0
clear
  • Диносаурус Тема Марк 3D Светилка Игра LED Ноќ Светлина 7 Бои Далечински Управувач Промена на Допир Расположение Светилка Дома Декор AW-1704
  • -20%
  • -20%
Диносаурус Тема Марк 3D Светилка Игра LED Ноќ Светлина 7 Бои Далечински Управувач Промена на Допир Расположение Светилка Дома Декор AW-1704

Диносаурус Тема Марк 3D Светилка Игра LED Ноќ Светлина 7 Бои Далечински Управувач Промена на Допир Расположение

DEN 636.72

Износ
Това е достапна

【3d Ноќта светла подарок】Високо квалитетни LED извор на светлина, ниска потрошувачка на енергија, долг работа животниот век, појавување со акрил светлина водич плоча, да ви донесе мека но светла доволно осветлување ефект, без блескави и висока температура постои, се безбедни за употреба. 【3d Ноќта светла подарок】Моќ на потрошувачите : 0.012 kw.h/24 часа. *LED Живот : до 50.000 часа. *3 D Илузија Плоча Само 4mm дебели. *USB кабел должина : 0.8 М *Производ Тежина : 300g. 【3d Ноќта светла подарок】База Материјал : ABS Пластика.Светлината Водич Плоча Материјал : Акрил.Процесот На : Ласерско Гравирање.Моќта на Владата : USB/Батерија (Батерија, не се вклучени). 【3d Ноќта светла подарок】Ноќ светла за деца, девојки, момчиња, бебе, жени.Широко се користи во различни средина, како декоративни светилки за дома, спална соба, детска соба, дневна соба, бар, продавница, Кафуле, ресторан, забава, клуб и насекаде каде што сакате.Или како подарок идеи или gadgets, за деца, девојки, момчиња, бебе, жени,божиќ роденден. 【3d Ноќта светла подарок】ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ на ум : ●ве Молиме да го отстраните површината заштитна фолија пред да го користите. ●За да се избегне оставање отпечаток на акрилик панел површина, ве молам само да се држат одбор на работ наместо на предната страна.Моќност : 3w Weight : 0.28 kg Product е Volage : 5 VBase Големина : Околу 90*90*42mm Product големина : Околу 21*15*6cm (Differrent Тип Со Differrent Големина)Пакет се Вклучени : 1x Акрилик plate1x USB Line1x Base1x англиски јазик Прирачник.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

5 во D x 2 H (76 MM x 112 MM x 47 MM).Покрај тоа, за разлика од другите ноќ светла со батерии кои можат да станат dimmer, би�

НАПОН : AC 110 V220 V / 50 HZ;Тековните : AC0.02 A;Моќност : 0.5 W АВТОМАТСКО ОСВЕТЛУВАЊЕ : Автоматски се пали само кога а�

НАПОН : AC 110 V220 V / 50 HZ;Тековните : AC0.02 A;Моќност : 0.5 W АВТОМАТСКО ОСВЕТЛУВАЊЕ : Автоматски се пали само кога а�

Бојата на објектот ќе преовладува ✔[Елегантна Декорација] : Различни од другите ноќ светла, овој плошта�

Светилка тело е направен од железо материјал, и е внимателно стокмено со притискање, мелење, полирање и �

Ние знаеме дека кога ќе падне во љубов со персоналните производ, што би сакал да добие што е можно поскор

Светлината Појавување Ефект : На светла кои се користат во секојдневниот живот, се премногу силни и блес

【3d Ноќта светла подарок】Високо квалитетни LED извор на светлина, ниска потрошувачка на енергија, долг р�

НАПОН : AC 110 V220 V / 50 HZ;Тековните : AC0.02 A;Моќност : 0.5 W АВТОМАТСКО ОСВЕТЛУВАЊЕ : Автоматски се пали само кога а�

НАПОН : AC 110 V220 V / 50 HZ;Тековните : AC0.02 A;Моќност : 0.5 W АВТОМАТСКО ОСВЕТЛУВАЊЕ : Автоматски се пали само кога а�

Моќност : 0.Користете energysaving longlife извор на светлина на ЛЕР,повеќе than10000 часа на непрекината работа.Напон :

Сето ова без вклучување на главните светла.Преносни : Компактна големина дизајн и напојува од батерија �

Бебе Ноќ Светлината : ѕвезда проектор ноќ lightproject целиот боја на ѕидовите и таванот на децата соба.Овој в�

НАПОН : AC 110 V220 V / 50 HZ;Тековните : AC0.02 A;Моќност : 0.5 W АВТОМАТСКО ОСВЕТЛУВАЊЕ : Автоматски се пали само кога а�

96 во)×5cm(1.Не користите со продолжени кабли.5 WProduct Карактеристики : 1.За возрасни употреба.Додека надвор�

3 D Визуелизација Уникатен Светлосни Ефекти Неверојатни 3 D Оптичка Илузија Кошарка Табела Светилка.Нап�

✔автоматско switch Our led ноќ светлата се опремени со амбиентниот светлосни сензори, така да не треба да го п

НАПОН : AC 110 V220 V / 50 HZ;Тековните : AC0.02 A;Моќност : 0.5 W АВТОМАТСКО ОСВЕТЛУВАЊЕ : Автоматски се пали само кога а�

❤️ Дизајн — Креативни Рамадан замокот / фенер модел со дрвена основа, уникатен светлосни ефекти се соз�

Претпазливост : 1 пакет.2 W,реално ниска енергија.Упатство за употреба : Вклучен во,мали ноќ светлина свет�

НАПОН : AC 110 V220 V / 50 HZ;Тековните : AC0.02 A;Моќност : 0.5 W АВТОМАТСКО ОСВЕТЛУВАЊЕ : Автоматски се пали само кога а�

LED светилки за да имате кола да конвертирате AC (наизменични тековен) да DC (еднонасочна струја), кои Led диод

[Еднорог Подароци за 3 4 5 6 7 8 Девојчиња и Момчиња] Симпатична еднорог силикони дизајн е вашиот најдобар и�

Материјал : изработена од Винил, без мирис, без остри рабови, безбедно да се користи, на мека светлината е

Совршен Дизајн : Преземање на силиконски како материјал, squeezable бебе ноќ светлина дава пријатно мека на д

НАПОН : AC 110 V220 V / 50 HZ;Тековните : AC0.02 A;Моќност : 0.5 W АВТОМАТСКО ОСВЕТЛУВАЊЕ : Автоматски се пали само кога а�

НАПОН : AC 110 V220 V / 50 HZ;Тековните : AC0.02 A;Моќност : 0.5 W АВТОМАТСКО ОСВЕТЛУВАЊЕ : Автоматски се пали само кога а�

НАПОН : AC 110 V220 V / 50 HZ;Тековните : AC0.02 A;Моќност : 0.5 W АВТОМАТСКО ОСВЕТЛУВАЊЕ : Автоматски се пали само кога а�

Електрична Струја : AC 0.Кога го користите овој производ,ве молиме да се држат подалеку од креветот листов

Please wait...