0
clear
  • Ratchet Клучеви, Електронски Мини Дигитален Torsion Клуч 1/4in Вози Прилагодливи 30N.m со Ѕвончето за Одржување за Автомобил за Велосипед
  • -20%
  • -20%
Ratchet Клучеви, Електронски Мини Дигитален Torsion Клуч 1/4in Вози Прилагодливи 30N.m со Ѕвончето за Одржување за Автомобил за Велосипед

Ratchet Клучеви, Електронски Мини Дигитален Torsion Клуч 1/4in Вози Прилагодливи 30N.m со Ѕвончето за Одржување

DEN 2500.56

Износ
Това е достапна

Со Ѕвончето И LED : Дојде со ѕвончето и LED, може да се користи за велосипед или автомобил одржување на работниците.Работат Под Тешки Услови : дигитална torsion клуч донесе добар квалитет челик и ABS индустриска пластика.М Torsion Опсег : Две начин ratchet главата, донесе 72 заб ratchet, torsion е 30 N. Автоматско Исклучување Функција : Целна torsion и LED и ѕвончето индикатори обезбеди повратни информации коишто се слушаат кога цел torsion е постигнат.М Torsion Опсег : Две начин ratchet главата, донесе 72 заб ratchet, torsion е 30 N. Со Ѕвончето И LED : Дојде со ѕвончето и LED, може да се користи за велосипед или автомобил одржување workers5.м, поседуваат висока точност.in Number на Копчињата : 5 Keys Power Снабдување на Владата : 2 x AAA Батерии, Капацитетот на Батеријата : 500m Ah Operating Температура : -10℃-60℃Температура на Чување : -20℃-70℃Складирање на Податоци Капацитет : 999 Operation на Владата : владата(P), во реално време на чекање(T), поставениот режим(Претходно) Пакет Листа : 1 x Дигитален Torsion Wrench2 x Battery1 x Складирање Кутија.м, поседуваат висок accuracy How да се Користат : 1. 3 начини на мерење на поставениот режим, во реално време на чекање и mode2.

Повеќе информации

Item Type:
Digital Torsion Wrench
Drive Interface:
1/4in
Model:
SWM-30
Material:
55# Steel+ABS
Buzzer Setting Range:
0.9-10N.m
Accuracy:
CW
Ratchet Head Form:
Two way ratchet head
Number of Ratchet Tooth:
72 Tooth
Unit:
N.m, kgf.cm, lbf.ft, lbf.in
Number of Keys:
5 Keys
Power Supply Mode:
2 x AAA Batteries, Battery Capacity
Operating Temperature:
-10℃-60℃
Storage Temperature:
-20℃-70℃
Data Storage Capacity:
999
Operation Mode:
mode(P), real time mode(T), preset mode(Pre)
Package List:
1 x Digital Torsion Wrench :
2 x Battery :
1 x Storage Box :

Најдобрите понуди во категоријата

Грозје Семе Масло Може да помогне да се шират крвните садови за да се зголеми циркулацијата и да се нама�

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.IP65 Водоотпорен : произ�

Материјал : мека и дише Мрежа, Најлон, тоа го направи темперамент и поводник исклучително удобно и за вас

Центрирање совет спречува лизгање за полесно место дупчење.Заострените Рамената намали триењето и зго�

【Дома Чување & Патување пријателски】 : Убава домашна складирање, патувањепријателски, многу лесен и ле�

На персоналните дизајн се разликува од традиционалните Божиќни украси, што го прави сјај.За да се обезб�

Доаѓа со Сертификат за Автентичност и Џејмс Spence Автентикација.Категорија; Autographed MLB Уметност.Joe Di Maggio Пот

Економски и Практична настава : 4 парче сет, за помалку од 8 по парче(1012 Инчен);.Пакет се Вклучени : Овој пак

Модерен и убави, трајни.Боите се богати и можете да изберете слободно.Ткаенината е мека и може да направ�

Име на производ : TNC Машки N Тип Машки Конектор;Тип : TNC Машки N Тип Машки.Материјал : Метал;Боја : Сребро На Ѕ

Оваа формула не само да се исчисти по домашни миленици, тоа ви помага да ги зачувате, премногу!BISSELL со гор

GYMENIST AB ТРКАЛА : Ова е Одличен Сет на AB ТРКАЛА AB РОЛЕРИ Да се Изгради вашите СТОМАЧНИ И да Добиете Убав ШЕС�

Има бар сапун, сунѓерот, перење подлога или одводнување затка.Отворен дизајн им овозможува на водата да

Висока температура железо уметност печење лак, со користење на железо уметнички материјали, антикорози

Традиционален медиум тежина дополнителните за ивица завеси, перници, фрла и valances.Должина : 2.5".Мека сјај.�

Железона дизајни.За ткаенина, сликарство, везови, и повеќе.Вез инструкции и боја водич е овозможен за да

Име на производ : UHFК да SMAJ Кабел;Приклучок Тип на : Женски за Машки.Машки Навој Дијаметар : 15.8 mm;Женски Нав

Премиум храна одделение TPR и PP материјал, мека, нетоксични и безбедно.Специјални тесен млазницата за под

【Димензија】 надворешен Дијаметар : 245 mm / 9.56"; Надворешниот Балон со Дијаметар : 220 mm / 8.58"; Внатрешните Бал

Смело се прикаже инструкциите и предупредувањата со притисок чувствителни етикети.Табела врвот точење

Производителот гаранција може да не се применува.Мајстор 3 Technic Конкретни Вежба Малку 3 големини.СДС+ Опа

Келнерка 11oz или 15oz Кафе Кригла за Да се покаже дека лице како посебен тој / таа е, да се добие за него / неа

може да се даде за Велигден Роденден на Божиќ, Нова Година Мајка / Татко Дена и други празници.Пакувањето

Материјал : Хром Челик.Возен лежишта употреба возен елементи за одржување на поделба помеѓу подвижни де

Пакет од 8 хартиените чаши.Секоја чаша мерки 9 оз.Совршен допир за вашата прослава Божиќ.По партија исчис

Модел : M7008 + Симулација Образ (28 / Еез На Забите).Студија Учат Пракса Стандардниот Модел.Одвоен горна и до�

Заврши собрание Замена на Делови.Замени скршен, оштетената, испукана, неупотребливи еден.Овој оглас е з�

Please wait...