0
clear
  • Брз Енергија Рамна USB-C Кабел Компатибилен со Samsung СМ-A915F со USB 3.0 Гигабитни Брзини и Брзо Полнење Компатибилен! (Црн 3.3ft1M)
  • -20%
  • -20%
Брз Енергија Рамна USB-C Кабел Компатибилен со Samsung СМ-A915F со USB 3.0 Гигабитни Брзини и Брзо Полнење Компатибилен! (Црн 3.3ft1M)

Брз Енергија Рамна USB-C Кабел Компатибилен со Samsung СМ-A915F со USB 3.0 Гигабитни Брзини и Брзо Полнење

DEN 311.76

Износ
Това е достапна

⚡Потврдена Целосна Брз Брзина на РАМЕН КОМПАКТЕН 3.3 ft кабел Компатибилен со вашиот Samsung СМ-A915 F!. ⚡Обезбедува брзо полнење и со голема брзина на податоци, синхронизација помеѓу власта полнење адаптери, десктоп компјутери, лаптопи, таблети или smartphone уреди опремени со USB-C врска.Поддржува Display Port Друг режим на пренос до 4 K @60 Hz резолуција поврзете дополнителен UHD екранот. ⚡Направени со цврст меч коаксијален кабел со силна ПВЦ калапи за посигурен перформанси и подолго наведнуваат животен век.Кабелот е поддржана со ЖИВОТ ГОДИНА гаранција. *КУПИ СЕГА ОГРАНИЧЕНИ РЕЗЕРВИ*. ⚡Брз Енергија РАМНА USB-C Кабел Компатибилен со Samsung СМ-A915 F со USB 3.0 Гигабитни Брзини и Брзо Полнење Компатибилен! (ЦРНА) на Овој USB-C Кабел ви овозможува да ја полните Работи за вашиот USB-C уред, како и синхронизација Работи за вашите фотографии, музика и податоците се Работи за вашиот паметен телефон или лаптоп во вжештена полнење и пренос на брзини.Покрај тоа, кабел, исто така поддржува до 3 Засилувачи на излезната енергија за полнење на USB-C уреди и Целосна Gigabyte transfer speeds (ако се Работи за вашата поврзување на уреди поддршка Гигабитни брзини).

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

⭕[Таписерии Изработка]Алуминиумски легури школка со микролак оксидација процес го прави школка површи

Влезен Напон : 100~240 VAC 50 / 60 Hz, Светот Употреба.Safe стандард : FCC,CE, Ro SH.Краткиколо Заштита, во Текот Напон Заш

* Изградена Минатата : Премиум ПВЦ надворешноста со чиста бакарни жици внатре и заварени putted на конектор

20 Gb / sbiнасочен,whenusedwitha Thunderbolt2 домаќин и Thunderbolt 2 уреди.Податоци и видео на еден кабел.Electrically изолирани, бу

Digipartspower кабелот за напојување направени со највисок квалитет.Отпорни на корозија и абразија отпорни.Ов

【Она што Ќе Добиете за】4 K HDMI Кабел [Црвено, 2 Пакет 6ft] +Мулти Приклучок во Штекер Extender со USB [4 AC+2 USBA], гриже

Издржливи и флексибилни.Уникатен Квалитет : Кабелот е направен од Висококвалитетен материјал.Ќе се тре

【ПРЕМИУМ USB 3.0 ТИП МАШКИ на МАШКИТЕ КАБЕЛ】 : 3 FT / 1 M краток USB 3.0 да кабел, им овозможи да го поврзете USB пери

Отпорни на корозија и абразија отпорни.Овозможување на пренос на податоци без одлагање.Оваа кабелот се

Се поврзува на вашиот телефон на компјутер, USB Порта за ефикасно синхронизирање и полнење.Се поврзува на

[МАГНЕТНИ USB C 100 W ПОЛНЕЊЕ КАБЕЛ] : Овој уникатен нови полнење кабел е кабелот кој е исполнет со мали магне

[Стигнале Полнење Кабел]се усвојува ролери структура дизајн, мали димензии, мала тежина, стигнале полне

0 верзии, вклучувајќи ги сите претходни верзии.Докажано трае најмалку 3 пати додека други кабли, тоа може

⭕[Таписерии Изработка]Алуминиумски легури школка со микролак оксидација процес го прави школка површи

Издржливи : Менување на традиционалниот облик дизајн, најлон плетенка јакна обвива на кабелот така што

Please wait...