0
clear
  • 1/4-20x7/8 Заробеник Панел Завртки, Тип 1, од Нерѓосувачки Челик (25/Pkg.)
  • -20%
  • -20%
1/4-20x7/8 Заробеник Панел Завртки, Тип 1, од Нерѓосувачки Челик (25/Pkg.)

1/4-20x7/8 Заробеник Панел Завртки, Тип 1, од Нерѓосувачки Челик (25/Pkg.)

DEN 4601.04

Износ
Това е достапна

1/4-20x7/8" Заробеник Панел Завртки, Тип 1, од Нерѓосувачки Челик (25/Pkg.).Тип Број : Тип 1;Дијаметар-Тема Големина : 1/4"-20;Должина : 7/8";Глава Дијаметар : 9/16";месо тело Должина : 1/2";Димензија D : 3/32";Материјал : не ' Рѓосувачки Челик;Спецификации : ASTM-A-851, A-582;Tolerances : HD +.015, SL +/-.010, D +.010;Производителот Дел # : FC0211-SS;Пакет Количина : 25;Пакет Големина : Пакет;.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

#1032 X 0.28", THK=0.036".Стигнале Заробеништво Панел Сврзувачки Елементи, Притиснете На Стил, Дупчиња Диск, Приро�

Нерѓосувачки челик материјал значително ја подобрува отпорноста на tarnishing или корозија.Дијаметар (Номи�

Дијаметар (Номинална) : #6 Thread Теренот : 32 Length (Номинална) : 0.30"Дебелина (Номинална) : 0.187"Категорија : Стигнал

Нерѓосувачки челик материјал значително ја подобрува отпорноста на tarnishing или корозија.Дијаметар (Номи�

Крупни теми се подобри за кршливи материјали, и ќе се соберат и расклопување побрзо од фини нишки.Се кор�

Нерѓосувачки челик материјал значително ја подобрува отпорноста на tarnishing или корозија.Дијаметар (Номи�

Дијаметар (Номинална) : #10 Thread Теренот : 32 Length (Номинална) : 0.34"Дебелина (Номинална) : 0.036"Категорија : Стигна�

11 Mm 188 Нерѓосувачки Челик Заробеништво Панел Завртка Компатибилен М3.5 X 0.60 Тема Големина И Knurled Главата Т�

ПОВЕЌЕ за УПОТРЕБА : може да се користи на повеќе платформи и аспекти.Својата совршена компонента дава з

Дијаметар : 3 / 8 Инчи.Должина : 41 / 2 Инчи.Материјал : Челик.Крај : Сина Печете Цинк.Глава Стил : Хексадецимал�

1095 челик, прекалени со хардхром финиш.СЛИКИТЕ СЕ НА ПРЕТСТАВНИК НА ОБЈЕКТОТ, НО НЕ НА ВИСТИНСКИОТ ОБЈЕКТ

Производителот гаранција може да не се применува.Spengler завртки А2 со сива боја за миење d = 15 мм, јасЅвезда

3 / 4 Во 188 Нерѓосувачки Челик Заробеништво Панел Завртка Компатибилен 832 Тема Големина И Knurled Главата Тип,

Тип : Панел Со Завртки, Завртка Главата Тип : Knob, Се Вози Тип : Дупчиња.Тема Големина на : #632, Глава Дијамета

Нерѓосувачки челик материјал значително ја подобрува отпорноста на tarnishing или корозија.Дијаметар (Номи�

1 1 / 2 Во 188 Нерѓосувачки Челик Заробеништво Панел Завртка Компатибилен 1 / 420 Тема Големина И Knurled Главата �

Широк спектар на бои се на располагање за да одговараат на вашите switch плочи.За индустриска употреба.Дув�

Дијаметар : 7 / 16Инчен.Должина : 11 / 4Инчен.Материјал : Челик.Крај : Сина Печете Цинк.Глава Стил : Хексадецима

440x11 / 16" Заробеник Панел Завртки, Тип 4, од Нерѓосувачки Челик (100 / Рефус Pkg.).Тип Број : Тип 4;ДијаметарТема Г

Please wait...