0
clear
  • Morse Сечење Алатки 10055 - Коси месо тело Вежба Бит - 55/64 во ХСС, 6-1/8 во Flute, 118° Точка, 10-3/4 во OAL
  • -20%
  • -20%
Morse Сечење Алатки 10055 - Коси месо тело Вежба Бит - 55/64 во ХСС, 6-1/8 во Flute, 118° Точка, 10-3/4 во OAL

Morse Сечење Алатки 10055 - Коси месо тело Вежба Бит - 55/64 во ХСС, 6-1/8 во Flute, 118° Точка, 10-3/4 во

DEN 7874.16

Износ
Това е достапна

материјал : High Speed Челик.вежба малку големина : 55/64 во.заврши/слој : Црна Оксид.flute должина : 6-1/8 во.точка на аголот : 118. Спецификации : материјал : Висока Брзина Steeldrill малку големина : 55/64 во заврши/слој : Црна Oxideflute должина : 6-1/8 во точка агол : 118 коси месо тело големина : 3 MT вкупна должина : 10-3/4 incoolant испорака : Надворешни серија : 1302.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

МАТЕРИЈАЛ : Овие хексадецимален шрафцигер делови се направени од S2 од легиран челик, што е честа материј

Вкупна Должина : 150mm / 6"; месо тело со Дијаметар : 12.1 mm.Име на производ : Пресврт Вежба Малку; Пакет Содржин

Сребро & Deming Вежби.Големина : 1 / 2 Децимална Equiv : 0.5000 OAL : 6 Прибл.Пресврт Должина : 3 Оваа вежба е предвиден

Вкупна Должина : 21 / 2 Вежба Малку Големина : 0.2010 (#7).Големина : 0.2010 (#7).Дупчење Должина : 11 / 8 Број на Флејта : 2

Вежба голем дијаметар дупки во ниска до средна затегнувачка цврстина материјали (ниска до средна метал

Вози Месо Тело : 1 / 4 Инчи Хексадецимален Моќ Малку Месо Тело.Вежба Големина : 11 / 64 Инчен ХСС Пресврт Вежба

Само прават најдобро производи, треба вашата поддршка.Убава пакување, одлучи вашето расположение да се

Вграден бајпас уред ги штити хидрауличниот систем од над транспорт штета, НИ патент број : 5,946,912.Омега 2220

Highspeed челик алатки се добри за повеќето општа намена апликации, нуди комбинација на цврстина и жилавост

Име на производ : Коси ударна дупка Пресврт Вежба Малку;Материјал : ХСС;Сечење Дијаметар : 16mm / 0.6".ударна

1892 8 Парче сет 9 / 161" x 16 Поставете опсег : 9 / 16инчен 1инчен.CleЛинија е познат име на корисниците на квалитет

Дизајниран за место дупчење.Достапни во 90°, 120°, и 140° вклучени агли.Можат да се користат за contersinking и chamferi

Користете го за дома, канцеларија и индустрија електрични MODBRTU протокол,03 Читање,06 Write Функционална Стр

Број На Модел : Коси Вежба Малку.Употреба : Метал Дупчење,должина : ММ Бренд име : Буммун,Вид : Пресврт Вежб

Кобалт коси месо тело вежби се направи отпорни на топлина кобалт.Конструиран со тешкидолжност изградба

Highspeed челик алатки се добри за повеќето општа намена апликации, нуди комбинација на цврстина и жилавост

За користење со притиска до 50 тони 1 / 2", 1" и 2" удари.Две 14" x 3" x 1" челик притиснете плочи.Овој комплет доаѓа

Вежба Малку Групирање : Вежба Малку.Предмет : Забележување На Т.н " Вежба Малку.Вежба Малку Димензија Тип

Вежба Малку Групирање : Вежба Малку.Предмет : Забележување На Т.н " Вежба Малку.Вежба Малку Димензија Тип

Краток Сет Counterbores Коси Месо Тело.Коси месо тело Дијаметар : 9 / 16 OAL : 4 5 / 16 # на Флејта : 3 Дупка Кол : 3 / 16 О

Please wait...