0
clear
  • Крстот Бод Колекции за Возрасни Почетници Печат Шума Реката Ложа 16X20 инчен 11CT Смета Крстот Бод Везови Колекции за Дневна Соба и Спалната соба Уметност Декорација С?
  • -20%
  • -20%
Крстот Бод Колекции за Возрасни Почетници Печат Шума Реката Ложа 16X20 инчен 11CT Смета Крстот Бод Везови Колекции за Дневна Соба и Спалната соба Уметност Декорација С?

Крстот Бод Колекции за Возрасни Почетници Печат Шума Реката Ложа 16X20 инчен 11CT Смета Крстот Бод Везови Колекции

DEN 283.20

Износ
Това е достапна

【11 CT печатени ткаенини големина】 40 x 50 CM / 16 x 20 инчи (без рамка). Пред embroidering, ве молиме осигурете се дека твоите раце се чисти.Ако ова е вашиот прв пат го правиме ова, ве молиме да бидете трпеливи.Не заборавајте да суво чистење или стискаш тешко 3.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

18count aida крпа.вез конец и игла.cording.целосна мапираа инструкции 3" X 3 завршена.Тоа го прави она што го вели г

14count смета крстот бод колекции, .заврши големина is36x36cm.Египетски памук конец, игли,aida ткаенина листи се в

【Поддршка на клиентите прилагодување】 Можете да ја испратите сликата до нас преку емаил.Ако не сте зад

22cm×36cm или 8.58"×14.04".Лесензаследење на инструкциите.Вез конец, везови крпа, игла и англиски јазик настават

смета крстот бод.дизајниран од страна на Шерил Ruehle.се вклопува во 4 инчи со 5 инчен рамка без мат.се произ

1986 Заврши Големина : 12" x 17".Го носи во облека како стои во пирамида формирање држење лента.Комплет вклучу

Овој комплет содржи : памук везови тема, злато и сребро металик теми, 18 брои слонова коска Aida, игла и лесн

Круг Дијамант Целосна Вежба Сите пенливи дијаманти колекции никогаш нема да избледи и сјајна, целата с

【ЕКОЛОШКИ ВОДА РАСТВОРЛИВ ПЕЧАТЕЊЕ во БОЈА, ЛЕСНО ДА се МИЈАТ】 шарени украси и мрежа линии печатени на

Ако не е, ве молиме контактирајте со нас во секое време ✜ Без физички фото рамки.Обрасци се 100% точни preprint

Бајка Смета Крстот бод за Полнење.SODAstitch ТАКАK5 W 497count × H 111count.Комплет SODAstitch е оригинален дизајн(Произвед

Украс Рамка.Самолепило за Монтажа на Одборот 18 Брои Ткаенина.DMC Конец, Игла, лесно да се следат инструкци

Комплет вклучува сите Мил Хил Стаклени Монистра, Мил Хил Богатства, Мил Хил Насликани Перфорирана Харти

Теа Gouverneur Смета Крстот Бод за Полнење на Aida ткаенина 16 брои.Заврши големина : 45см x 110cm (17.Ние нудиме над 300

Вез Обрачот не се вклучени.Големина на 16 смета AIDA : 23.81 x 23.81 cm 9.37 x 9.37 инчи 150 x 150 бода.Вклучува : Поставување

18count aida крпа.вез и tassel теми,.игла, упатства, кабелот.ножици не се вклучени.целосна мапираа инструкции со д

Крстот бод модел комплет доаѓа со presorted конец, 14 смета морнарица Aida, игли, и чекорпочекор инструкции.Завр

15 смета Aida Бенд ткаенина.Игла & DMC конец.Поддршка се Чувствува и Tassel.Мапираа црнобела шема & инструкции.На

Оваа шармантна комплет вклучува сите материјали кои се потребни за да се заврши на stitched парче : Мил Хил С

Vervaco создава прекрасен дизајн во класични и современи стилови идеални за почетници и на експерти слично

Пеперутка Изобилство крстот бод комплет вклучува presorted памук конец, измешани со вжарено, 14 смета печате

103cm×148 или 40.17"×57.72".Лесензаследење на инструкциите.Вез конец, везови крпа, игла и англиски јазик настават

Вез Поставите ❤ Везови Материјали Популарни Модели : Секој Везови Платно Е Отпечатен Образец Да Ги Задо

Зимски Кардинали крстот бод комплет вклучува presorted памук крстот бод конец, 16 смета dove сива Aida, игла, и лес

Ако имате било какви барања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку епошта!.Секој

Оваа шарени Деби Mumm дизајниран комплет вклучува сите Мил Хил Стаклени Монистра, Wichelt Permin 16 Смета Црно Чо

Зошто да изберете YUZENGSMao печат крстот бод за полнење?Во споредба со традиционален вез крстот бод, YUZENGSMao11

* Завршена сликарство Погоден за Рака DIY занает, дом, канцеларија, трпезарија, ѕид hangings украси...

Индискиот Паун смета крстот бод комплет вклучува presorted памук конец, 14 смета беж Aida, игла, и инструкции.За

Please wait...