0
clear
  • Moyishi Капчиња Памук, Чипка Табела Placemats Doilies 4 Пакет 8.26 инчен (Беж)
  • -20%
  • -20%
Moyishi Капчиња Памук, Чипка Табела Placemats Doilies 4 Пакет 8.26 инчен (Беж)

Moyishi Капчиња Памук, Чипка Табела Placemats Doilies 4 Пакет 8.26 инчен (Беж)

DEN 191.76

Износ
Това е достапна

Рачно изработени плетени гарланд чипка дизајн.Тркалезна форма рачно изработени плетени чипка со цвет дизајн - Хармоничен со чаши, чаши, садови или други tabletop предмети.Се користи како placemats или идеален за облекување на вашиот служат на послужавник.Рачно изработени плетени чипка и цвет облик дизајн ќе обезбеди многу забава за вашата кујна.Исто така, совршен подарок за вашите пријатели кои сакаат да ги красат нивните јадење маси.Совршен за да се користи како хеклани coasters, табела облека, табела тркачи, табела placemats, салфети, убава асортиман на различни големини, форми и дезени, во широка употреба да се décor вашиот дом облекување на вашата партија маса и дома.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Рачно изработени плетени гарланд чипка дизајн.Тркалезна форма рачно изработени плетени чипка со цвет д

Широко се користи и погоден за Кујна / Дневна Соба / Партија / Кафе и Отворено Пикник СКАРА,итн.Масло Док

Масло Доказ, Отпорност На Топлина.Заштита на вашата маса од оштетување беше потоа.Едноставно бришење чи

Елегантен Дизајн : Овие расположливиот чипка хартија doilies функција прекрасна чипка шема дизајн со scalloped

Широко се користи и погоден за Кујна / Дневна Соба / Партија / Кафе и Отворено Пикник СКАРА,итн.Масло Док

Хартија.Количина : 100 Брои.Додадете визуелна жалба до храна и подобрување на убавината на парична казна

Беж Хеклани Чипка Срцето Doily Сет, добро за чаши, чаши, чинии, вечера табела декорација 10" круг секое парче,

Заштита на вашиот табела против неочекувани гребнатини, носат и солза.Носатотпорни, еколошки и убава, д

Заштита на вашиот табела против неочекувани гребнатини, носат и солза.Носатотпорни, еколошки и убава, д

Шарени Хартија Doilies : Овие разноврсна розово злато хартија doilies се идеални за издржување широк спектар н

Претвори Секоја Прилика Во Посебна Прослава.Елегантна Прилог На Табелите, Плочи, Или Centerpieces.Направете Е

Заштита на вашиот табела против неочекувани гребнатини, носат и солза.Носатотпорни, еколошки и убава, д

Заштита на вашиот табела против неочекувани гребнатини, носат и солза.Носатотпорни, еколошки и убава, д

Претвори секоја прилика во посебна прослава.Елегантна прилог на табелите, плочи, или centerpieces.Направете е

Широко се користи и погоден за Кујна / Дневна Соба / Партија / Кафе и Отворено Пикник СКАРА,итн.Масло Док

Please wait...