0
clear
  • Harilla Машина за Шиење за Носење, Универзална Патување Tote Торба за Машина за Шиење и Додатоци - Сива
  • -20%
  • -20%
Harilla Машина за Шиење за Носење, Универзална Патување Tote Торба за Машина за Шиење и Додатоци - Сива

Harilla Машина за Шиење за Носење, Универзална Патување Tote Торба за Машина за Шиење и Додатоци - Сива

DEN 767.76

Износ
Това е достапна

2 дополнителни чување на џебови за чување на додатоци како што се подножјето на возилото, моќта канапи, bobbin случаи, ножици, теми или manual.Тоа може да се користи како една рачна ташна, торба, или се лизга над куфер справи.Направен од Тешки-Должност Полиестер.Тоа има одлична навремено отпор и обликот на задржување.Заштита Машина за Шиење добро, и Подобрување на преносливост на вашата машина за шиење.Во склопот носи Машина за Шиење да се часови по шиење или дури и за време на патувањето, против прашина, нечистотија и влага.Мерки 16.5 x 7 x 12.6 инчи.Главната преграда е доволно голем да се одржи повеќето стандардни големина на машини за шиење.Опис : - 2 дополнителни чување на џебови за чување на додатоци како што се подножјето на возилото, моќта канапи, bobbin случаи, ножици, теми или manual. - Тоа може да се користи како една рачна ташна, торба, или се лизга над куфер справи. - Направен од Тешки-Должност Полиестер.Тоа има одлична навремено отпор и обликот на задржување.Заштита Машина за Шиење добро, и Подобрување на преносливост на вашата машина за шиење. - Мерки 16.5 x 7 x 12.6 инчи.Главната преграда е доволно голем да се одржи повеќето стандардни големина на машини за шиење. - Погодно носи Машина за Шиење да се часови по шиење или дури и за време на патувањето, против прашина, нечистотија и влага.Пакетот Вклучува : 1 Парче Машина за Шиење Носат Bag Note : Боја може да биде малку поинаков поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.Ве молиме оставете малку мерење на отстапување се должи на рачно мерење.

Повеќе информации

Најдобрите понуди во категоријата

Модел : M7008 + Симулација Образ (28 / Еез На Забите).Студија Учат Пракса Стандардниот Модел.Одвоен горна и до

Тоа се користи за да се одржи прелив за салата или сос, и да се притисне на сос кога го користите.Use in home ку

Налепница големина е 2 X ,8 Инчи Црна Боја.Ако купувате 1 производ во 2 инчи ќе добиете вкупно 3 decals (идентич

Има бар сапун, сунѓерот, перење подлога или одводнување затка.Отворен дизајн им овозможува на водата да

GYMENIST AB ТРКАЛА : Ова е Одличен Сет на AB ТРКАЛА AB РОЛЕРИ Да се Изгради вашите СТОМАЧНИ И да Добиете Убав ШЕС

Одговара Moldes : 2005 2006 2007 2008 2009 Ford Mustang 05 06 07 08 09 Ford Mustang Задните Висока Планината Запре 3 Трети Кочница Светли

Традиционален медиум тежина дополнителните за ивица завеси, перници, фрла и valances.Должина : 2.5".Мека сјај.

Димензии : Напон : AC 90240 V; Тековните : 4А ; Отпорни на Топлина : 200 Степен.Примена : Овој адаптер може да се пр

Смело се прикаже инструкциите и предупредувањата со притисок чувствителни етикети.Табела врвот точење

Заврши собрание Замена на Делови.Замени скршен, оштетената, испукана, неупотребливи еден.Овој оглас е з

Домашно милениче Безбедно Brilliant Pad е КрзноRESH Милениче Мирис Смена е безбедно за употреба директно на ва

земја на потекло : Кина.пакет тежина : 1.0 lbs.Тип на производ : ПИШУВАЊЕ на ИНСТРУМЕНТ.пакет димензии : 2.997 cm L

Модел : SD9730(B / V / M).Опсег : 0~100ppm.Максимална грешка : 士10ppm.Повторете го тестот : +5ppm.Baud rate : Default 9600 Ако имате би

Доаѓа со Сертификат за Автентичност и Џејмс Spence Автентикација.Категорија; Autographed MLB Уметност.Тед Вилија

Традиционален медиум тежина дополнителните за ивица завеси, перници, фрла и valances.Должина : 2.5".Мека сјај.

Име на производ : UHFК да SMAJ Кабел;Приклучок Тип на : Женски за Машки.Машки Навој Дијаметар : 15.8 mm;Женски Нав

Со бројни масажа дупки : зглоб поддршка перница, совршено се вклопува да рачниот зглоб и дланката.Skidproof с

Please wait...