0
clear
  • Keratin Интензивна Шампон и Маска за Коса Поставени од страна на Природна Формула - Поправка на Косата Третман
  • -20%
  • -20%
Keratin Интензивна Шампон и Маска за Коса Поставени од страна на Природна Формула - Поправка на Косата Третман

Keratin Интензивна Шампон и Маска за Коса Поставени од страна на Природна Формула - Поправка на Косата Третман

DEN 774.72

Износ
Това е достапна

Keratin-Исполнет Шампон & Интензивна Маска за Коса Пакет : Keratin Интензивна Шампон е формулиран за обнова на нишки од внатре и да формира заштитна обвивка околу исправи косата, додека нашите Keratin Косата Маска е формулиран за да се врати, го хранам, како и зајакнување на косата.Овие производи се делува веднаш штом ќе ги применуваат, враќање на структурата на косата, да го обноват еластичноста, сјај и мекост.Вклучува 13.5-оз Keratin Шампон & 11.8-оз Поправка на Косата Маска.Keratin Исполнет Шампон : Чисти косата темелно се додека обезбедување заштитна облога околу исправи косата.По shampooing, вашата коса ќе биде здодевна, посилни и потрајни за кршење.Тоа ќе зрачи прекрасен сјај и да биде мека и пријатна на допир.Интензивна Поправка на Косата Маска : Оваа длабока климатизација маска ја прави косата толку мека и еластична.Тоа е збогатен со panthenol, која го подобрува ефектите на keratin.Се зголемува на косата е трајност до кршење, топлина и хемиски штети.Натриум Хлорид Слободни : Стручно формулиран за да ги задоволат сите потреби на оштетување на косата, овој шампон и маска се совршени за коса што била подложена на сите видови на зацврстување третмани, кои се познати да предизвика оштетување на косата вратило.Направи Секој Ден Голема Коса Ден : Природна Формула лансиран во 1987 година згрижување на верувањето дека секоја жена заслужува убава коса, која ќе им даде на неа непобитен доверба, пренесе нејзината волшебна шарм, и да биде траен средства како таа conquers нејзините цели.Нашите ексклузивни производи се комбинираат чистотата на природата состојки со богатството на мириси и текстури за да се создаде најмногу ефикасна за нега на коса резултатите.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

* Водоотпорен,заштита на вашиот клиент сува и чиста крпа Дизајниран за перење и миење на косата во испра�

Лек & Сјај за Коса Серум Примерок Предности : Мед, Екстракти, кои дејствуваат како дополнителна заштита з

НАСОЧУВААТ, УГОСТИТЕЛСТВО Тера Чисто Зелен Чај Негување Шампон, идеално осмислена и пакувани за употре�

Одговара на повеќето салон шампон чаши и backwash единици.Црево Должина : Околу 120cm / 47.24 инчен, G1 / 2 Женски Кон

Moisturizes како тоа чисти грбот на било остатоци, определува и се негува на вашата мачка грб како што треба.Arg

Ова е одличен избор за вас.Најдобри Резултати.Безбедно, Ориентирани Кон Резултати.Клиентот Избор.Ајурв�

ПРИРОДЕН ШАМПОН ЗА КУЧИЊА И ДОЛГА КОСА МАЧКИ : Направен со камилица и глицерин.ПРОТИВАЛЕРГИСКИ ШАМПОН З�

L'Oreal Париз Ever Pure FrizzПркоси Шампон за влажност и frizz контрола длабоко услови frizz склони на косата.Сулфат Сл

Органски Мажите Шампон.Оваа Органски Мала Серија шампон е формализиран специјално за еден човек е коса�

Овој нежен шампон чисти без одземање на косата на нејзините природни масла.Содржи Свила Пептиди кои се �

Шампон што длабоко ја чисти косата и скалпот за повеќе жива коса.Бамбус Јаглен помага да се отстрани неч

Богато indulgent антипрвут шампон за сува, оштетена или frizzy коса, Остава косата до 100% првут слободен; Нежна д�

НЕГУВАЊЕ на ШАМПОН СО МАСЛО од АВОКАДО : Нашата чувствителна кожа шампон збогатен со овес и масло од аво�

Мирис : Не Ме заборавај & Цитрус (Пролет Заборавајте Мене Nots и лето цитрус се спојуваат во еден богат женс

Добредојдовте на нашиот магазин ние ажурирање на вести производи листата секојдневно,ве молиме да ги з�

KERNOXN Патентирана Технологија + Мртви Морски Минерали.За Нормално Сува Коса Сулфат Слободни 250 ml Шампон.С�

Хидратантен ванила грав навивам поправка шампон.МАЗНА и ПОПРАВКА КАДРАВА КОСА : Ова 13течност унца шише �

Нашите Plumping Мазнење Шампон е третман шампон со зајакнување и антистрес ефект дека поправки влакната и pl

Dove Nutritive Решенија Шампон, Секојдневно Влага 25.4 оз.Навлажнувачки шампон дека ја храни да се направи косат

ЕЛИМИНИРА МИРИС НА КОНТАКТ : Дишете лесно. Purodora Лабораторија производи работа!Тие никогаш не маска неса�

ИСТОК АЏИЈАТА "Не Сува" Шампон е вашата најдобра залог за избегнување на прекумерно миење во туш, што ќе

Формулиран со Витамин Б5 и природни климатизери да им помогне на detangle, отстранете статични, додадете сја

Please wait...