0
clear
  • gduukk Бања Столици Бања Столици Круг Бања Туш Столче | Прилагодлива Висина Туш/Бања Седиштето Клупата Компатибилен со Стари лица со посебни потреби или Бремени Жени |
  • -20%
  • -20%
gduukk Бања Столици Бања Столици Круг Бања Туш Столче | Прилагодлива Висина Туш/Бања Седиштето Клупата Компатибилен со Стари лица со посебни потреби или Бремени Жени |

gduukk Бања Столици Бања Столици Круг Бања Туш Столче | Прилагодлива Висина Туш/Бања Седиштето Клупата Компатибилен

DEN 1996.80

Износ
Това е достапна

Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања, ние ќе се потрудиме да ви овозможи со најдобра услуга. ★ Според ергономски дизајнирани седишта, луѓе седат и поудобно.Со гумени нога подлога, повеќе стабилна и безбедна;. ★Седиште висина прилагодливи, погоден Компатибилен со различни групи на луѓе.Столче површината материјал : PE, со , стабилна, еколошки предности. ➤Име на производ : Туш Столче➤Карактеристики : Погоден Компатибилен со постари лица бремени жени или луѓе со лоши нозете и нозете, професионални бања стол, да ви даде доверба, цена-ефикасен, вчита до 158 KG➤Превозот листа : 1 * Туш Столче➤Забелешка : ●за време на Испорака 10-20 дена●Врати опсег од 30 дена➤Добредојдовте на нашата продавница!Постојат многу стилови во нашата продавница, можете да внесете продавница пребарувате➤Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас со email Cleaning метод : Влажна крпа чистење, сува naturally Tips : 1.Нашата компанија ќе ја испорача стоката до вас, како е можно поскоро, логистика брзина е побрз од веб-сајт.Добредојдовте на нашата продавница!Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате!Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања, ние ќе се потрудиме да ви овозможи со најдобра услуга.★Големина : 32cm*33cm*41-59cm.Се надевам дека ќе имаат пријатен шопинг experience2.Нашата компанија ќе ја испорача стоката до вас, како е можно поскоро, логистика брзина е побрз од веб-сајт. ★Главната рамка материјал е подебел алуминиум, безбедност оптоварување до 158kg, да ви даде доволно поддршка сила.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Со бројни масажа дупки : зглоб поддршка перница, совршено се вклопува да рачниот зглоб и дланката.Skidproof с

Цена по 1 Парчиња Уметности и Занаети Складирање Јасно Монистра се Справи со Кутија Организаторите Мали

може да се даде за Велигден Роденден на Божиќ, Нова Година Мајка / Татко Дена и други празници.Пакувањето

Име на производ : TNC Машки N Тип Машки Конектор;Тип : TNC Машки N Тип Машки.Материјал : Метал;Боја : Сребро На Ѕ

Смело се прикаже инструкциите и предупредувањата со притисок чувствителни етикети.Табела врвот точење

Длабоко ритам геометрија за високи брзини и поддршка на двете радијална и axial товари.Хром челик за трајн

Пакет се Вклучени : 1pc Проектор Факел+3pcs Картички (8 модели за секоја) (Копчето Батерии Вклучени).Тоа може

【Димензија】 надворешен Дијаметар : 245 mm / 9.56"; Надворешниот Балон со Дијаметар : 220 mm / 8.58"; Внатрешните Бал

Производителот гаранција може да не се применува.Мајстор 3 Technic Конкретни Вежба Малку 3 големини.СДС+ Опа

Природни обоени клип се справува со снопови до 3 / 8" (10 mm) дијаметар.Лесни пластична конструкција обезбед

【Димензија】 Надворешниот Дијаметар : 195mm / 7.61" ; Внатрешен Дијаметар : 38.5 mm / 1.5"; Длабочина : 35mm / 1.37"; Мате

Не и да ги вашите деца зафатен со часови.Мала тежина и лесен за носење, совршен за патување, образование,

Име на производ : UHFК да SMAJ Кабел;Приклучок Тип на : Женски за Машки.Машки Навој Дијаметар : 15.8 mm;Женски Нав

Заврши собрание Замена на Делови.Замени скршен, оштетената, испукана, неупотребливи еден.Овој оглас е з

Налепница големина е 4 X 1,5 Инчи Розова Боја.Винил на прилично добар квалитет, само лепило, водоотпорен.Т

Има бар сапун, сунѓерот, перење подлога или одводнување затка.Отворен дизајн им овозможува на водата да

Димензии : Напон : AC 90240 V; Тековните : 4А ; Отпорни на Топлина : 200 Степен.Примена : Овој адаптер може да се пр

ЛЕСНО ДА се НОСАТ : Прилагодлив брзо ослободување neoprene нога рака.ПРЕДНОСТИ : се Изгради нога сила, зголем

Светилка сопственикот е тесно поврзан и цврсто се должи на високо квалитетни материјали.Тоа е долгороч

Центрирање совет спречува лизгање за полесно место дупчење.Заострените Рамената намали триењето и зго

Налепница големина е 2 X ,8 Инчи Црна Боја.Ако купувате 1 производ во 2 инчи ќе добиете вкупно 3 decals (идентич

Доаѓа со Сертификат за Автентичност и Џејмс Spence Автентикација.Категорија; Autographed MLB Уметност.Joe Di Maggio Пот

Совршен Скалило Слајд Песна : Со помош на оваа песна, можете да одите каде сакате, многу погодна за Библи

Please wait...