0
clear
  • ROPALIA 5 Пар Нога Пилинг Маска -Exfoliating Нога Маска за Пилинг за Calluses, Суви Испукани Потпетици и Мртвата Кожа -Нозе Пилинг Маска за Жените и Мажите, се Направи Вашите Нозе ?
  • -20%
  • -20%
ROPALIA 5 Пар Нога Пилинг Маска -Exfoliating Нога Маска за Пилинг за Calluses, Суви Испукани Потпетици и Мртвата Кожа -Нозе Пилинг Маска за Жените и Мажите, се Направи Вашите Нозе ?

ROPALIA 5 Пар Нога Пилинг Маска -Exfoliating Нога Маска за Пилинг за Calluses, Суви Испукани Потпетици и Мртвата

DEN 383.76

Износ
Това е достапна

Ви благодариме за вашето разбирање.На нога маска за callus смена одговара на жените на големината на 14 и на мажите големина 13.Лесен за употреба, можете да читаат книги, види ТВ, или седат, легнете додека да носат чорапи.Нога Пилинг Маска во 3-7days : Нашата exfoliating нога маска е исклучително ефикасен и задоволен од вашата нога нега, exfoliating и пилинг далеку груб и мртвата кожа да добие освежување бебе нозе во рок од неколку дена.Природните екстракти ќе нежно уште безбедно да навлезат во мртвата кожа, испукани кожата, или callus, природно лупено како змија во 3-5 дена и да се заврши во 7-10days.Тоа дефинитивно ќе биде нога exfoliator кои ќе се користат одново и одново!PS : За најдобар пилинг резултат на тоа, ве молиме да се впие нозете во топла вода за 10-20mins пред носи чорапи.Можете да го носат редовно чорапи над нога маски за да се задржи на маска во близина на кожата, и да се помогне со одење.Одличен Подарок за Нега на стопалата : Овие нога exfoliator пилинг маски се совршен нога третман Божиќ подароци за жените и мажите, помагајќи им на вашите семејства, пријатели и најблиски да уживаат во вкупно нога спа искуство дома!.Поправка на оштетените клетки ткиво, ја подобрува физиолошките средина на кожата и ја обновува кожата за здрава и нежна држава.Болка-Слободен Exfoliating Нога Маска за Пилинг за Жени Мажи : Нашата exfoliating нога маска е дизајниран да заврши твоите нозе како booties, кои им овозможуваат на нозе да ги апсорбира суштината во сите правци. Погоден за носене Sock Тип Нога Маска - Нашата нога маска е дизајниран да заврши твоите нозе како чорапи, кој им овозможува на нозе да ги апсорбира суштината во сите правци.Не само безбедно да навлезат во мртвите клетки од кожата да се прекине и да се отстранат надворешните слоеви, но, исто така, придавам влогови на вашите нозе кожата.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

♥ Нога Пилинг Маска : Отстрани тешко calluses и мртвите кожата на вашите стапала.Поправка и омекне разбиена

Точка 1 Состојки добро за навлажнувачки ефектЧајно дрво лист нафта, хијалуронска киселина ефективни за

Поправка Крем Формула : ги Содржи , на пулпа од банана, маслиново масло и други состојки, им помага да нав�

Мртвите кожата слој ќе почнат да лупам исклучување, откривајќи се дебели, светли кожата.Мртвите кожата �

ЕДНО РЕШЕНИЕ : Идеален во Негување на Сува, Груба, Callused Нозе.Ги отстранува далеку груб и мртвите кожата д�

【Бебе Мека Мазни Нозе】нога пилинг маска е за навлажнувачки твоите нозе кожата, мазнење на нога роговид

Бебе кожата Сила на 1 часЗлатната Нога Маска за жените и мажите е мека нога нега што открива мазна и здра�

Косата Овци Пареа Пакет 5ea : Нега на оштетена коса со чести перм, боење и надворешни фактори со губење на �

Со дише дупка дизајн, тоа не е лесно да се чувствуваат заостанато и удобно, дури и по подолга употреба.То�

15 MIN ЕКСПРЕС 4 чекор систем го прави лесен и брз процес кој секој може да го прави од ноктите техника на п�

6 во, висина : 26cm / 10.1 во помал дијаметар : 32cm / 12.Функција : Нога бања Нога бања може да биде целосно мокра, п�

Поправка крем формула : им помага да навлезат во груба и груба епидермисот на нозете, ги смирува и smooths су

【Природни Состојки】Исполнет со природни растителни екстракти и нога оддалечиме од хранливи материи, �

5*11cm рок на траење : три години Производство датум : во блиска иднина Состојки : ѓумбир Количина : 50 пакети

Нога печ може да го подобри енергија, имунитет, нарушувања во спиењето помош, ја ублажуваат болката, ги а

Бебе Нога е ???????????????????????????? ???????????????????????????????????????????? ???????????????????????? ????????????вклучува Оригиналните Нога Екс�

Лесно да работат и да носи, тоа е сигурно добра алатка за нога за нега на кожата.Благи состојки, без да му

Земете подножјето на налепници и филмови во торба и солза ги разлика од мала лента : 2 Агломерација преди

Не се применуваат на оштетените, иритирана или оштетена кожа Миење на нозете со топла вода, а потоа исуш�

★Погоден за носене SOCK ТИП НОГА МАСКА : Нашата нога маска дизајниран да заврши твоите нозе како чорапи, к�

Поправка Крем Формула : ги Содржи , на пулпа од банана, маслиново масло и други состојки, им помага да нав�

Избегнувајте екстремно високи и ниски температури и директна сончева светлина.Ако следниве симптоми с�

Природните Состојки : Нема штетни состојки како paragons, phenoxyethanol, paraben и oxybenzone.Вкупно Нога Нега : Тоа им пома�

【Природни Состојки и Екстракти】 Нашата нога exfoliator пилинг маска е направена со ботанички екстракти, хр

Земете подножјето печ и филм од чантата, а потоа солза од мали strip2 По употреба, се користи секоја нога patch

Please wait...