0
clear
  • LCL Компатибилни, Мастило Шише Пигмент Замена за Canon GI26 GI-26 GI-26C GI-26M GI-26Y MAXIFY GX6020 GX7020 (3-Pack Цијан Магента Жолта)
  • -20%
  • -20%
LCL Компатибилни, Мастило Шише Пигмент Замена за Canon GI26 GI-26 GI-26C GI-26M GI-26Y MAXIFY GX6020 GX7020 (3-Pack Цијан Магента Жолта)

LCL Компатибилни, Мастило Шише Пигмент Замена за Canon GI26 GI-26 GI-26C GI-26M GI-26Y MAXIFY GX6020 GX7020

DEN 17999.76

Износ
Това е достапна

Со цел да се спречи вас од купување на погрешен модел, ве молиме погледнете го Опис на Производот подолу и "Компатибилен Печатач Модели" слика пред купување.Вклучува 3 мастило catridges;Капацитет : 135 ML.Лесно да се инсталира;долгорочни резерви.Состојба : Нашата касети од ISO 9001/14001; STMC; CE; ROHS Сертифицирана фабрика.LCL компатибилни материјали се обезбеди високо-квалитетни суровини за да се обезбеди за печатење ефект, строг и управување со обезбеди стабилен квалитет.За употреба во следниве опции : Canon MAXIFY GX6020 GX7020. Голем капацитет LCL компатибилни, мастило / тонер кертриџ има голем капацитет, LCL производ може да печати повеќе страници во истиот случај на употреба.Двете лица и фирми можат да уживаат во повеќе печатени страници.Како што се училишта, болници, банки, работни места и семејството, итн.внесување на печатење : јасно blackness, целосна и протокот.слики за печатење : висока резолуција и шарени.форма на печатење : јасно работ и чиста страница.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Пакет содржи : 1 Парче Evinki 65 XL Боја на мастило кертриџ Remanufactured За Hp Принтер Ink 65 65 XL Мастило Касети Боја (N9 K0

Собрани во Мексико.Премиум мастило касети кои ги исполнуваат или надминуваат ОЕМ квалитет, страница пр

ВАЖНА ЗАБЕЛЕШКА : имаме 2 точка состојба "Orignial Реновираше" или "КОМПАТИБИЛЕН НОВИ"send од страна на случаен

Направи впечаток со јасни, лесно да се чита цртежи.Добиете постојан квалитет што треба.Брзо сушење, дупк

★25pcs Сет на Замена Касети за дР Пен Ultima A6 Батерија ★на нано кертриџ е многу тенка,Тоа е невидлив со голо

Производ 1 : HP 65 мастило касети да работи со : HP Desk Jet 2622, 2625, 2635, 2636, 2652, 2655, 3720, 3722, 3752, 3755, 3758, 5025, 5055...

LEMERO 812 XL Замена за Epson 812 XL 812 Мастило Касети за Epson работна Сила Про WF7840 WF7820 Печатач.Печатење од Живописни

За употреба во следниве печатач модели : image PROGRAF ПРО1000 Страница Принос за секоја боја : 80ml страници (врз о

Компатибилни Со : Hp Завист 4520 4512 4522 4516 Officejet 5255 5258 4650 3830 3831 3832 3834 4652 4654 4655 Deskjet 3633 3636 3634 3632 3631 3630 2134 2133 2132 2131 2130

ECHALLENGE Компатибилен LC61 LC65 мастило кертриџ се подложува на строги квалитет тестирање постапка за да се об

ПАКЕТ се ВКЛУЧЕНИ : 2 Пакет на remanufactured мастило касети замена за 61xl HP 61 мастило кертриџ комбо pack (1 Црно, 1 Тр

Пакет Содржина : 2x CLI226 XL Сиво Мастило Касети, Вкупно 2Пакет.Висок Страница Принос : До 510 Страници во Сива C

◆Најнов Чип : Нашата мастило касети се опремени со најновите чип за да се обезбеди точни мастило ниво за

Црна.Приближната печати принос : 2,000 Страници.За користење со Печатари Lexmark : Z815, Z816, P915, Lexmark Дома Копир Пл

Пакетот Вклучува : 2 пакети на Remanufactured Мастило Кертриџ Замена за Canon СТР240 XL & CL241 XL.Се користи за принтери :

[Точка Име] : Remanufactured Замена за HP 951 XL Синозелена Мастило Кертриџ (2 Пакети) [Компатибилен Печатач] : HP Office Jet

Висок принос : До 150 листови врз основа на 5% покриеност.Компатибилен со : Брат ФАКС 575 Брат факс575 Брат 575 п

ИМЕ на ПРОИЗВОД : WISETA Remanufactured мастило касети за 952 XL Црна и 952 XL Боја Комбо Пакет.РАБОТА СО LASTEST АЖУРИРАЊА Ч

Забелешки : Оригиналот Внимание : 1.Кревка налепница пејст на printheads е етикетата за да докаже дека таквите

КОМПАТИБИЛЕН ПЕЧАТАЧ МОДЕЛИ : Epson работна Сила Про WF7840, работна Сила Про WF7820, работна Сила Про ЕКC7000 Печат

Ласерски квалитет со остар текст.Инстантсушење пигмент мастило за грижете сеслободен ракување.Избледи

БРАТ ВИСТИНСКИ МАСТИЛО КАСЕТИ : Вклучува Брат Вистински LC3035 BK црна, LC3035 C цијан, LC3035 M магента и LC3035 Y жолта

* Погоден за 10 20 30 50 70 90 100 110 120 130 500 800 815 820 Висок квалитет и сосема нов Големина : 43x25x10mm / 1.69x0.98x0.39inch Печатач

Собрани во САД.Премиум мастило касети кои ги исполнуваат или надминуваат ОЕМ квалитет, страница Принос

????Со Надградена Чип : Опремен со најновите надгради чипови за да се обезбеди висока компатибилност.24 ме

Земја на Потекло : Кина.Пакетот Висина на Производот е 8.0 инчи.Пакетот Должина на Производот е 3.5 инчи.Пак

Мастило Тип : Сублимација на бои со Мастило Полни за ES Сите Deskjet Принтери.Пакет Содржина : 100ml жолта (4 Парч

ВАЖНА ЗАБЕЛЕШКА : имаме 2 точка состојба "Orignial Реновираше" или "КОМПАТИБИЛЕН НОВИ"send од страна на случаен

Please wait...