0
clear
  • Стоматолошки TYPODONT Заби 1:1 Стандардниот Модел со Отстранлив Заби Симулација Образ M7008 (M7008 + Симулација Образ)
  • -20%
  • -20%
Стоматолошки TYPODONT Заби 1:1 Стандардниот Модел со Отстранлив Заби Симулација Образ M7008 (M7008 + Симулација Образ)

Стоматолошки TYPODONT Заби 1:1 Стандардниот Модел со Отстранлив Заби Симулација Образ M7008 (M7008 + Симулација

DEN 1103.76

Износ
Това е достапна

Модел : M7008 + Симулација Образ (28/Еез На Забите).Студија Учат Пракса Стандардниот Модел.Одвоен горна и долна вилица.Мека гума гингива со отстранлив заби.За стоматолог проучување и истражување.Имплант за Обука Модел за практикување на студентите во Стоматолошката Училишта и Колеџи.Модел : M7008 + Симулација Образ (28/Еез Заби) Студија Учат Пракса Стандардниот Модел Одвоен горна и долна вилица.Мека гума гингива со отстранлив заби.За стоматолог проучување и истражување.Имплант за Обука Модел за практикување на студентите во Стоматолошката Училишта и Колеџи.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Доаѓа со Сертификат за Автентичност и Џејмс Spence Автентикација.Категорија; Autographed MLB Уметност.Joe Di Maggio Пот

Тоа се користи за да се одржи прелив за салата или сос, и да се притисне на сос кога го користите.Use in home ку

Цена по 1 Парчиња Уметности и Занаети Складирање Јасно Монистра се Справи со Кутија Организаторите Мали

Светилка сопственикот е тесно поврзан и цврсто се должи на високо квалитетни материјали.Тоа е долгороч�

Оваа формула не само да се исчисти по домашни миленици, тоа ви помага да ги зачувате, премногу!BISSELL со гор

Со бројни масажа дупки : зглоб поддршка перница, совршено се вклопува да рачниот зглоб и дланката.Skidproof с

ЛЕСНО ДА се НОСАТ : Прилагодлив брзо ослободување neoprene нога рака.ПРЕДНОСТИ : се Изгради нога сила, зголем

Одговара Moldes : 2005 2006 2007 2008 2009 Ford Mustang 05 06 07 08 09 Ford Mustang Задните Висока Планината Запре 3 Трети Кочница Светли

Димензии : Напон : AC 90240 V; Тековните : 4А ; Отпорни на Топлина : 200 Степен.Примена : Овој адаптер може да се пр�

【Пакување】:Нашите дигитални DIY сликарство платно комплетот содржи се што е потребно за да се заврши о�

Совршен Скалило Слајд Песна : Со помош на оваа песна, можете да одите каде сакате, многу погодна за Библи�

Налепница големина е 2 X ,8 Инчи Црна Боја.Ако купувате 1 производ во 2 инчи ќе добиете вкупно 3 decals (идентич

Материјал : Хром Челик.Возен лежишта употреба возен елементи за одржување на поделба помеѓу подвижни де

Не и да ги вашите деца зафатен со часови.Мала тежина и лесен за носење, совршен за патување, образование,

GYMENIST AB ТРКАЛА : Ова е Одличен Сет на AB ТРКАЛА AB РОЛЕРИ Да се Изгради вашите СТОМАЧНИ И да Добиете Убав ШЕС�

Економски и Практична настава : 4 парче сет, за помалку од 8 по парче(1012 Инчен);.Пакет се Вклучени : Овој пак

Материјал : мека и дише Мрежа, Најлон, тоа го направи темперамент и поводник исклучително удобно и за вас

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.IP65 Водоотпорен : произ�

Безбедност на Квалитет : Светло светилка кабелот кабел направени од оганотпорни материјали, безбедно е�

Келнерка 11oz или 15oz Кафе Кригла за Да се покаже дека лице како посебен тој / таа е, да се добие за него / неа

Железона дизајни.За ткаенина, сликарство, везови, и повеќе.Вез инструкции и боја водич е овозможен за да

Please wait...