0
clear
  • Shiwaki Мемориска Пена Тастатура врвката за на Одмор Зглоб Поддршка Рака се Залагаме за Лесно Пишување и - Сива M
  • -20%
  • -20%
Shiwaki Мемориска Пена Тастатура врвката за на Одмор Зглоб Поддршка Рака се Залагаме за Лесно Пишување и - Сива M

Shiwaki Мемориска Пена Тастатура врвката за на Одмор Зглоб Поддршка Рака се Залагаме за Лесно Пишување и -

DEN 383.76

Износ
Това е достапна

Со бројни масажа дупки : зглоб поддршка перница, совршено се вклопува да рачниот зглоб и дланката.Skidproof силикони на дното на глувчето подлога база има поддршка цврсто во место за да се избегне лизгање за време на секојдневна употреба.Направени од Премиум Мемориска Пена и Мека Дише и без Мирис Материјал.Тастатура на зглобот подлога, се чувствуваат многу удобно за тоа се вклопува цврсто се држи до рачниот зглоб и дланката.Не е лесно да деформација, одлична за долго време да пишувате и да се избегнат добивање на карпален тунел синдром.Опис : - Со бројни масажа дупки : зглоб поддршка перница, совршено се вклопува да рачниот зглоб и дланката - Тастатура зглоб подлога, се чувствуваат многу удобно за тоа се вклопува цврсто се држи до рачниот зглоб и дланката. - Направен од Премиум Мемориска Пена и Мека Дише и без Мирис Материјал - Не е лесно да деформација, одлична за долго време да пишувате и да се избегнат добивање на карпален тунел синдром. - Skidproof силикони на дното на глувчето подлога база има поддршка цврсто во место за да се избегне лизгање за време на секојдневна употреба.Спецификација : - Материјал : Memory Пена - Димензии(прибл, опционално) - Size_S : 13x5.5 X1.7cm/5.1x2.2x0.6 инчен - Size_M : 36x5.5x1.7cm/14.2x2.2x0.6 инчен - Size_L : 44x5.5x1.7cm/17.3x2.2x0.6 inch Package Вклучува : 1 x врвката за на Одмор Pad Note : Боја може да биде малку поинаков поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.Ве молиме оставете малку мерење на отстапување се должи на рачно мерење.

Повеќе информации

- Material:
Memory Foam
- Size(approx, optional) :
- Size_S:
13x5.5X1.7cm/5.1x2.2x0.6 inch
- Size_M:
36x5.5x1.7cm/14.2x2.2x0.6 inch
- Size_L:
44x5.5x1.7cm/17.3x2.2x0.6 inch
Package Includes:
1 x Wrist Rest Pad :
Color might be slightly different due to the color calibration of each individual monitor. :
Please allow slightly measuring deviation due to manual measurement. :

Најдобрите понуди во категоријата

GYMENIST AB ТРКАЛА : Ова е Одличен Сет на AB ТРКАЛА AB РОЛЕРИ Да се Изгради вашите СТОМАЧНИ И да Добиете Убав ШЕС

Светилка сопственикот е тесно поврзан и цврсто се должи на високо квалитетни материјали.Тоа е долгороч

ЛЕСНО ДА се НОСАТ : Прилагодлив брзо ослободување neoprene нога рака.ПРЕДНОСТИ : се Изгради нога сила, зголем

Цена по 1 Парчиња Уметности и Занаети Складирање Јасно Монистра се Справи со Кутија Организаторите Мали

земја на потекло : Кина.пакет тежина : 1.0 lbs.Тип на производ : ПИШУВАЊЕ на ИНСТРУМЕНТ.пакет димензии : 2.997 cm L

【Пакување】:Нашите дигитални DIY сликарство платно комплетот содржи се што е потребно за да се заврши о

ЖенскиЏек Конектор.Никел Позлатен Месинг Тело.Злато Позлатен Месинг Pin.Crimp Стил Ferrule.Центар Pin Crimp или за

Традиционален медиум тежина дополнителните за ивица завеси, перници, фрла и valances.Должина : 2.5".Мека сјај.

Пакет од 8 хартиените чаши.Секоја чаша мерки 9 оз.Совршен допир за вашата прослава Божиќ.По партија исчис

Кука големина на : 5.9*4*2.5 СМ, материјал : не ' рѓосувачки челик.Лесно да се инсталира, погоден за бања врати,

Природни обоени клип се справува со снопови до 3 / 8" (10 mm) дијаметар.Лесни пластична конструкција обезбед

Тоа се користи за да се одржи прелив за салата или сос, и да се притисне на сос кога го користите.Use in home ку

Доаѓа со Сертификат за Автентичност и Џејмс Spence Автентикација.Категорија; Autographed MLB Уметност.Тед Вилија

【Димензија】 Надворешниот Дијаметар : 195mm / 7.61" ; Внатрешен Дијаметар : 38.5 mm / 1.5"; Длабочина : 35mm / 1.37"; Мате

Материјал : Хром Челик.Возен лежишта употреба возен елементи за одржување на поделба помеѓу подвижни де

【E27 / E26 Светилка Штекер】Стандард E27 / E26 светлина приклучок, погоден за 90 260 V,погоден за декоративни DIY pe

Келнерка 11oz или 15oz Кафе Кригла за Да се покаже дека лице како посебен тој / таа е, да се добие за него / неа

Име на производ : TNC Машки N Тип Машки Конектор;Тип : TNC Машки N Тип Машки.Материјал : Метал;Боја : Сребро На Ѕ

Безбедност на Квалитет : Светло светилка кабелот кабел направени од оганотпорни материјали, безбедно е

Домашно милениче Безбедно Brilliant Pad е КрзноRESH Милениче Мирис Смена е безбедно за употреба директно на ва

Налепница големина е 2 X ,8 Инчи Црна Боја.Ако купувате 1 производ во 2 инчи ќе добиете вкупно 3 decals (идентич

Please wait...