0
clear
  • 2 Пакет Автомобил Ароматерапијата Етерично Масло Diffuser Апстракт Locket Со Пропустливи Клип Роденден На Мајка Подароци
  • -20%
  • -20%
2 Пакет Автомобил Ароматерапијата Етерично Масло Diffuser Апстракт Locket Со Пропустливи Клип Роденден На Мајка Подароци

2 Пакет Автомобил Ароматерапијата Етерично Масло Diffuser Апстракт Locket Со Пропустливи Клип Роденден На Мајка

DEN 287.76

Износ
Това е достапна

【Две diffusers】Вклучува две diffusers.Орхидеи мирис,пријатен, сладок мирис.Арома може да трае од 30 до 45 дена. 【Лесен материјал】Направен од лесен ЕВА материјал.Стаклото затворање е тесна, па вие не мора да се грижите за содржината на автомобил diffuser испаѓање. 【Се опуштите вашето расположение】арома околу вас, ви донесе добро расположение.Ублажување на вашиот стрес и задржи будни кога ќе се вози. 【Лесна инсталација】се Стави на balm во diffuser Lockets, лесно клип на автомобил климатизација пропустливи, место на канцеларија биро, го користите дома или на кои било други соодветни места што вие го преферирате. 【Широка употреба】Ароматерапијата diffuser може да се користи во автомобил, канцеларија, дома, во бањата..се Држат настрана од непријатен мирис, порака на вашиот притисок и да се создаде шармантна атмосфера.Повеќе детали ①Car diffuser клипови може да се користи насекаде ви се допаѓа.Може да се стави тоа во автомобил, да го стави на клима уред, го стави на работното место, и го стави во вашата дневна соба. ②The автомобил diffuser пропустливи клип не само што може да ги красат вашиот автомобил, но, исто така, да се ублажат напнатоста и заморот.И тоа е многу важно што воздухот се два diffuser автомобил клип прави да се известува кога ќе се вози во текот на ноќта или возење за долго време. ③A погодно за вашиот автомобил, мал простор, уникатен модел.Тоа е одличен подарок за себе, вашето семејство или вашите пријатели.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

ЕЛЕКТРОНСКИ МИРИС DIFFUSER : Елегантни plugin diffuser идеален за домови со млади деца и домашни миленици.ПРИЈАТНА

DIY Креативни Идеи : масло diffuser етерични масла поседува DIY идеи, може да се пополни сите видови на шарени к

7 ПРОМЕНА LED СВЕТЛА 7 Боја се Менува светилки за вашиот избор.Можете да притиснете на Светло копче за да ј

◇ Големина 6.1 * 5.7 cm / 2.4 * 2.2 во е доволно голема за да се покријат флеш глави, компатибилен со поголемиот д

Лесен за Инсталација : Мали димензии, мала тежина, едноставна инсталација, удобен за носење и добар ефек

Парфем што го исполнува вашиот дом со мирис на екстракти кои ја сочинуваат добро вино.Белешки : Јагода, Bl

За : SB900 / SB800 / SB700 / SB600, SB80 DX / SB28 DX SB28 / SB26 / SB24....За YONGNUO : YN565 YN560 II YN560 YN468 YN460 II YN465 YN467 Се применуваат за : .Погоде

Одлично Функционира:Уникатен дланкакако дизајн им овозможува на топол воздух за да рамномерно удар ва

【Две diffusers】Вклучува две diffusers.Орхидеи мирис,пријатен, сладок мирис.Арома може да трае од 30 до 45 дена 【Ле

4 Тајмер Поставки, Трае Од 10 Hours You може да поставите тајмер со притискање на левото копче за Auto, 1 H, 3 H, 5 H ил

* За YONGNUO : YN565 YN560 II YN560 YN468 YN460 II YN465 YN467 За : SB900 / SB800 / SB700 / SB600, SB80 DX / SB28 DX SB28 / SB26 / SB24... Погоден за креативни , ис

Flashpoint АКR1 ЧетириНасочно Barndoor Поставите Круг Флеш Главата.Го задржува светлина каде што сакате тоа со 4 п

Flashpoint АКR17 Snoot Круг Флеш Главата.Го задржува светлина каде што сакате.Постигнат место ефекти, како косат

Стил прилог е дизајниран за Dyson фенови за коса HD01, HD02, DH03, HD04 и HD08 Забелешка : Тоа не е компатибилен со Airwrap.

◆【Операција Чекори】 : ароматерапијата diffuser Операција Чекори, ① Подигнете го нагоре и отстранете го го

Please wait...