0
clear
  • Едноставна Вегетаријанска Храна, Кожа Размавта 3 Начин Конвертибилна Ранец За Жените Класичен Гроздобер Faux Кожа Мода Daypack (Сив)
  • -20%
  • -20%
Едноставна Вегетаријанска Храна, Кожа Размавта 3 Начин Конвертибилна Ранец За Жените Класичен Гроздобер Faux Кожа Мода Daypack (Сив)

Едноставна Вегетаријанска Храна, Кожа Размавта 3 Начин Конвертибилна Ранец За Жените Класичен Гроздобер Faux

DEN 839.76

Износ
Това е достапна

Носете го со две ремени како ранец, или да го адаптирате во една рака crossbody торба или рамо чанта.Кабриолет и прилагодливи рамо која може да се конвертира за повеќе сметководствена опции.25"(H) x 9"(W) x 4.Ранец изгледа не е голема, но внатрешноста е доста пространа и многу простор да се носат сите вас секојдневно essentials.Ние, исто така сакам стилови во едноставен, кој води начинот на кој живееме и она што ние создавањето.Ние гарантираме дека сите кеси во нашите слики се со ист материјал и ист квалитет на вистински производ.06"), и, исто така, 1 монтажни кожна врвка за околу бенд вклучени во пакетот.МАТЕРИЈАЛ.Надворешниот материјал е високо-одделение вегетаријанска кожа; Внатрешните материјал е гроздобер велур кој е како задниот дел од вистинска кожа.Тенок џебен во големина 6.Внатрешниот торба може да се земе од ранец да биде стилски спојки чанта која доаѓа со монтажни кожна врвка за околу бенд.Големина : 7.Пред се размавта со ретро-тока рака на врвот, и таму е исто така брзо копче за отворање на ранец.Како и другите луѓе кои инсистираат на своите соништа, сакаме во донесувањето на кожни производи и чуваат тоа се случува за 25 години.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.РАМО, РАКА.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Харис Tweed и платно rucksack во Каки Зелена.Мерки околу W13 x H14.6 x D6 во.Има две прилагодливи рамо ремени, drawstring и �

[Дизајн Опис] Еден двострано печатење на предниот дел [Прашка торба големина] : 8.5 L x 12" H x 2.5" В [Материјал о�

Здраво, вашата визија е фантастично!Сакаат овој ранец како идеален градски придружник Оваа унисекс кож�

Материјал : Twill ткаат.Лесни, Издржливи, Повеќенаменски.Големина на : 25.4x10x30 CM / 10x4x12 ВО.Надворешниот дизајн

【Големина】 : 26.6x20x42 CM / 10.5x8x16.5 【Материјал】 : Twill крпа, сунѓерот, праска кожата, ПВЦ.Издржливи Еколошки Лес

ПЕЧАТЕНИ Со состојбата на техниката на дигитална технологија на печатење.Ранец со одличен дизајн, изра

ПОВЕЌЕ ДОСТАПНИ БОИ Изберете од Нане, Виолетова, Розова или Кафеава!.Оваа ОФИЦИЈАЛНО ЛИЦЕНЦИРАНИ PUSHEEN р�

♥Висок Квалитет : Направен Од Супериорен Polyster Ткаенина Материјали, Мека, Перат И Издржливи.Водоотпорен

Со современа прашка дизајн и чувство на класичен оваа прашка торба е совршен за модерните луѓе во движе�

ПОКРИЕНОСТ : Планови започнува на датумот на купувањето.Дамки, rips или солзи и цвест поделба покриени од �

Материјал : Twill ткаат.Лесни, Издржливи, Повеќенаменски.Големина на : 25.4x10x30 CM / 10x4x12 ВО.Надворешниот дизајн

Направени во САД или Увезуваат.На прилагодливи рамо, рака можат да се прилагодат на различни висини, за �

Стилски и елегантен ранец може да се одржи на списанија, книги, sketchbooks, мобилни телефони, картички, парич�

Повеќенаменски Ранец : Може Да Се Користи Како Лаптоп Ранец, Туристички Ранец, Студент Ранец, Училиште Boo

Неговиот тенок, разновиден облик го прави совршен за кампусот, канцеларија или прошетка низ градот...

Со современа прашка дизајн и чувство на класичен оваа прашка торба е совршен за модерните луѓе во движе�

Дизајн опис : целосна ширина еден двострано печатење.Материјал опис : полиестер.Применливи сценарија : Т

Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Една од главните волумен џеб, 2 странични џебови, 1 пред п�

Материјал : Twill,нето торба, ткаени торба.Тоа може да биде училиште торба или туристички ранец.Компресија�

Голем главната преграда со zippered затворање да се задржи вашиот опрема безбедно.Корисна zippered пред џеб да �

Изостри вашиот секојдневен слика со психотични Hammitt™ Монтана Ранец Големи.Изработена од кожа со grommet и �

【Големина】 : 26.6x20x42 CM / 10.5x8x16.5 【Материјал】 : Twill крпа, сунѓерот, праска кожата, ПВЦ.Издржливи Еколошки Лес

Полиуретански обвивка.Патент затворање.Highend Материјал : Направен од висококвалитет СТП кожа материјал �

100% Полиестер.Jan Sport Superbreak Ранец.Кој својот класичен силуета, на Jan Sport superbreak е ultralight за секојдневна употре�

погоден за зафатени професионалци, мајки, велосипед амбасадори, отворено спортски ентузијасти (Пешачењ

Прво квалитет.Practic носат.Trek ранец СКАУТ КТ 50 Vario; Материјал : Полиестер 300 D ЈСВ RIP СТОП 7 * 7; Назад систем : Од

Please wait...