0
clear
  • Пилот BeGreen Прецизни V5 Тркалање На Топката Пен
  • -20%
  • -20%
Пилот BeGreen Прецизни V5 Тркалање На Топката Пен

Пилот BeGreen Прецизни V5 Тркалање На Топката Пен

DEN 244.80

Износ
Това е достапна

Уникатен течност-мастило формула тече рамномерно за непречено пишување искуство.Патентирана Прецизност Точка Технологија обезбедува дополнителна парична казна пишување совет за чисти линии.Refillable за континуирана употреба.Метал џеб клип.Направени од рециклирани материјали на оваа roller ball пенкало е еколошки.Уникатен течно мастило формула одржува во согласност со пишување потези.Транспарентен контрола ви овозможува да видите колку мастило е лево.Посебно Мастило Тип : Течни Пенкало, Стил : се Држиме Мастило Боја(s) : Сино Пенкало Тип : Roller Ball.Единица Мерка : Десетина.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Пенкалото е компатибилен со повеќето паметни телефони и таблети, вклучувајќи i Phone, Android, Галакси, i Pad, Kindle

Голема Порибување Stuffers и Партија Услуги.Официјално Лиценцирани МАК Производ.Детроит Лавови.Полна боја

Пакетот Вклучува : 50 x четка Пенкала 2 x water Pens.РИЗИК КУПУВАЊЕ & СИГУРЕН ПОДДРШКА Купи со доверба!Вашиот ге

Официјално лиценцирани од страна на Baylor Универзитетот, само на М La Hart.Направени од .925 sterling silver со платин�

Официјално лиценцирани од страна на Auburn University, само на М La Hart.Направени од .925 sterling silver со платинапозлате�

Официјално Лиценцирани Колегиум Лого.силна snap затворач дека сигурно има две челик клучните прстени на �

Официјално Лиценцирани Колегиум Лого.силна snap затворач дека сигурно има две челик клучните прстени на �

[Интересни и Креативни] : Вода сликарство ќе се разбуди децата љубопитност.Мајка, татко и деца може да ги

Големина на : (L)19cm;resonable големина.Дизајн : Убава цртан филм пердув дизајн направи повеќе смешни отколку д�

Одлично за возрасни боење книги, цртање, боење, скицирање, doodling и само за ништо друго ????БРЗО СУШЕЊЕ : Вода

Официјално лиценцирани од страна на Рос Школа за Бизнис, само на М La Hart.Направени од .925 sterling silver со плати�

Safe нетоксични, водоотпорен, fadeproof, некрварење и совршен натпревар со акварел маркер за четка букви и црт�

Широка Примена : Нашата линија двојно pen може да се користи во писмена форма поздрав картичка, doodling, scribblin

Rollerball мастило за доследно мастило проток и помалку скокнеш 5.5 должина го прави овој совршена големина п�

Боја жив, инфилтрација боја, шалче, се меша ефект е добро.Идеален за боење книги, карта во донесувањето о�

Направен од рециклира материјали и без мирис Одразуваат различни бои ефекти врз белата карта на харти�

Погоден за пејзаж сликарство, реална слика, акварел сликарство, цвет и птица сликарство, бамбус лисја, р�

одлично за деца боење и возрасни обоеност.5 g голем капацитет мастило, за разлика од други пенкала со сам�

Носатотпорни, притисок чувствителен, флексибилни мека четка совет, совети може да биде разреден со вода

Тип На Производ : Спортинг Стоки.Пакет Димензии : 13" L X 13" W X 7" H Пакет Тежина : 2.0 Фунти.Земја На Потекло : Сад

Притиснитоп Кликнете Акција Пенкало.Црна Гел Мастило.Ласерски Гравирани Лого.Спакуван во Црна Подарок

Rollerball мастило за доследно мастило проток и помалку скокнеш 5.5 должина го прави овој совршена големина п�

Rollerball мастило за доследно мастило проток и помалку скокнеш 5.5 должина го прави овој совршена големина п�

9 ИЗБРАНИ СОВЕТ ГОЛЕМИНИ : Highend микролинија пенкала се неопходност за уметници, писатели, инженери и стру

Please wait...