0
clear
  • J. W. Winco DIN 172 Прес-Одговара Вежба Bushings, Челик, w/Прирабница, 1/2 Кол, 5/8L, 0.31 Дупка Кол. (Пакување од 5)
  • -20%
  • -20%
J. W. Winco DIN 172 Прес-Одговара Вежба Bushings, Челик, w/Прирабница, 1/2 Кол, 5/8L, 0.31 Дупка Кол. (Пакување од 5)

J. W. Winco DIN 172 Прес-Одговара Вежба Bushings, Челик, w/Прирабница, 1/2 Кол, 5/8L, 0.31 Дупка Кол. (Пакување

DEN 2400.00

Износ
Това е достапна

БРЕНД : J. W. Winco.СОЗДАДЕН ДУПКА СО ДИЈАМЕТАР : 0.31".ЧЕРУПКА ДОЛЖИНА : 5/8".ПРИРАБНИЦА ДОЛЖИНА : 1/8".ЧЕРУПКА ДИЈАМЕТАР : 1/2".DIN 172 сребро мат прес-одговара вежба bushings се карактеризира со тесни димензионални и positional tolerances во врска со појачани и прецизност машински површината.Како резултат на тоа, тие се погодни за исклучително универзално се користи во многу апликации.Спецификации : БРЕНД : J. W. Winco BORE ДУПКА со ДИЈАМЕТАР : 0.31"ЧЕРУПКА ДОЛЖИНА : 5/8"ПРИРАБНИЦА ДОЛЖИНА : 1/8"ЧЕРУПКА ДИЈАМЕТАР : 1/2"ПРИРАБНИЦА ДИЈАМЕТАР : 9/16"ТИП : Прес-Одговара Вежба Bushing MATERIAL : Челик.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

1014Q3.11 / 4 Q3 Сплит Коси Черупка 11 / 4"се Роди 1014Q3.11 / 4 Ametric Дел Број 997774 SKU Бр.Q3 Тип Сплит Коси Черупка 11 / 4 Инчен

черупка тип : Flanged.черупка материјал : PTFE.внатре дијаметар : 10 mm.вкупниот надворешен дијаметар : 12 mm.черупк

10143030.23 / 8 3030 Коси Черупка 23 / 8" Создаден 10143030.23 / 8 Ametric Дел Број 623507 SKU Бр 3030 Коси Черупка 23 / 8 Инчен Понесе 5 /

10142012.9 / 16 2012 Коси Черупка 9 / 16" Создаден 10142012.9 / 16 Ametric Дел Број 976262 SKU Бр 2012 Коси Черупка 9 / 16 Инчен Понесе 7 /

1014Q3.2 Q3 Сплит Коси Черупка 2" го Понесе 1014Q3.2 Ametric Дел Број 275347 SKU Бр.Q3 Тип Сплит Коси Черупка 2 Инчен Понесе 5

1014Q3.19 / 16 Q3 Сплит Коси Черупка 19 / 16"Создаден 1014Q3.19 / 16 Ametric Дел Број 580629 SKU Бр.Q3 Тип Сплит Коси Черупка 19 / 16 Ин

10145050.100 5050 Коси Черупка 100 mm Понесе 10145050.100 Ametric Дел Број 917696 SKU Бр 5050 Коси Черупка 100 mm Понесе 7 / 8x21 / 4 Setscrew Те

Метрички Черупка 25 MM НА X 20 MM ID X 40 MM Долга 1 Компјутер БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ.Опис Челик Bushings 1 Компјутер 25 MM НА

10143020.26 3020 Коси Черупка 26 mm Понесе 10143020.26 Ametric Дел Број 613354 SKU Бр 3020 Коси Черупка 26 mm Понесе 5 / 8x11 / 4 Setscrew Теми

1014P3.11 / 2 P3 Сплит Коси Черупка 11 / 2"се Роди 1014P3.11 / 2 Ametric Дел Број 250382 SKU Бр.P3 Тип Сплит Коси Черупка 11 / 2 Инчен

10142525.25 / 16 BSW 2525 BSW Коси Черупка Од 2 до 5 / 16" го Понесе 1 / 2 X12 BSW Теми 10142525.25 / 16 BSW Ametric Дел Број 582808 SKU Бр 2525 BSW Ко�

Предмет : Челик Вратило.Вратило Кол : 1".Кол.Толеранција Мин : 0.9997".Кол.Толеранција Max : 0.9992".Монтажа На Крај�

10141008.19 1008 Коси Черупка 19 мм Понесе 10141008.19 Ametric Дел Број 322946 SKU Бр 1008 Коси Черупка 19 мм Понесе 1 / 4x1 / 2 Setscrew Те�

Метрички Черупка 16 MM НА X 12 MM ID X 20 MM Долга 1 Компјутер БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ.Опис Челик Bushings 1 Компјутер за 16 MM

Вратило Кол : 2".Кол.Толеранција Мин : 1.999 Кол.Толеранција Max : 2 Монтажа Дупка од Окно Крај : 1".Монтажа Дупка

Please wait...