копчето покрие

Handsewn за совршено се вклопуваат за BQ Aquaris Х5 Плус.Оваа торба само ќе одговара BQ Aquaris Х5 Плус, без никакви доп

Големина : Мобилен Телефон Картичка Пакет Ширина : 2.5 инчи(6.5 cm) Висина : 3.5 инчи(9cm),Како на пример : лична Ка

Направени на светлинататежина и отпорен на вода neoprene 5 Големини : 11" 11.6", 13" 13.3", 14" 14.1",15.4" 15.6", 17" 17.3".Близнакс

Практичен и стилски.Овозможува пристап до сите копчиња и пристаништа.Се изгради од високо квалитетен м

Handsewn за совршено се вклопуваат за Sony Xperia V LT25i.Оваа торба само ќе одговара Sony Xperia V LT25i без никакви дополни

Производителот гаранција може да не се применува.Нашите телефонски случај е само погодна за i Phone 13, ве м

Etui Conque Уметност غطاء هاتف Carcasa Custodia Téléphone чехол для телефона.Hülle Уникатен дизајн и лесно да пристапите д

Etui Conque Hülle Funda Carcasa Custodia Telefono Téléphone.Уникатен дизајн и лесно да пристапите до сите копчиња, контроли и при

Компатибилен со сите 14 инчни лаптопи и преносни компјутери.Ергономски флипout застане.Dual zips + Визиткарта

Големина : 10.2 cm x 19.5 cm (4 инчен x 8 инчен).Класификација : Виси Чанта, Мобилни Торбичка, Џеб.Функција : Трајни

Материјал : Neoprene, водоотпорен, нежна, мека и еластична, светло и удобно.Големина : повеќе димензии, можете

Please wait...