0
clear
  • JGHPP Децата Соба Светлата Таванот Светилка Едноставност Соба Момчиња Девојчиња Пинк Принцезата Цртан филм LED Светилка Око за Заштита Светлина Тела за Спалната соба/
  • -20%
  • -20%
JGHPP Децата Соба Светлата Таванот Светилка Едноставност Соба Момчиња Девојчиња Пинк Принцезата Цртан филм LED Светилка Око за Заштита Светлина Тела за Спалната соба/

JGHPP Децата Соба Светлата Таванот Светилка Едноставност Соба Момчиња Девојчиња Пинк Принцезата Цртан филм

DEN 931.20

Износ
Това е достапна

Висока температура железо уметност печење лак, со користење на железо уметнички материјали, анти-корозија и анти- ' рѓа третман, здрав и издржлив, лесен за чистење и служба живот до 50000h.Акрилик маска, силна светлина пренос перформанси, меки и удобни светла боја, голема флексибилност, не е лесно да станат кршливи, лесен за чистење.Smart home : три светлина бои : 3000k топла светлина, 4500k ладна светлина, 6000k неутрална светлина, веќе не се грижите за купување на погрешен светлина.Ако имате какви било прашања или проблеми, ве молиме ни e-mail и ние ќе се вратам на вас како е можно поскоро, во рок од 24 часа.LED Флеш Качи на Таванот Светлина е совршен за оние кои сакаат изгледот на вдлабнати осветлување за повеќе прифатлива.Оваа дискретна и модерен парче користи работ осветлена технологија, со кој се предвидува дури и светлина дистрибуција и топлина дисипација, што резултира со подолго LED живот.Навистина модерни од внатре кон надвор, оваа рационализација светлина опција може да се инсталира како ѕид, како и за современите естетски.Со супер-тенок профил, Донесе вашиот простор во модерната ера со оваа современа флеш качи на таванот светлина.LED Осветлување Тела обезбедува непречено миење на светлината од едвај-има силуета.Проширување на помалку од една педа од ѕид или плафон.Наменета за модерни купатила, простор и на отворено надвор, JGHPPfeatures иновативен избор на декоративни осветлување во двете преодни и современи стилови.Производ големина и parameters Size : како shown Color : розова,извор на Светлина : ЛЕР.Простор : 5-15 плоштадот meters Material : ковано железо/acrylic Application : спална соба/на децата соба/студија соба.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Модел : M7008 + Симулација Образ (28 / Еез На Забите).Студија Учат Пракса Стандардниот Модел.Одвоен горна и до

Природни обоени клип се справува со снопови до 3 / 8" (10 mm) дијаметар.Лесни пластична конструкција обезбед

【Димензија】 надворешен Дијаметар : 245 mm / 9.56"; Надворешниот Балон со Дијаметар : 220 mm / 8.58"; Внатрешните Бал

Со бројни масажа дупки : зглоб поддршка перница, совршено се вклопува да рачниот зглоб и дланката.Skidproof с

Безбедност на Квалитет : Светло светилка кабелот кабел направени од оганотпорни материјали, безбедно е

Домашно милениче Безбедно Brilliant Pad е КрзноRESH Милениче Мирис Смена е безбедно за употреба директно на ва

Премиум храна одделение TPR и PP материјал, мека, нетоксични и безбедно.Специјални тесен млазницата за под

Традиционален медиум тежина дополнителните за ивица завеси, перници, фрла и valances.Должина : 2.5".Мека сјај.

Налепница големина е 2 X ,8 Инчи Црна Боја.Ако купувате 1 производ во 2 инчи ќе добиете вкупно 3 decals (идентич

Топла Продажба!!!! ✿Не грижете се 100 проценти на шопинг искуство е на задоволително ниво.Копче затворање

Производителот гаранција може да не се применува.Мајстор 3 Technic Конкретни Вежба Малку 3 големини.СДС+ Опа

Материјал : мека и дише Мрежа, Најлон, тоа го направи темперамент и поводник исклучително удобно и за вас

Заврши собрание Замена на Делови.Замени скршен, оштетената, испукана, неупотребливи еден.Овој оглас е з

Тоа се користи за да се одржи прелив за салата или сос, и да се притисне на сос кога го користите.Use in home ку

Економски и Практична настава : 4 парче сет, за помалку од 8 по парче(1012 Инчен);.Пакет се Вклучени : Овој пак

Не и да ги вашите деца зафатен со часови.Мала тежина и лесен за носење, совршен за патување, образование,

【Функции】Брадата slimmping рака е специјално дизајниран за да ги затегнете кожата, подигнете кожата и прес

Келнерка 11oz или 15oz Кафе Кригла за Да се покаже дека лице како посебен тој / таа е, да се добие за него / неа

земја на потекло : Кина.пакет тежина : 1.0 lbs.Тип на производ : ПИШУВАЊЕ на ИНСТРУМЕНТ.пакет димензии : 2.997 cm L

Please wait...