0
clear
  • BZBYCZH Компатибилен за Suntronix SJ1225HA2 12cm 12025 1225 AC напон 220V 240V 50/60Hz 0.1 Случај на Серверот Вентилаторот за Ладење
  • -20%
  • -20%
BZBYCZH Компатибилен за Suntronix SJ1225HA2 12cm 12025 1225 AC напон 220V 240V 50/60Hz 0.1 Случај на Серверот Вентилаторот за Ладење

BZBYCZH Компатибилен за Suntronix SJ1225HA2 12cm 12025 1225 AC напон 220V 240V 50/60Hz 0.1 Случај на Серверот

DEN 809.28

Износ
Това е достапна

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.BZBYCZH Компатибилен за Suntronix SJ1225 HA2 12cm 12025 1225 AC напон 220 V 240 V 50/60 Hz 0.1 Случај на серверот Вентилаторот за Ладење.Состојба тип : Brand New Вентилаторот за Ладење.Гаранција : Ние ќе обезбедиме 90-ден гаранција период.Ние ќе тестирање пред превозот.Ние ќе пак тоа добро.Користете многу тешко кутија со многу воздух пластика во внатрешноста на кутијата.Со цел да се осигура дека ќе го добиете точниот производ, ве молиме, внимателно проверете на сликата покажува вистинскиот производ пред исплата за да бидете сигурни дека тоа е исто како твое.BZBYCZH Компатибилен за Suntronix SJ1225 HA2 12cm 12025 1225 AC напон 220 V 240 V 50/60 Hz 0.1 Случај на серверот Вентилаторот за Ладење.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Тип : 1 Сет PCI Слот Фан Планината Заграда, Едноставен дизајн, лесно ракување, дојде со исти одредување зав

1.Уникатно светло дизајн,Нов Двоен прстен светлина ефект,дава неверојатно прекрасен црвен светлосни еф

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Ако вашиот шрафцигер е мал, тоа може да биде тешко да се инсталира.RF Безжичен Далечински : безжична контр

ATZHY000100, 41 W5225 Kompatibel мит : IBM / Леново 3000 C200 Серија 8922xxx IBM / Леново 3000 C200 Серија NL22xxx IBM / Леново 3000 N100 Серија 068

Боја : Пакет A LED светло, двојна решетка, изгледа кул.Хидраулични лежишта, работат тивко и издржливи.Тоа д

Боја : E Пакетот Вклучува : 1 PC x Фан.Потекло : CN(Потекло).Тип : Компјутер Случај Фанови.Сертификација : None.Ка

Тастатура инсталација, едноставно и брзо отстранување.Фан : Молчи фан, елита ефикасен, стабилен ладење.Д

Орион OD602512 HB ГОЛЕМА Брзина (4500 ВРТЕЖИ во минута) 2.36" 12 VDC Плоштадот Кифла Фан.Цени На Секој Од Нив 24 CFM 2x Жиц

Оваа внатрешна вентилаторот за ладење замена е специјално дизајниран за 1200 Направени од високо квалите

Состојба : 100% нови и добар квалитет.Модел : S4 E500AM0301;Моторни : M4 E110GF;.Бренд : ebmpapst;Тип : Axial фан ;Сечилото дија

Состојба : 100% нови и добар квалитет.Модел Бр.S4 D500AM0301;Моторни : M4 D110GF;Бренд : ebmpapst ;.Моторни имајќи : Топката

Се состои од МОВ и SSC системи, Phanteks' UFB лежишта имаат ефикасен центарсовет сооднос да се постигне состојб

Земја на (издржливи во употреба) Производство : КИНА; Материјал : Метал, Пластика; (најновата технологија)

Хидраулични Лого со НискиБучава Дизајн : хидраулично лого дизајн може да се самоподмачкување со висок к

Димензии : 80x80x10mm / 3.0 x 3.0 х 0.4 инчен ; Напон : DC 5 V ; Тековните : 0.13 Amp ; Моќност : Од 1,5 Вати ; Брзина : 2200 RPM ; Струе

【Лежишта】Висококвалитетни Двојна Топката Лежишта, голем проток на воздух, ниско ниво на бучава, долг ж

Моќ интерфејс : SATA.Фан интерфејс : 4 PIN (PWM).Број на фан порти : 10 Големина : 70×45×7mm.Кабел должина : 40cm.Опис:Мо

Земја на (издржливи во употреба) Производство : КИНА; Материјал : Метал, Пластика; (најновата технологија)

MaxФан Про Серијата е уште поефикасно и посилни од оригиналот MaxФан дизајн.MaxФан Про Серија има многу пове

Примена : Компјутер Случај, CPU Ладилник.Моќност : 3.6 W Имајќи : Течност Имајќи.Heatsink Материјал : Пластика.Тип

Номинална Напон : 5 V DC, Тековни : 0.2 A Струење : 7.52 CFM, Брзина : 6800 RPM, Бучава : 26 велика британија.Имајќи Тип : Dua

Конектор : 4pin PWM / 3pin 5 V ARGB.Оваа вентилаторот за ладење е дизајниран да одговара на CPU ладилник, ПРОЦЕСОРО

Please wait...